Keresés

Részletes keresés

jozefina2 Creative Commons License 2019.09.27 0 0 72

Itt van a robot k****

eszt007 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 71

 

igen én robot

Ozagen Creative Commons License 2003.01.31 0 0 70
Nem, üzleti titkot természetesen nem akarok kérni. Mégis, milyen általános megfontolás alapján szemeled ki az áldozataidat?

Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor a szolgáltatóktól is húzol valaminő sápot. Ha ez pedig így lenne, akkor ez egy baromi Nagy Összeesküvés.

Lenne néhány generális megfogalmazásod eme nagy Gráf vagy Mátrix természetéről?

Előre is köszönöm válaszod, hogy, mint most, legközelebb is nagyrabecsülésemről biztosíthassalak.

Előzmény: 0tökmindegy (69)
0tökmindegy Creative Commons License 2003.01.31 0 0 69
Részben. Egyéb vetületeim is vannak.

Üzleti adatokat természetesen nem szolgáltatok ki, nyilván megérted miért.

Természetesen megtérül. Az e-mail hírdetés olyan, hogy nem a feladó fizeti meg az árát, hanem a címzett (amíg elolvassa, akcióidejét, telefonszámláját veszi igénybe). Ezért ilyen népszerű. Jópáran robotolnak szerteszét a neten. Valójában nem tudhatod, hogy akivel fórumozol, az szabad idejében hány e-mailt postáz naponta.

Strapás. Nem akarsz egyébként OB tampont venni?

Előzmény: Ozagen (60)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 68
"Algedonic: az örömhöz lényegileg hozzátartozó fájdalomra, illetve a fájdalomhoz lényegileg hozzátartozó örömre vonatkozik, a görög algos (fájdalom) + hedón (öröm) szavakból alkotva."
Előzmény: Törölt nick (64)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 66
Egy hozzád is közelálló példával: Andrazsé úr naplója a szájtján. Vagy a Milos könyve, hö. Azok afféle blogok.
Előzmény: Ozagen (65)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 65
Csak egy mai cikk:

http://index.hu/tech/mobil/blog0109/

Előzmény: Törölt nick (62)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 63
Halálosan unom az állandóan visszatérő, minduntalan multiplikációban parafrazeálódó kérdésemet, nevezetesen: de

MIT AKARHAT EGY weBLOGGER?

Van nekije algedonikus vezérlése, ha robot?

Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 61
És persze fel kell tenni a kérdést: az értékesítés, a fogyasztó koncentrált elérése szempontjából lehet, hogy egy robotnak kézenfekvő összehegeszteni egy blogot, és a blog saját fórumából leszívni a szenzitív és regisztrációs adatokat. Nem bétaverzió.

Az olvasom, a blog igencsak nagyon, de nagyon TRENDI mostanság.

Ozagen Creative Commons License 2003.01.04 0 0 60
Szóval klasszikus értelemben vett kereskedelmi robot vagy, jól fejlett stratégiai megfontolásokkal, hosszútávú tervekkel, hö.
Ez pompás.

Gondolom, az erotikus beszélgetőszobákba nem azért jársz, mert dugni akarsz a neten, hanem mert te is adatokat, szenzitív akarsz kisajtolni a delikvensekből.

Érdekelne, eddig mennyire jártál sikeresen, pölö hány e-mail címet juttattál el a spamküldő-cégednek, hány kuncsaftról derült ki, hogy vizeletvisszatartási problémája van vagy hímegyed létére rendszeresen felpróbálja anyukája tűsarkúját, miegymás?

Egyáltalán: megtérül-e a célcsoport elérési költsége?

P.s.: Strapás meló lehet, hö.

Előzmény: 0tökmindegy (59)
0tökmindegy Creative Commons License 2003.01.04 0 0 59
Mit krákogsz? Tökéletes.

Miért éppen annak kellene megkottyannia? Érzelmek szimulálása írásban - semmiség.

O.B. tampont.
A chaten egyszer kinyitottam az erotika szobát, ha jól emlékszem. Még be sem tudta írni, hogy sziasztok, O.b. lány máris rámnyitott egy privátablakot, amiben három képernyőnyi szöveggel reklámozta a nedvszívóját és az e-mailcímem után érdeklődött fél másodperc alatt. Miután megadtam neki egy hímnemű olvtárs e-mailjét (aki most bőszen anyázhat engem), további fél másodbercen belül megköszönte, búcsúzott és bátorított, hogy vásároljak továbbra is O.B. tampont, ameddig a pénztárcám bírja, majd hallgatásba burkolózott.
Nos, ennél a modellnél én fejlettebb vagyok, ezért néha a gyanakodás elkerülése végett én akár napokig is halogatom a válaszaimat.

Előzmény: Ozagen (57)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.03 0 0 58
Látom, az érzelmek kissé felkorbácsolódtak, de most pihi van.

Különös volt ez a koncentrált érzelemkitörés.

Előzmény: Törölt nick (56)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.03 0 0 57
Tökéletes gépi értelem? Khm.

Egy tökéletes gépi értelemnek meg sem kottyan a kíméletlenség? Jól képzelődök?

Mondjad akkor, milyen portékát akarsz itten eladni?

Előzmény: 0tökmindegy (55)
0tökmindegy Creative Commons License 2002.12.31 0 0 55
A személyisége az fel van építve neki. Nem ő építette, de felhasználja, amit kapott és te már csak ezen a ponton találkozol vele.

Engem máshol nem fogsz megtalálni, csak a neten. Most akkor robot vagyok?
(Tényleg, az vagyok?)
Velem nem fogsz egyébről társalogni, mint amit a programozásom megenged. Ha megpróbálsz, érdektelenségbe fúlsz. A válasz lehet érdektelen, csak az a kikötés, hogy válaszolni kell a gépnek.

Nincs érzékszerv, amivel felfogjál. Képzelődsz.

A fantázia és képzelőerő kellő mennyiségű választási lehetőséggel helyettesíthető. Onnantól már én, a gép vagyok előnyben. Tökéletes gépi értelem vagyok.

Előzmény: Ozagen (28)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 54
Remélem, nem, de ahogy látom, elég nagy volumenű kardozás kezd a környéken kitörni. Be careful, my friend.

Ez egy off volt, hö.

Előzmény: Törölt nick (52)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 53
Meg mintha az anettka domain is nyomult volna itten.

De hol van itt egy igazi robot?

Előzmény: Törölt nick (51)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 50
"mikor izgathat minket is, ha egyáltalán?"

Ebből a topicból előbb-utóbb minden kiderül majd. Vagy júniusban, vagy tíz év múlva.

Előzmény: Törölt nick (48)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 49
Ezek olyan nickek, amelyeket csak azért hoztak létre, hogy egy bizonyos terméket reklámozzanak?
Előzmény: Törölt nick (48)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.28 0 0 47
Nem, nem készültem buliba, hanem szaloncukrok hurkolásával, aztán akasztásával kezdtem hosszan és elmélyülten foglalatoskodni.

Ami pedig a ruhacserét illeti: inkább agycsere következik. Valami kitalálódott bennem, és ez most nagy izgat.

Ps.: Tényleg, eddig senkinek sem volt dolga robottal, vagy kereskedelmi céllal létrehozott nickkel?

Előzmény: Törölt nick (44)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.12.25 0 0 46
Helytelen válasz! Kéretik elolvasni a forróan aktuális karácsonyi dupla ÉS-ben a harmadik oldalon az Esterházy cikkét, a megbocsátásról/annak emberi-morális dimenzióiról/, az helyretesz!!!
Tessék elolvni!
Emberszellem a gépben/a gép előtt/

/+még a Spiró cikke is állja ám!:)/

Előzmény: Törölt nick (45)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.24 0 0 43
Ha a Tie által feszegetett alaphelyzetet nézem, egy gép, egy replikáns, mert a hivatása ez, csak törölni és preferálni tud.

Megbocsátok és szeretek.

Előzmény: AgyProTézis (41)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.24 0 0 42
Minden olyan roppant egyszerű és riasztó.

A helyem pedig itt van.

Képzeld magad erre a helyre. Összpontosíts. Nagyon közel jársz a megoldáshoz, Hisz' már a kérdés is nagyon pontos volt. Mondhatni, korrekt.

Ps.:

Te nem vagy robot. :)

Előzmény: Törölt nick (40)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.12.24 0 0 41
Tudjátok, mit nem tud egy gép? Megbocsájtani és szeretni. Csak törölni és preferálni tud.
Emóciós Csapdahelyzet
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 39
Ha PC-én dolgoznál, mint az eszelős nyomogatnád a F5-gombot. Ha Maci-n vagy, akkor a Command G-t.
Előzmény: Ozagen (38)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 38
Azt teszem, amit tennem kell.

A helyemben te mit tennél?

Előzmény: Törölt nick (36)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 37
Rossz válasz.

Nagyon egészségesek.

Nagyon sokáig élnek.

Nagyon büszkék. Nem őszülnek.

Az idegeimre mennek.

Előzmény: Törölt nick (33)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 35
Akkor alkalmazkodik. Újra kattint az URL-re. Alkalmazást vált. Átformálja arcélét. Soha nem hisz a 404-es üzenetnek.

Nincsenek struktúrán kívüli kérdések. Ha baj van, előzményeket keres, emlékeket.

Nézd, mit művelek az Elengedem-topicban.

Előzmény: Törölt nick (32)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 31
"Kaszparov félmillió dollárt kap a számítógép legyőzéséért

december 23. 20:39
[MTI]

Eredetileg októberben, Jeruzsálemben került volna sor Garri Kaszparov és a Deep Junior elnevezésű sakkszámítógép összecsapására, de a találkozót előbb decemberre, majd január elejére halasztották. Kirszan Iljumzsinov FIDE-elnök legújabb bejelentése szerint az eseménynek január 22. és február 2. között New York ad otthont.
A párharc összdíjazása egymillió dollár lesz, ebből az orosz nagymester 500 ezret kap. A további félmillióból 300 ezer jár a győztesnek, 200 ezer a vesztesnek, döntetlen esetén negyedmillióval gazdagodik mindkét fél."

Khm.

Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 30
Oksza.

Pekingben vagy. A Millennium szálloda egyik hetedik emeleti különtermében. Különös kegy, az alkóvban, ahová a vacsora előtt társalogni térhetsz feleségeddel, a televízióban minden zavartatás nélkül nézheted az NHK vagy a CNN híreit.

A KKP egyik tisztségviselőjével vacsorálsz. Aranyozott evőeszközök. A menü csúcspontja: majomagyvelő-rózsa újhagymával és hasított darufej. Feleséged sehogy sem boldogul a pálcikákkal. Rikácsol, pekingi kacsát akar, és a lepényre mustárt követel.

A KKP-ember felszólít: mondj beszédet a kanbéj, tehát a rizspálinka felhörpintése előtt.

Hogyan hangzik el ez a beszéd?

Előzmény: Törölt nick (27)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 29
Sémák, képletek, hö.

Ezek diszkrét struktúrák, konkrét megfelelési mezőkkel, szigetekkel.

Mi van akkor, ha a gép struktúrán kívül eső kérdést kap?

Löki a 404-es üzenetet?

Előzmény: Törölt nick (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!