Szia!
Az alkalmassági vizsgák sajátos követelményei
Humán erőforrás menedzser szak
A pályázóknak 90 perc időtartamú írásbeli vizsgán tesztlapokat kell megoldaniuk. A teszt intelligencia-, logikai készség vizszgálatból áll. Az intelligencia vizsgálat a jelölt általános képességszintjét vizsgálja. A logikai képesség vizsgálat azt mutatja meg, hogy a jelölt képes lesz-e a főiskolai szintű tanulmányok folytatására.
Sziasztok! A 2003-as felvételi tájékoztatóban olvastam, hogy a SZIE humán erőforrás man. szakra alkalmasság vizsgát kell tenni. Tudja valaki, hogy miből áll? Esetleg olyan, aki tavaly, tavaly előtt felvételizett, mik voltak a kérdések? A keresztfélévnél mikor kell felvételizni? A lap beadási határideje jan. 15, ezt tudom... Szóval ha bárkinek lenne infója, nagyon megköszönném!