Keresés

Részletes keresés

Alssolcher Creative Commons License 2003.02.16 0 0 2
Szia!
Az alkalmassági vizsgák sajátos követelményei

Humán erőforrás menedzser szak

A pályázóknak 90 perc időtartamú írásbeli vizsgán tesztlapokat kell megoldaniuk. A teszt intelligencia-, logikai készség vizszgálatból áll. Az intelligencia vizsgálat a jelölt általános képességszintjét vizsgálja. A logikai képesség vizsgálat azt mutatja meg, hogy a jelölt képes lesz-e a főiskolai szintű tanulmányok folytatására.

Előzmény: Szilvi_c20xe (-)
Csokis Creative Commons License 2002.12.19 0 0 1
Ahogy manapság a személyzetisek kinéznek és viselkednek, nulla kérdés lehet azon a felvételin. :-(
Előzmény: Szilvi_c20xe (-)
Ficium Creative Commons License 2002.12.19 0 0 0
Arra nagyon figyelj, hogy a nullázásod jól sikerüljön! :)
Előzmény: Szilvi_c20xe (-)
Szilvi_c20xe Creative Commons License 2002.12.19 0 0 topiknyitó
Sziasztok! A 2003-as felvételi tájékoztatóban olvastam, hogy a SZIE humán erőforrás man. szakra alkalmasság vizsgát kell tenni. Tudja valaki, hogy miből áll? Esetleg olyan, aki tavaly, tavaly előtt felvételizett, mik voltak a kérdések? A keresztfélévnél mikor kell felvételizni? A lap beadási határideje jan. 15, ezt tudom... Szóval ha bárkinek lenne infója, nagyon megköszönném!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!