Ló, hattyú, esetleg szarvas.Elég méltóságteljes állatok.Lehet, hogy csaltam a teszten? :-)
Nem vagyok az a típus, akire nagyobb tarsaságban mindenképp figyelni szoktak.Bár mondták már, hogy mlyen határozott a fellépésem.Valószínüleg kompenzáció :-)
Bes**rás: Rozmár, Bölény + Elefánt !! Az utóbbi kettő kedvenc állataim ! Mér nem tudom eltitkolni belső értékeim ?? lehetnék valami kissebb állat nyuszi, mókus satubbi.
JA vicc:
Bemegy a kislány az állatkertbe : csókolom lehet itt nyuszit kapni?
-hát persze milyet szeretnél ? Barnát, feketét, fehéret, foltosfülűt ,pirosszeműt ?
-szerintem a pitonomnak tökmindegy !
Látod, én nem ismertem a választékot, ezért örültem a gorillának, a bölénynek és a rozmárnak is. Így utólag szívesen lennék kinigli nyúl (már ha van ilyen a skálán) :))))
Hát én őszintén válaszoltam a kérdésekre, oszt úgy!
Azt szeretnéd tudni, melyik kérdésre mit kell válaszolni? Elmondhatom a sajátjaimat, ha ezzel segítek Medvévé válnod :-)