Keresés

Részletes keresés

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 409

Remélem feltöltődtél immár, és ódzkodsz ezektől.

Előzmény: regisztrációs probléma (-)
kamuszoszi Creative Commons License 2008.10.29 0 0 408
hátranézett
Előzmény: -nou- (407)
-nou- Creative Commons License 2008.10.28 0 0 407
Előzmény: offolós szoszi (406)
offolós szoszi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 406
kinézte belőle
Előzmény: -nou- (405)
-nou- Creative Commons License 2008.10.24 0 0 405
spacetime hedgehog Creative Commons License 2008.09.11 0 0 404
sorok közt beolvasó
Előzmény: -nou- (403)
-nou- Creative Commons License 2008.09.11 0 0 403

helyreolvasó)

-helyre kis)-

Előzmény: spacetime hedgehog (402)
spacetime hedgehog Creative Commons License 2008.09.10 0 0 402
félreolvasószemüveg

félrelépesméz
Előzmény: töpörtyűnek való (401)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.09.10 0 0 401
európa világbajnok

(ez egy régi félreolvasásból jött össze, de azóta is így hívjuk otthon)
Előzmény: spacetime hedgehog (400)
spacetime hedgehog Creative Commons License 2008.09.04 0 0 400
-képződ mén y
Előzmény: -nou- (399)
-nou- Creative Commons License 2008.09.04 0 0 399
tala'n fosztó)
Előzmény: szellemi fölény (398)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.09.03 0 0 398
motivációt vak tyúk is talál
Előzmény: töpörtyűnek való (397)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.09.02 0 0 397
Semmi motiváció.
Előzmény: szellemi fölény (396)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.08.02 0 0 396
szóbeletörődéses színtelen asszociáció
Előzmény: töpörtyűnek való (395)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.30 0 0 395
Mi ez a maszlag Juliska?
Előzmény: szellemi fölény (394)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.07.20 0 0 394
fá raszta reggae, puli ska? :)
Előzmény: töpörtyűnek való (393)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.20 0 0 393
A jamaicaiak szóba sem jöhetnek.
Előzmény: szellemi fölény (392)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.07.18 0 0 392
inkább mimikai mint mamikai
Előzmény: töpörtyűnek való (391)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.18 0 0 391
A lényeg: ne az elem éltessen, mert akkor nem tudom elhasználni a már meglévő krémeimet, mivel az egyenletes általános inger mindent csinál, csak mimikai ráncokat nem.
Előzmény: szellemi fölény (390)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.07.17 0 0 390
itt kétféle evolúció zajlik, egyes nők elgépiesedése (pl akik ész nélkül magukévá teszik a trendeket) és egyes gépek elnőiesedése (egyre multifunkcionálisabb szexbábuk készítése magányos hímeknek), nos, valszeg ez a két vonal nem fog egy hibridben találkozni, de persze ki tudja
Előzmény: töpörtyűnek való (389)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.17 0 0 389
Igen. Ezért jók a műnők... ők a pasik szelektálásában segédkeznek. :-)
Előzmény: szellemi fölény (388)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.07.16 0 0 388
ja, ezek sose unják meg

de elgalább megteszik neked a szívességet, hogy kirostálják körülötted az embereket :) tudom, ez cinikus volt
Előzmény: töpörtyűnek való (387)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.16 0 0 387
Nem szeretnék stratégiákat, játszani jöttem eredetileg.
Nem, nem mindenkiből van elegem, szerintem jól működnének ott is a dolgok, ha mindenki tiszteletben tartaná a másik privilégiumát. Ezt nem én találtam ki, így alakult.
A fórum mindenkié, és attól jó, hogy nyitott. Így lehet embereket megismerni, beszélgetni vagy játszani.
Úgy alakult, hogy valakinek mégis szúrtam az elejétől fogva a szemét, és lépten-nyomon belém kötött. Megbeszéltük sok-sok vita után, hogy kerüljük egymást.
Ezek után, bárhová megyek, utánam jön.
Ezzel nem tudok mit kezdeni.
Nyugodtan szeretnék itt lenni, de így nem megy.
Nem értem, miért kell folyton az a topik, ahol mi vagyunk.
Mindig az lesz a legfontosabb. Persze csak addig, amíg ott nem hagyjuk azt is. Erre nem egy példa van. Persze, nem magától csinálja ezt, hanem hűséges pincsi kutya módon lohol a Valaki után. Abba nem gondol bele, ha annyira vele akarnának beszélni az emberek nyilván beírnának azokba a topikokba, ahol ő az utolsó vagy ahol ő lakik. Nem egy ilyen van, lenne rá lehetőség, de még is süllyed.
Azt hittem, tényleg megoldható az, hogy külön-külön utakon járunk, de nem hagyja.
Tudom, hogy bosszantani akar, azért csinálja, de elég szánalmas, hogy az irántam érzett gyűlőlete ennyire lefoglalja. Én örülök, ha nem látom, nemhogy keresném a közös érintkezési topikokat. Ezért nem egy kedvencemet otthagytam, ahol az elejétől fogva ott voltam. Mindegy, majd csak lesz valahogy itt is.
Abban nem bízom, hogy a többiek látni is fognak egyszercsak, mert az már megtörtént volna. Egyszerűen csak abban bízom, hogy megunja.
Remélem előbb lesz ez, és nem utóbb, mert engem már nagyon nyomaszt a hangulatával.


"egyszer mindennek vége kell, hogy legyen" - talán ennek is
Előzmény: szellemi fölény (386)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.07.15 0 0 386
a szavaidból úgy tűnik, hogy nem mindenkiből van "odaát" eleged, csak néhányból és tulképp visszamennél (hidd el, jó stratégiával bármilyen szektát szét lehet rázni, csak nem biztos, hogy megéri)

a topikok azért süllyedtek el, mert egyszer mindennek vége kell, hogy legyen :)
Előzmény: töpörtyűnek való (385)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.14 0 0 385
Igen, éreztem, hogy azt hiszed. Örültem neki azért, mert védettséget nyújtott, elterelte a figyelmet rólam.

Nem zavar a nicked, sőt! Vicces, hogy Szellemi fölény beszélget Töpivel. :-)))
Mondjuk, az elején kicsit megijedtem tőle, azt hittem "odaátról" vagy, de már nem érzek rosszat felőled.

A szálakat próbálom elvágni, de úgy nehéz, ha ezt csak én akarom.
Nehéz attól szabadulni, aki azt hiszi, ő a fórum egyik részének a szekta vezetője.
Igen, szektásoknak hívom őket, mert kb. úgy viselkednek, és kb. olyan állapotban is vannak. Így nehéz. Töpivel próbálkozom, hátha így nélkülük lehetek, de nem hiszem, hogy sokáig fog tartani. Vagy velük, vagy sehogy. Vagy teljesen máshol. Igaz, most is máshol vagyok, de lehet, hogy nem elég messze.
Mindegy, majd meglátjuk, addig is élevezem az új fórumos társaságot az új topikokkal együtt.
Nem is értem, miért süllyedtek el ezek a topikok. Régen sokkal ötletesebbek voltak, mint most.
Persze, nem a lélektolvajos...persze, még ez is jobb, mint odaát a többség.
Előzmény: szellemi fölény (384)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.07.03 0 0 384
nem kell megnevezni, csak eddig azt hittem, hogy te is az egyike voltál azoknak az embereknek, bocs az enyhe provokációért (a nickek nem élnek, mert nem használják már őket, asszem)

(tényleg, téged nem zavar a nickem? kissé önelégült név, nem is beszélgetésre terveztem, csak most nincs kedvem másikat regisztrálni, de ha nagyon zavar, akkor kitalálok másikat)

az, hogy ki mennyire veszi komolyan, attól is függ, hogy a neten zajlik-e a teljes élete, ha tud máshonnan is meríteni, akkor talán kevésbé viseli meg, ami itt történik

viszont ha valakinek a net az élete, akkor ez olyasmi izoláltság, amit az űrhajósok/sarkutatók/stb érezhetnek, nincs meg az ingerek teljes palettája, ettől meg könnyű meghülyülni, illetve elveszíteni a kontrollt a cselekedetek felett

a megpróbáltatás kiheverhető, ha elvágsz minden szálat azokkal az emberekkel (de amíg egyetlen csatornán is szivárog vissza az információ, addig megcsapolnak)
Előzmény: töpörtyűnek való (383)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.07.03 0 0 383
Persze, hogy mélyre ástam. Tényleg érdekelt ez a téma.
Szerintem nem nehéz megmondani mi egy nick. Egy álnév, amit azért használunk, mert az igazit biztonsági okokból nem. A biztonsági ok, nem jellem miatti. Ha valaki rosszra használja (ez így most gyerekesnek hangzik, de ezt gondolom), az az életben is egy kétszínű kis senki. Gondolj bele, mennyire nevetséges egy virtuális álarc mögé bújni, és úgy csinálni ezeket a kis stikliket. Az a nick valóban elszívja az életerőnket, amelyik ilyen negatív, vagy ilyenekkel érintkezik. És persze, hogy nehéz megállítani, ha egyszer beindul ez a fajta lendkerék, ha megnézzük a káros szenvedélyek mindegyikével így van ez.
Nem nevezem meg kikre gondolok, mert azok a nickek még élnek. Azért mentem bele itt ebbe a beszélgetésbe (és nagyon örülök, hogy van ez a beszélgetés), mert nagyon hasonló a mostani szituáció, és érdekelt volna, hogy kiheverem-e valaha ezt a virtuális megpróbáltatást.
A teljes történetet mindig nehéz elmondani, nem csak utólag, hanem a jelenben is.
Nem azért mert nem emlékszünk rá, hanem azért, mert van egy-két olyan abszurd részlet, ami kimondva nagyon nevetségesnek tűnik. Nevetséges, hogy felnőtt emberek egy nick mögé bújva próbálják mások életét irányítani. Nevetséges, hogy felnőtt emberek milyen komolyan vesznek itt dolgokat. Nevetséges ez a paradoxon.
Előzmény: szellemi fölény (382)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.06.30 0 0 382
képes voltál ennyire mélyre ásni? :) az utolsó kupacban találtam meg azt a topikot (az érdekessége a címnek, hogy hősnőnket ez a téma irl életében is további alkotásra motiválta)

persze, nehéz lenne megmondani, hogy pontosan mi egy nick, kitalálunk elméleteket, amit aztán megcáfol a használat, meg biztos van egyfajta mágia is a dolog mögött, a nick elszívja az életerőnket, olyan megszólalásokra késztet, amit más nick mögött esetleg nem tennénk meg, ha pedig beindul a lendkerék, akkor nehéz másfelé irányítani

a többire nem tudom, mit válaszoljak, mert nem nevezed meg, hogy pontosan kikre gondolsz (pedig megteheted, mert ezek a nevek már rendesen elvéreztek és soha nem élednek fel :)

a jéghegy csúcsa (első réteg) meg tényleg az, hogy hősnőnk védtelen piroskaként áll a csaholó farkascsorda közepén, de talán nem ez a teljes történet
Előzmény: töpörtyűnek való (381)
töpörtyűnek való Creative Commons License 2008.06.30 0 0 381
Csak megérteni akartam. Azóta rátaláltam a Piroska és farkas topikra...
Ott már érezhető a feszültség.
Értem, kezdem érteni, csak felfogni nem.
Az egyik fele azt hangoztatja ez csak egy nick, nem személyiség, mégis ők tesznek az ellen, hogy ezen túllépjenek a többiek.
Azt gondolom, nem lehet teljes mértékben "kívülállóként" viselkedni egy nick mögé bújva.
Előzmény: szellemi fölény (380)
szellemi fölény Creative Commons License 2008.06.30 0 0 380
tényleg nincs és visszasírni se érdemes
Előzmény: töpörtyűnek való (379)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!