Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 39
A muszlimokrol, ha az ember ismeri közelebbröl öket nem könnyü pozitiv véleményt mondani . Čn ismerem öket elég alaposan. Az utolso tiz évben ideköltöztek 90% a csak a szociális hálo maximális kihasználasát tartja a legfontosabb dolgának. Az összes negativ statisztikát vezetik.
Ŕllandoan sirnak,hogy nincsenek respektálva a társadalomban, nincs minden iskolában nekik passzolo étel a gyerekeiknek, stb. Az persze fel sem merül bennük, hogy egy muzulmán országba menjenek. Mit gondoltok míért?
Nyugodtan elmondhatom Svédországban a legjobban utált csoporthoz tartoznak. Azokat viszont sajnálom akik megprobálnak alkalmazkodni az itteni viszonyokhoz, mert ök is egy kalap alá vannak véve a többivel.
A legszomorubb az, hogy a második generácio sem sokkal különb.
Előzmény: Sagittarius Domesticus (31)
schgy Creative Commons License 2002.12.17 0 0 38
No meg ha valaki közveszélyesen megőrült (mint pl. Radujev, aki terroristaakciók végrehajtásával vélte állítólag, bár én pl. nem hiszek neki ebben, képviselhetőnek a népe érdekeit), azt a továbbiakban el semlegesíteni kell, függetlenül attól, hogy szerintem jogos volt-e a megőrülése.
Persze ezt célszerű lenne az oroszok által használt eszközöknél humánusabb módon tenni, de meg kell tenni.
Ha én próbálnék meg a pl. családomat ért (egyébként valós) sérelmek miatt túszokat szedni az Oktogonnál a hatos villamoson, engem is semlegesíteni kéne.
schgy
Előzmény: schgy (37)
schgy Creative Commons License 2002.12.17 0 0 37
Persze, hogy lehet, a végtelenségig.
Ezért értelmetlen az ilyen felsorolás elkezdése is, ami kettőnk közül nem az én nevemhez fűződik.
schgy
Előzmény: Ballymote (30)
bugylibicska Creative Commons License 2002.12.17 0 0 36
Oroszország történelme során még egy szaros félórára sem volt jogállam, és nem is lesz soha.

Engem jobban meghat az, hogy Ő (ott lent a képen)öt-nyolc évesen semmit nem követett el, mégis kényszermunkát végeztetnek vele, amit nyugati kereskedők a világ "civilizált" felén busás haszonnal továbbadnak. Mindezt azért tehetik meg büntetlenül, mert stratégiai okokból nem lehet őket leköpni.


...egyébként jelentem, Texasban sem követnék el semmi csúnyát, mert lehet, hogy nem éppen luxuscellába zárnak, hanem utat foltozgathatok 50°C-ban

ciaodino Creative Commons License 2002.12.17 0 0 35
Lécci máskor ne fasisztázz engem mer allergiás vagyok rá, márcsak a felmenők miatt is.
Elhiszem hogy muszlimbarát vagy, váljon egészségedre.
Tudtommal kedvenc muszlimjaid vallása nem tiltja a "számukra" pogányok gyilkolászását, terrorizálását, sőt még némi szűzlány-jutalmat is kilátásba helyez a gyilkosságért.
Én nem nézem örömmel, hogy ez a terrorista csürhe terjeszkedik a világban.
Nem beszélve a nyugati civilizáció elutasításáról, a nők elnyomásáról stb.
Előzmény: Sagittarius Domesticus (31)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.17 0 0 34
Ez annyira titkos információ, hogy nagyon.
Előzmény: kaleb (33)
kaleb Creative Commons License 2002.12.17 0 0 33
Putyin KGB főtiszet (D-209 felettese)

Ezt alá tudnád valamilyen ténnyel támasztani? Tudomásom szerint a BM III/2 nem volt szervezetileg alárendelve a KGB-nek, és politikai döntés kérdése volt, hogy a KGB tanácsadót tájékoztatták-e vagy nem valamiről. Mindezt a sajtóból és a Terror háza kiállításából tudom, ha neked ennél hitelesebb információid vannak (pl. ott dolgoztál), légy szíves ne titkold el előlünk.

Előzmény: Ballymote (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 32
Csecsnya megérett egy atomtöltet fogadására.

Szeretem az ilyen bátor netharcosokat...

Előzmény: ciaodino (17)
Sagittarius Domesticus Creative Commons License 2002.12.17 0 0 31
A muszlimoknak nincs kegyelem.
A moszkvai "színházbuli" válaszra vár.
Csecsnya megérett egy atomtöltet fogadására.

Akkor jelezd az ejrópaji unijó felé, hogy megérett az idő az I. a II. és a III. muszlimtörvény bevezetésére.
Esetleg kezdjük egy Numerus Muslimus Clausus-szal, hogy nehogy túlreprezentálódjanak a világban.

AZtán ha begyűjtötted őket valami campusba, akkor jöhet az atom. Bár az energetikusok szerint a gáz az környezetszennyezőbb, az olcsósága miatt (ameddig hazai kézen van a gázüzletág) esetleg megfontolandóbb a használata.

Ha deja vu-d támad, az kizárólag a véletlennek köszönhető, eszed ágába ne jusson behelyettesíteni a muszlim szót bármi mással, pl. az eszkimóval. Teljesen használhatatlan és a történelmietlen végeredményre juthatsz.

De ha netán mindezek ellenére mégis, akkor menj a #&@%$ßba az atomoddal. Nájlonfasiszta.

Előzmény: ciaodino (17)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.17 0 0 30
Ezt lehet tovább folytatni, ui. pl. Radujev kiirtott családtagjai meg a többtízezer csecsen is valószínűleg ártatlan volt... hacsak nem kedvenceid ismételt irtóhadjáratát akarod mentegetni, stb. stb.
Előzmény: schgy (29)
schgy Creative Commons License 2002.12.16 0 0 29
"De Radujev nyilván ártatlan volt a szinház elleni támadásban. Éppen ezért az efféle "példastatuálások" amik teljesen értelmetlenek (hacsak nem akarod eképpen finomítani az oroszok primitív bosszúállását)."
De a szinházlátogatók nyilván ártatlanok voltak a ... szóval bármiben. Éppen ezért az efféle "szinház- (no meg kórház-, mint azt régebben tették kedvenceid) elfoglalások" teljesen értelmetlenek (hacsak nem akarod eképpen finomítani az néhány őrült* primitív bosszúállását).
* Aki megőrült az ugyanis a továbbiakban se nem orosz, se nem csecsen, hanem simán őrült.
schgy
Előzmény: Ballymote (25)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 28
Radujev hasonló dolgot művelt, egy dagesztáni kórházat, azután meg egy egész várost foglalt el. Sokan meghaltak, főleg - ismétlem: muzulmán - civilek. Persze fanatikusok, és/vagy a szaúdi pénzekből nagyokat kaszáló hivatásos "szabadságharcosok" ellen nem célravezető megoldás, szvsz inkább a közvéleménynek szólt.
Előzmény: Ballymote (25)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 27
Bocs, hív a pizza, mára ennyi, nighty'night.
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 26
De maga az elfoglalás önmagában nem volt közvetlen oka a haláluknak, hanem az a gáz bevetése, ill. összetételének eltitkolása miatt következett be.
Előzmény: Jereváni rádió (24)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 25
"Az, hogy mi történt, soha nem tudjuk meg, de lehet hogy példát akartak statuálni."

De Radujev nyilván ártatlan volt a szinház elleni támadásban. Éppen ezért az efféle "példastatuálások" amik teljesen értelmetlenek (hacsak nem akarod eképpen finomítani az oroszok primitív bosszúállását).

Előzmény: Jereváni rádió (23)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 24
Nem, azt már a saját hülyeségük, a szovjet rendszerből örökölt beteges titkolódzás miatt. De azért vetették be, mert elfoglalták.
Előzmény: Ballymote (22)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 23
Stimmt. A mostani balhéig nem is bántották. Az, hogy mi történt, soha nem tudjuk meg, de lehet hogy példát akartak statuálni. Radujev volt a legnagyobb kaliberű hadúr, aki orosz börtönben ült.
Előzmény: Ballymote (21)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 22
És azért, mert a csecsenek elfoglalták a színházat, ezért nem mondták meg az összetételét?
Előzmény: Jereváni rádió (20)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 21
"Arra persze számítani lehetett, hogy a moszkvai színház után begorombulnak a fiúk."

He was arrested at his home in Novogroznensky in March 2000

Előzmény: Jereváni rádió (18)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 20
Annyiban, hogy elfoglalták. Az FSZB-ről sok rosszat el lehet mondani, de viszonylag ritkán szoktak csak úgy színházakat elgázosítani.
Előzmény: Ballymote (19)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 19
A muszlimok mennyiben felelősek azért, hogy az oroszok harci gázzal lemészárolták a túszok egy részét?
Előzmény: ciaodino (17)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 18
Én sem tartom valószínűnek. Hogy megérdemelte, vagy nem, az lehet vita tárgya, de kétségtelen, hogy enyhén szólva nem jogállami megoldás. Arra persze számítani lehetett, hogy a moszkvai színház után begorombulnak a fiúk. De visszatérve a korábbiakhoz, felvetődik, hogy már a terrorizmus kapcsán is, hogy tényleg szükség volt-e a halálbüntetés megszüntetésére Európában.
Előzmény: Ballymote (16)
ciaodino Creative Commons License 2002.12.16 0 0 17
A muszlimoknak nincs kegyelem.
A moszkvai "színházbuli" válaszra vár.
Csecsnya megérett egy atomtöltet fogadására.
Előzmény: Ballymote (14)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 16
"val'szeg"

Maradjunk ennyiben akkor. 35 évesen általában nem halnak csak úgy meg "spontán" belső vérzésben.

"ami munkatáborban nem kivitelezhető"

Miért nem?

Előzmény: Jereváni rádió (15)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 15
Hogy az újságírónő val'szeg munkatáborra asszociált, amikor a "telep" szót olvasta az orosz szövegben. A híradásokból egyébként kiderül, hogy ideje nagy részét magánzárkában töltötte, ami munkatáborban nem kivitelezhető. Nem tudom pontosan, hogy mikor számolták fel ezeket, sanszos, hogy Jelcin, de lehet hogy már Gorbacsov.
Előzmény: Ballymote (13)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 14
One man's terrorist is another one's freedom fighter.
Előzmény: ciaodino (9)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 13
Mi köze van a "kolonija" fordításának a labour camp esetleges félrefordításához?
Előzmény: Jereváni rádió (10)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 12
Ez így van. Hiába, régen volt:)
Előzmény: Ballymote (8)
Ballymote Creative Commons License 2002.12.16 0 0 11
Szerintem meg inkább afféle csecsen William Wallace
Előzmény: Jereváni rádió (6)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.12.16 0 0 10
Fordítási hiba. A fegyház hivatalos orosz neve "kolonija", ami tükörfordításban telepet jelent, de a mi fogalmaink szerinti fegyintézet értendő alatta. Néha a nyugati profik is tévednek:)
Előzmény: Ballymote (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!