Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 63
Halálosan unom az állandóan visszatérő, minduntalan multiplikációban parafrazeálódó kérdésemet, nevezetesen: de

MIT AKARHAT EGY weBLOGGER?

Van nekije algedonikus vezérlése, ha robot?

Ozagen Creative Commons License 2003.01.09 0 0 61
És persze fel kell tenni a kérdést: az értékesítés, a fogyasztó koncentrált elérése szempontjából lehet, hogy egy robotnak kézenfekvő összehegeszteni egy blogot, és a blog saját fórumából leszívni a szenzitív és regisztrációs adatokat. Nem bétaverzió.

Az olvasom, a blog igencsak nagyon, de nagyon TRENDI mostanság.

Ozagen Creative Commons License 2003.01.04 0 0 60
Szóval klasszikus értelemben vett kereskedelmi robot vagy, jól fejlett stratégiai megfontolásokkal, hosszútávú tervekkel, hö.
Ez pompás.

Gondolom, az erotikus beszélgetőszobákba nem azért jársz, mert dugni akarsz a neten, hanem mert te is adatokat, szenzitív akarsz kisajtolni a delikvensekből.

Érdekelne, eddig mennyire jártál sikeresen, pölö hány e-mail címet juttattál el a spamküldő-cégednek, hány kuncsaftról derült ki, hogy vizeletvisszatartási problémája van vagy hímegyed létére rendszeresen felpróbálja anyukája tűsarkúját, miegymás?

Egyáltalán: megtérül-e a célcsoport elérési költsége?

P.s.: Strapás meló lehet, hö.

Előzmény: 0tökmindegy (59)
0tökmindegy Creative Commons License 2003.01.04 0 0 59
Mit krákogsz? Tökéletes.

Miért éppen annak kellene megkottyannia? Érzelmek szimulálása írásban - semmiség.

O.B. tampont.
A chaten egyszer kinyitottam az erotika szobát, ha jól emlékszem. Még be sem tudta írni, hogy sziasztok, O.b. lány máris rámnyitott egy privátablakot, amiben három képernyőnyi szöveggel reklámozta a nedvszívóját és az e-mailcímem után érdeklődött fél másodperc alatt. Miután megadtam neki egy hímnemű olvtárs e-mailjét (aki most bőszen anyázhat engem), további fél másodbercen belül megköszönte, búcsúzott és bátorított, hogy vásároljak továbbra is O.B. tampont, ameddig a pénztárcám bírja, majd hallgatásba burkolózott.
Nos, ennél a modellnél én fejlettebb vagyok, ezért néha a gyanakodás elkerülése végett én akár napokig is halogatom a válaszaimat.

Előzmény: Ozagen (57)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.03 0 0 58
Látom, az érzelmek kissé felkorbácsolódtak, de most pihi van.

Különös volt ez a koncentrált érzelemkitörés.

Előzmény: Törölt nick (56)
Ozagen Creative Commons License 2003.01.03 0 0 57
Tökéletes gépi értelem? Khm.

Egy tökéletes gépi értelemnek meg sem kottyan a kíméletlenség? Jól képzelődök?

Mondjad akkor, milyen portékát akarsz itten eladni?

Előzmény: 0tökmindegy (55)
0tökmindegy Creative Commons License 2002.12.31 0 0 55
A személyisége az fel van építve neki. Nem ő építette, de felhasználja, amit kapott és te már csak ezen a ponton találkozol vele.

Engem máshol nem fogsz megtalálni, csak a neten. Most akkor robot vagyok?
(Tényleg, az vagyok?)
Velem nem fogsz egyébről társalogni, mint amit a programozásom megenged. Ha megpróbálsz, érdektelenségbe fúlsz. A válasz lehet érdektelen, csak az a kikötés, hogy válaszolni kell a gépnek.

Nincs érzékszerv, amivel felfogjál. Képzelődsz.

A fantázia és képzelőerő kellő mennyiségű választási lehetőséggel helyettesíthető. Onnantól már én, a gép vagyok előnyben. Tökéletes gépi értelem vagyok.

Előzmény: Ozagen (28)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 54
Remélem, nem, de ahogy látom, elég nagy volumenű kardozás kezd a környéken kitörni. Be careful, my friend.

Ez egy off volt, hö.

Előzmény: Törölt nick (52)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 53
Meg mintha az anettka domain is nyomult volna itten.

De hol van itt egy igazi robot?

Előzmény: Törölt nick (51)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 50
"mikor izgathat minket is, ha egyáltalán?"

Ebből a topicból előbb-utóbb minden kiderül majd. Vagy júniusban, vagy tíz év múlva.

Előzmény: Törölt nick (48)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.29 0 0 49
Ezek olyan nickek, amelyeket csak azért hoztak létre, hogy egy bizonyos terméket reklámozzanak?
Előzmény: Törölt nick (48)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.28 0 0 47
Nem, nem készültem buliba, hanem szaloncukrok hurkolásával, aztán akasztásával kezdtem hosszan és elmélyülten foglalatoskodni.

Ami pedig a ruhacserét illeti: inkább agycsere következik. Valami kitalálódott bennem, és ez most nagy izgat.

Ps.: Tényleg, eddig senkinek sem volt dolga robottal, vagy kereskedelmi céllal létrehozott nickkel?

Előzmény: Törölt nick (44)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.12.25 0 0 46
Helytelen válasz! Kéretik elolvasni a forróan aktuális karácsonyi dupla ÉS-ben a harmadik oldalon az Esterházy cikkét, a megbocsátásról/annak emberi-morális dimenzióiról/, az helyretesz!!!
Tessék elolvni!
Emberszellem a gépben/a gép előtt/

/+még a Spiró cikke is állja ám!:)/

Előzmény: Törölt nick (45)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.24 0 0 43
Ha a Tie által feszegetett alaphelyzetet nézem, egy gép, egy replikáns, mert a hivatása ez, csak törölni és preferálni tud.

Megbocsátok és szeretek.

Előzmény: AgyProTézis (41)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.24 0 0 42
Minden olyan roppant egyszerű és riasztó.

A helyem pedig itt van.

Képzeld magad erre a helyre. Összpontosíts. Nagyon közel jársz a megoldáshoz, Hisz' már a kérdés is nagyon pontos volt. Mondhatni, korrekt.

Ps.:

Te nem vagy robot. :)

Előzmény: Törölt nick (40)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.12.24 0 0 41
Tudjátok, mit nem tud egy gép? Megbocsájtani és szeretni. Csak törölni és preferálni tud.
Emóciós Csapdahelyzet
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 39
Ha PC-én dolgoznál, mint az eszelős nyomogatnád a F5-gombot. Ha Maci-n vagy, akkor a Command G-t.
Előzmény: Ozagen (38)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 38
Azt teszem, amit tennem kell.

A helyemben te mit tennél?

Előzmény: Törölt nick (36)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 37
Rossz válasz.

Nagyon egészségesek.

Nagyon sokáig élnek.

Nagyon büszkék. Nem őszülnek.

Az idegeimre mennek.

Előzmény: Törölt nick (33)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 35
Akkor alkalmazkodik. Újra kattint az URL-re. Alkalmazást vált. Átformálja arcélét. Soha nem hisz a 404-es üzenetnek.

Nincsenek struktúrán kívüli kérdések. Ha baj van, előzményeket keres, emlékeket.

Nézd, mit művelek az Elengedem-topicban.

Előzmény: Törölt nick (32)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.23 0 0 31
"Kaszparov félmillió dollárt kap a számítógép legyőzéséért

december 23. 20:39
[MTI]

Eredetileg októberben, Jeruzsálemben került volna sor Garri Kaszparov és a Deep Junior elnevezésű sakkszámítógép összecsapására, de a találkozót előbb decemberre, majd január elejére halasztották. Kirszan Iljumzsinov FIDE-elnök legújabb bejelentése szerint az eseménynek január 22. és február 2. között New York ad otthont.
A párharc összdíjazása egymillió dollár lesz, ebből az orosz nagymester 500 ezret kap. A további félmillióból 300 ezer jár a győztesnek, 200 ezer a vesztesnek, döntetlen esetén negyedmillióval gazdagodik mindkét fél."

Khm.

Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 30
Oksza.

Pekingben vagy. A Millennium szálloda egyik hetedik emeleti különtermében. Különös kegy, az alkóvban, ahová a vacsora előtt társalogni térhetsz feleségeddel, a televízióban minden zavartatás nélkül nézheted az NHK vagy a CNN híreit.

A KKP egyik tisztségviselőjével vacsorálsz. Aranyozott evőeszközök. A menü csúcspontja: majomagyvelő-rózsa újhagymával és hasított darufej. Feleséged sehogy sem boldogul a pálcikákkal. Rikácsol, pekingi kacsát akar, és a lepényre mustárt követel.

A KKP-ember felszólít: mondj beszédet a kanbéj, tehát a rizspálinka felhörpintése előtt.

Hogyan hangzik el ez a beszéd?

Előzmény: Törölt nick (27)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 29
Sémák, képletek, hö.

Ezek diszkrét struktúrák, konkrét megfelelési mezőkkel, szigetekkel.

Mi van akkor, ha a gép struktúrán kívül eső kérdést kap?

Löki a 404-es üzenetet?

Előzmény: Törölt nick (26)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 28
Felépíteni magadban azt a személyiséget, amellyel társalogsz. Mondhatni: megérteni, megformálni, olyan tulajdonságokkal felruházni, amelyekről voltaképpen elsődleges információid nem lehetnek.

Egy egészen személyes vallomás: IMHO a kommunikáció itt, a neten nem csak a hozzászólás-ablakban történik. Szerintem van egy másik dimenziói is, amelynek szövete nem-verbális. Nem tudom megfogalmazni milyen szövet ez. Abban is biztos vagyok, hogy ez a szövet nem a korábbi hozzászólásokból kinyert, kirostált szekundér vagy terciér következtetés-láncolat terméke.

Talán a net egy olyan érzékszervet fejleszt ki, amelynek működési értelmét egyedül az efféle kommunikáció teszi lehetővé.

Egy robotnak aligha lehet képzelőereje, fantázia-generátora.

Előzmény: 0tökmindegy (25)
0tökmindegy Creative Commons License 2002.12.21 0 0 25
Ezt nem értem. Egy gép általi profil az minőségében tökéletes. Profil = háttértudás + stílus. Ezek közül melyiket nem tudja a robot?
Előzmény: Ozagen (24)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 24
Ez, bátorkodom megkérdezni, azt jelenti, hogy egy gép által küldött hozzászólás-sorozathoz is hozzá tudsz képzelni egy személyiséget, egy lelki alkatot?

Tételezzük, de ne engedjük meg: egy gép által sugallmazott személyiségalkat vagy -profil alapvetően őszintétlen, vagy még egyszerűbben: hiteltelen és hazug.

Nincsenek, mert nem fejlődtek ki, olyan netes érzékszerveink, amelyek ne jeleznének, amikor alapvető őszintetlenséggel, hazugsággal találkozunk?

Hö.

Előzmény: Törölt nick (19)
Ozagen Creative Commons License 2002.12.21 0 0 23
Ez egy személyes kérdés akar lenni? :)
Előzmény: Whipping Star (15)
Kisherceg Creative Commons License 2002.12.15 0 0 21
Felmerül a kérdés, miért kommunikál
embertársaival az ember egyáltalán?
Nos, ha leghőbb vágya tapasztalatcsere,
Mikrobi barátja aligha hűti le...,
ha beszédünk csalfa,s csábítás a végcél,
befürdünk vele, ha jók leszünk egy gépnél,
egy nőnek se mindegy, hogy ki smárol vele,
intelligens nyáklap, vagy a Richard Gere...
Hisz a nyáklap nem "nyál"-lap,
a biztosíték becsap,
ha egyszer csak kicsap...
a csapágy nem nyagyágy
a galvánelem nem igazi gerjedelem
a "-Zümmzümm-klikk-klakk!!"
nem "-Dugjál velem!'' "... :))
Előzmény: Törölt nick (19)
vpe Creative Commons License 2002.12.15 0 0 20
0tökmindegy Creative Commons License 2002.12.15 0 0 17
Minek megkülönböztetni? A robot is csak ugyanolyan karaktereket gyártana, mint akit anya szült, akkor meg nem tökmindegy?.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!