Keresés

Részletes keresés

nora1234 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 3
Nekem van, írj mailt ha kell.
Előzmény: sajnos_batar (-)
Batman72 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 2
Van egy felesleges jegyem a 20.-i Tankcsapda koncertre a Syma csarnokba.
A nyúl Creative Commons License 2002.12.19 0 0 1
ne gecizz már, tudom hogy te tíz jegyet szoktál az év végi tcs bulikra venni, adj már el neki egyet.
Előzmény: holdkölyök (0)
holdkölyök Creative Commons License 2002.12.19 0 0 0
nos hát, megszólítva érzem magam: én 0 db jeggyel rendelkezem!:-))
Előzmény: sajnos_batar (-)
sajnos_batar Creative Commons License 2002.12.19 0 0 topiknyitó
Ha valakinek mégsem kéne az a 3 db jegy, amit megvásárolt a pénteki budapesti Tankcsapda koncertre, szívesen megvenném (2 is jó). Kérem, e-mailezzen, aki tud segíteni.
Elsőként persze azt kérném, hogy szóljon hozzá, aki 0 db jeggyel rendelkezik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!