Keresés

Részletes keresés

TMitalhinrg Creative Commons License 2012.11.08 0 0 13

Dale Carnegie szelleme ma is él! Értékesebb, mint valaha!

http://www.felsofokon.hu/szemelyisegepites/2012/11/08/dale-carnegie-szemelyisegepitok-4

vpe Creative Commons License 2003.02.26 0 0 12
rájöttem: nem más, hanem szinte ugyanaz a technológia. DC a mostani értelemben vett NLP egyik előfutára. Bár meg kell jegyezni hogy az NLP-t akkor is használja mindenki ha nem tud róla. Ez olyan mint a grav. törvény + minden más term. törvény: akkor is működik ha nem tudunk róla/nem fedeztük föl
Előzmény: vpe (11)
vpe Creative Commons License 2002.12.22 0 0 11
"...ajanlom neked inkabb az NLP-t helyette."

miért? miben más/jobb az NLP?

Előzmény: break2 (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.19 0 0 10
...jókat mondott...
Előzmény: vpe (7)
vpe Creative Commons License 2002.12.19 0 0 9
nem láttam a filmet, de kiváncsi vagyok rá.
..................
szerintem csúcs mentalitás.
.............
Mi az az NLP? annyit tudok hogy valami Neuro Lingvistic Programming. de hogy ez mit jelent-nem tudom ??
Előzmény: break2 (8)
break2 Creative Commons License 2002.12.19 0 0 8
Lattad a Magnolia cimu filmet es benne Tom Cruise altal alakitott alakot? Vagy a Donnie Darko-t es benne Patrick Swayze-t? Na ezekre emlekeztett engem DC hagyomanya igy elso ranezesre. Amugy meg ajanlom neked inkabb az NLP-t helyette.
vpe Creative Commons License 2002.12.19 0 0 7
Dale Carnegie(1888-1955)

Ő szerintem az egyik legismertebb emberi kapcsolatokkal foglalkozó ember/kutató a világon.
Megállapításai és észrevételei nem égből kapottak hanem tapasztalati úton igazolódtak.

Néhány idézet tőle:

"Az ember rájön, hogy amint megváltoztatja gondolatait a dolgokról és más emberekről, a dolgok és más emberek megváltoznak vele szemben... Az ember nem azt vonzza, amit szeretne, hanem ami rá hasonlít... Az istenség, amely sorsunkat alakítja, mi vagyunk. Saját magunk... Amit az ember elér, az gondolatai egyenes következménye... Csak akkor emelkedhetünk fel, győzhetünk es lehetünk sikeresek, ha gondolatainkat is felemeljük..."

"Két dologra kell törekednünk életünkben: először arra, hogy megszerezzük, amit akarunk, másodszor arra, hogy élvezzük. Csak a legbölcsebb emberek érik el a másodikat."

"Csak egyszer élek ezen a világon. Most kell tehát megtennem minden jót, amit bárkinek megtehetek; most kell segítenem másokon, ahol segíthetek. Nem akadályozhat semmi, nem szabad elhanyagolnom, mert csak egyszer élek ezen a világon."

"Hidd hogy sikeres leszel, és az leszel"

Előzmény: kaviat (6)
kaviat Creative Commons License 2002.12.18 0 0 6
meséjj, mit kell róla tudni ? szeressük? [linkeket most nincs erőm bogarászni]

.kav]4t neofittnesspop

vpe Creative Commons License 2002.12.18 0 0 5
?
vpe Creative Commons License 2002.12.17 0 0 4
ok:-))))) de legalább írt valaki:-)
az viszont kár hogy nem ismeri senki.
Előzmény: Zsoldos (3)
Zsoldos Creative Commons License 2002.12.17 0 0 3
Jé, nem is ide akartam jönni. Miért nem látszik ez a topik a tartalomjegyzékemben?
Előzmény: vpe (2)
vpe Creative Commons License 2002.12.17 0 0 2

valaki írjon vmit, mer a végén azt hiszem hogy nem láccik a topikcím.

köszi

vpe Creative Commons License 2002.12.16 0 0 1
ha valaki akkor ő megérdemel egy topikot.
senki nem ismeri a munkásságát????
vpe Creative Commons License 2002.12.16 0 0 0
vpe Creative Commons License 2002.12.16 0 0 topiknyitó
Hello mindenki

Ki ismeri? Kinek mi jut róla eszébe?könyvcím,esetleg D.C.tanfolyamon volt valaki? aki ismeri mi a véleménye róla?
aki nem ismeri:

másik link néhány idézettel D.C.-től.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!