Keresés

Részletes keresés

Anikó2 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 39
Ló, hattyú, esetleg szarvas.Elég méltóságteljes állatok.Lehet, hogy csaltam a teszten? :-)
Nem vagyok az a típus, akire nagyobb tarsaságban mindenképp figyelni szoktak.Bár mondták már, hogy mlyen határozott a fellépésem.Valószínüleg kompenzáció :-)
vpe Creative Commons License 2003.09.22 0 0 38
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Ricsi_CMG (23)
Dean Moriarty Creative Commons License 2003.06.22 0 0 37
Egy hatalmas nagy barom.
Everton Creative Commons License 2002.12.20 0 0 36
Bes**rás: Rozmár, Bölény + Elefánt !! Az utóbbi kettő kedvenc állataim ! Mér nem tudom eltitkolni belső értékeim ?? lehetnék valami kissebb állat nyuszi, mókus satubbi.
JA vicc:
Bemegy a kislány az állatkertbe : csókolom lehet itt nyuszit kapni?
-hát persze milyet szeretnél ? Barnát, feketét, fehéret, foltosfülűt ,pirosszeműt ?
-szerintem a pitonomnak tökmindegy !

on

forza.inter Creative Commons License 2002.12.20 0 0 35
Most egy támogatás látható! .-)
VonBraun Creative Commons License 2002.12.18 0 0 34
Én bika vagyok, nem állatövileg, hanem a szabadon választott feleségem szerint.

(Ez egy támogatás volt...)

Attilio Creative Commons License 2002.12.17 0 0 33
"Te vagy itt a főnök ? :)"
Előzmény: the_mikee (32)
the_mikee Creative Commons License 2002.12.17 0 0 32
You are either a Prairie Dog or a Dog personality.
But you may also be a Sheep personality.

tudom már miért szeretek leugatni másokat beeeeeeeeeee:PPPPPPPPPPP

mikee

Joana Creative Commons License 2002.12.17 0 0 31
Zebra
biiiztos... :)
fönök Creative Commons License 2002.12.17 0 0 30
Pedig én földigiliszta szerettem volna lenni :((
Előzmény: fönök (29)
fönök Creative Commons License 2002.12.17 0 0 29
Denevér vagy mandrill. Esetleg vidra.
lynne Creative Commons License 2002.12.17 0 0 28
Vakond (Mole)
Fel is veszem névnek.

lynne mole

Attilio Creative Commons License 2002.12.17 0 0 27
Kicsit sértegetésszagú :-)
Előzmény: Jay-X (26)
Jay-X Creative Commons License 2002.12.17 0 0 26
én vagy pávián vagy birka vagy tarajos sül vagyok, na szép... :))
ábrándos Creative Commons License 2002.12.17 0 0 25
vagy maci vagyok vagy zebra..
de lehetek rooster is..össze ne talákozzanak..
Attilio Creative Commons License 2002.12.17 0 0 24
Kitöltöttem hugomra...vadmacska jött ki...nagyon találó!
Ricsi_CMG Creative Commons License 2002.12.17 0 0 23
vakond fiú keresi denevér hölgyét!!! :))))
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 22
pingvin és bagoly jött ki:)

amúgy a valóságban oroszlán! :)))))

Biohazard Creative Commons License 2002.12.16 0 0 21
Sundiszno es pingvin..
Mind a 2 nagyon is jellemzo.
ktibor Creative Commons License 2002.12.16 0 0 20
Én pingvin, hód, esetleg bagoly vagyok...
Lényegében madárnak néznek :o)
Degec007 Creative Commons License 2002.12.16 0 0 19
ez jó nagy állatság
Donky Creative Commons License 2002.12.16 0 0 18
Ezekből egyet válassz ki. Azt írja, hogy olvasd el a jellemzéseket, és amelyik a legjobban passzol, az a végeredmény.
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 17
1 kérdést nem értettem elöször most megcsináltam még1x

You are either a Bison or a Hippo personality.
But you may also be a Walrus personality.

Előzmény: Zsoldos (14)
missparker Creative Commons License 2002.12.16 0 0 16
"You are either a Rooster or a Bear personality.
But you may also be a Weasel personality"

Kakas, medve meg menyét.

Donky Creative Commons License 2002.12.16 0 0 15
Vidra.
Zsoldos Creative Commons License 2002.12.16 0 0 14
Látod, én nem ismertem a választékot, ezért örültem a gorillának, a bölénynek és a rozmárnak is. Így utólag szívesen lennék kinigli nyúl (már ha van ilyen a skálán) :))))
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 13
Ez a kettő vajon hogyan jön össze?
(A vadmacska a hattyút elfogyasztja, ezen kívül mást nem tudok elképzelni) :-)
Előzmény: Ty Law (12)
Ty Law Creative Commons License 2002.12.16 0 0 12
Hattyú vagy Vadmacska

(hihetetlen, de a jellemzéseket elolvasva, tényleg a kettő keveréke vagyok)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 11
nekem csak egyet irt.... hippo :o( pedig a medvére pályáztam :oD
Előzmény: Zsoldos (9)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.16 0 0 10
Hát én őszintén válaszoltam a kérdésekre, oszt úgy!
Azt szeretnéd tudni, melyik kérdésre mit kell válaszolni? Elmondhatom a sajátjaimat, ha ezzel segítek Medvévé válnod :-)
Előzmény: Törölt nick (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!