Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2010.12.27 0 0 1787

Minden ok?

:)

FASIRT Creative Commons License 2010.04.06 0 0 1786
A házat a barlangon keresztül lifttel lehetett megközelíteni, de amióta a globális felmelegedés megemelte a tengerszintet, csak a cselédlépcső használható.
Előzmény: Mad árka (1783)
Vajk Creative Commons License 2010.04.06 0 0 1785
Erről eszembe jut egy cikk, amiben hírül adták, hogy egy festő megvett egy leomló partfalon lévő házat. Igaz lakni nem tud benne, meg talán már le is omlott a parttal együtt mostanra, de legalább szép képeket tudott csinálni róla.

Biztos a madarak is azért szállnak el, mert omlani fog.
Előzmény: Mad árka (1783)
Vajk Creative Commons License 2010.04.06 0 0 1784
hopp, most látom csak :)
Előzmény: Törölt nick (1782)
Mad árka Creative Commons License 2010.04.06 0 0 1783
"Néhány képen már sokszor elgondolkodtam, mit is akart elénk tárni a festő/rajzoló. Most elsősorban nem filozofikus töprengésekre gondolok, hanem talányokra, érdekességekre.

Vajon hogyan halt meg ez vagy az, ki az a kis ember az árboc tetején, mire készül az a sötét figura, ilyesmik.:-)

Lehet, hogy nem sokan fognak írni ide, de a topic érdekes lesz, az biztos. Feltéve, ha jönnek majd képek tőletek is.:-)

Íme, az első, egy gyönyörű kép Larry Elmore-tól: Vajon mi történt itt?"



Hátha még jár erre valaki, felbuzdulva a topiknyitó hozzászóláson, csatolok egy képet. Ha valakinek van kedve játszani, gyüjjön, - jó volt olvasni régebben is ezt a topikot.

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1782
vagy 42:)
Előzmény: Törölt nick (1780)
FASIRT Creative Commons License 2009.10.09 0 0 1781
Ihtiander és Ihtigina simizni próbál, de túl nagy a közegellenállás.
Előzmény: Vajk (1778)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.09 0 0 1780

szerintem ez egy vizihíd :)

 

a delfingleányka meglátta a delfingfiú kikockázott hasizmát, vagy valami mást és egyből lehidalt... ez lehet a vizihid.

 

 

vagy lehet a lány már kicsit vénecske és igy mutogatja a fiúnak milyen kis fitt még, úgy hajlik a dereka, mint szélben a kelkáposztamag... sehol semmi derékzsába.

 

 

vagy lehet a fiúnak fáj a bokája? és azt akarja megtekinteni? hátrafelé, lesből, cselesen?

 

vagy lehet volt már a kép? :))))))

Előzmény: Vajk (1778)
Vajk Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1779
de biztos a nő volt, főleg annak tudatában, hogy fehér májából éppen felfelé távouik a fehérség, mivel a Kkardos Kkopaszok nyelve haláluk után 5 perccel ki fog szakadni a szájukból, hogy elmenjenek máshova és ehhez nagyon kell pörögniük. (A Kkardos Kkopasz éppen a kezével mutatja, hogy már eltelt 4 perc)
Ezt a nyelvpörgést használja ki a csaj a méregtelenítésre, azaz a fehér eltávolítását a májából. Neki most elég volt 4 perc is, de csak a nyelv pörgésisebessége miatt.
Előzmény: brekkancs (1767)
Vajk Creative Commons License 2009.10.04 0 0 1778
mondjuk majdnem delfinek....




Előzmény: Törölt nick (1773)
brekkancs Creative Commons License 2009.10.01 0 0 1777
Szegényke, azért egy konnektor... szóval az mégsem egy penthouse. :(
Előzmény: Kham (1775)
brekkancs Creative Commons License 2009.10.01 0 0 1776
Úúú, bakker. Most világítottad meg bennem a kép valódi értelmét! Szóval a szegény, erejét vesztett sárkány tanácsért folyamodik az öreghez, mert már senkivel sem bír el. Semmi vér, semmi irgalmatlanság, teszetoszaság foglalta el a helyét. És ez így tovább nem mehet. És akkor az öreg megmutatja neki, hogy nem kell ide tk. nagy erő "így benyúlsz az orrába, látod? és akkor szépen kifordítod. " És a sárkány nagyon alázatosan néz szegényke és még az üveggolyós nyakláncát is eldobja nagy örömében, az meg szétgurul.
Előzmény: Törölt nick (1773)
Kham Creative Commons License 2009.10.01 0 0 1775

A képen Lichthof Sámuel bácsit, alsó-jeruzsálemi lámpakereskedőt, láthatjuk ahogy éppen megalkuszik Kan Otz-cal, a lámpadémonnal, egy míves petróleumlámpa árában, ami ezidáig Otz legénylakásaként szolgált. Sámuel bácsi jobbkezével ezt mutatja: "A jelen gazdasági helyzetben, maga is megértheti drága uram..." bal kezével pedig ezt: "nem adhatok érte többet, mint ÖT sékelt, és akkor már én is ráfizettem, de az ilyen jóravaló úriembereken, mint a Lámpadémon Úr, nekem mindig megesik a szívem."

 

Otz kissé szomorú, érzése szerint áron alul kelt el a bérlemény. Búsan vakargatja halántékát, de nincs mit tenni, volt neje Petr Ol, állandóan a gyerektartásért nyúzza, a vörös sörényfesték ára is egyre csak drágább, csak hogy a jobb hármas agyarbeültetésről ne is beszéljünk. Ha így folytatódik hamarosan egy konnektorba kell költöznie vagy sétarepüléseket kell tartania turistákkal a hátán Jeruzsálem óvárosa felett.

Előzmény: Törölt nick (1770)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.01 0 0 1774

a harmadik szerintem nagyon jóillatú lehet...  :)

 

főleg nyakhajlatban.

Előzmény: brekkancs (1772)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.01 0 0 1773

oké, oké, lehet benne valami... de akkor miért mutatja az öreg a sárkánynak, hogy hogyan kell a két ujját valakinek bedugni az orrába?

 

vagy esetleg üveggolyóárus? mert elszórt egy párat :)

Előzmény: brekkancs (1771)
brekkancs Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1772
Nem rossz, nem rossz, de akkor is az én teóriám a harmadikról látszik alátámasztva lenni, mert az belátható, hogy szegény bácsi elég rossz állapotban van ahhoz, hogy önmaga erejéből ilyen szépre igazítsa magát. Szerintem ha a néni jövőbelátó, márpedig miért ne lehetne egy testforrasztó még az is, akkor megkönyörül a bácsin és meghegeszti, mert reményli a közeli jövőben nyilván megvalósuló hatalmas szívességtételt. Vagy a harmadik igen szép.
Előzmény: Törölt nick (1768)
brekkancs Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1771
Ölésről szó nincs. Vígan kártyázgattak eredetileg, de a csúf sárkány győzni látszott, az öreg elhatározta hát, hogy nem hagyja annyiban a dolgot. Kérdezi tőle, hogy meg tudja-e ezt az ujjaival csinálni? Mert ha nem, akkor az egész parti nem ér, az övé az összes pénz. Erre szegény sárkány nagyon elszégyelli magát, mert neki még ujjai sincsenek, nemhogy ilyesmit tudjon velük kezdeni. El is pirul bánatában és sajnálja, hogy izmokat növesztett ahelyett, hogy ujjakat növesztett volna. De hát ez tűnt egyszerűbbnek. És mivel az öreg olyan ördöngős, hogy titkos módszerekkel a sárkány elmebéli képességeivel világít a lámpásában, ezért hát nem is fog soha rájönni arra szegényke, hogy átverték. És én most nagyon sajnálom őtet. :(
Előzmény: Törölt nick (1770)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1770

na és szerintetekitt ki ölt meg kit?

 

 

Előzmény: Törölt nick (1769)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1769

a néni szerintem mozgó szekszuális segédeszköz árus, pont mint a strandi kukoricás, nyaklánca is olyasféle.

pont szemmértéket vesz az agglegényről, miközben megcsodálja a fess köldökpicingjét, a zsuminők meg szerintem a korsóban vannak :)

 

vagy lehet a néni maga a zsuminő és a korsó irányitja távvezérlővel????

 

rejtélyes.

 

na és mi az a pötty a tetején középen? oylan mint a fekete lyuk csak fehér?

Előzmény: Vajk (1760)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1768

dehogy alabárd, az forrasztópáka :) és a néninek az a képessége, hogy simán összehegeszt vele mindenféle lefejezetteket.... ezért aztán azok járnak is hozzá rendesen egy kis visszaforrasztást kuncserálni, meg mindenfélékkel keveskedni.

 

vajh a képen látható kedveskedő milyen sorsra jut?

Előzmény: Vajk (1766)
brekkancs Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1767
Az hagyján, de szerintem nem is a csaj csinálta. Valaki más lehetett és gyors a nő kezébe adta a bárdot, kihasználva, hogy a nőci még kissé az átélt élmények hatása alatt áll és nem figyel eléggé arra, hogy mit vesz a kezébe, még az is lehet, hogy a férfi lett öngyilkos és csak álca az az idétlen kötél, ami meglehetős slampossággal van feltekerve a kezére. Sőt, az is lehet, hogy igazándiból behúzta a fejét és megtréfálni akarja csak a nőcit, hogy az mit szól majd, ha feleszmél. Valami ilyesmire tippelek.
Előzmény: Vajk (1766)
Vajk Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1766
szerintem meg bazi nehezen lehet úgy levágni egy fejet azzal a hosszú alabárddal, hogy így maradjon meg a test, meg a nő tartása is ilyen legyen.

Szóval szerintem ez nem igazi, csak kitalált dolog...



:)
Előzmény: goldfinger (1765)
goldfinger Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1765
Nem gyengén szodomita a csaj...
Előzmény: Vajk (1764)
Vajk Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1764
na és ehhez miccóltok?

Előzmény: goldfinger (1763)
goldfinger Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1763
Én hanyagoltam az Indexet, most is csak egy másik topik miatt néztem fel, aztán megláttam a kedvencekben a jó öreg ...ezt.:)

A néni nyilvánvalóan szteroidokat hozott a minotauruszembernek, aki, mint az látható, az ezévi Mocsári Testépítő Olimpiára készül. A minotauruszember most is épp a pózolást gyakorolja, ezzel kapcsolatban kikéri dealere véleményét is. (A kokszolás egyébként a mocsárban is tiltott, ezért kell suttyomban, szürkületkor idehajókázni.)

A néni nyakláncát nem látom tisztán, de feltehetőleg ő is valamelyik fitnessz versenyen nyerte.
Vajk Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1762
dolfingerszaki=goldfinger szaki
Elnézést:)
Előzmény: Vajk (1761)
Vajk Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1761
felbuzdulva dolfingerszaki előtűnésén betáraztam képekből:) Vannak pikánsabbak, vannak rejtélyesebbek és vannak sima mezei aligfelöltözős nénik.

laknak még itt a topicban mások is?
Vajk Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1760


A koma azért agglegény(mert ugye az?), mert a hevesebb igenlésekkel maradandó sérüléseket okozna magának.
Demitvisz a néni a köcsögben?
Ésmirőlszól a nyaklánca?
Előzmény: goldfinger (1758)
Vajk Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1759
jójó, de Te hol voltál?
:)
Előzmény: goldfinger (1758)
goldfinger Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1758
Jajj, feleim, mennyi hülyeséget hordtok itt össze!:) Hol vannak az igazi fejtenivalók?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!