Keresés

Részletes keresés

LaPointe Creative Commons License 2005.06.08 0 0 23

Sziasztok Toldysok!

 

Azon okból bátorkodom ide írni hozzátok, mert formálódik a White Sharks HC női csapata, biztos részvétellel a női bajnokság következő szezonjában.

Akinek volna kedve új csapatban, új kihívásokkal, új társakkal játszani, akkor ne hezitáljatok jelentkezni! :))   Nyugodtan keressetek, a "zsíros szerződéseket" velem kell egyeztetni..:))  Ügynökök se kíméljenek..:))

whitesharks@freemail.hu

 

Üdv, Huszti Péter

.Wala-kee. Creative Commons License 2003.09.21 0 0 22
Mi van Puff? Inadba szállt a bátorság? Csak kapjalak a kezeim közé! Nem érdekel, úgyis törölni akarom magam, szal mind1. De a fórumra jöhetnél.
.Wala-kee. Creative Commons License 2003.09.01 0 0 21
Ahha, szóval ezért lett eza zovjektum. :-)
Előzmény: Peny (20)
Peny Creative Commons License 2003.09.01 0 0 20
Nem én találtam ki, hogy ez a fórum legyen. Abu F. mondta, hogy elege van abból, hogy a toldysok mindent az ifi válogatott fórumán dumálnak meg.
Tőle kaptam meg a zengedélyt. Teccikérteni? :)
Előzmény: GollaM (19)
GollaM Creative Commons License 2003.09.01 0 0 19
Húú, de felpörögtek itt az események!!! Nem nézem a NAGY TOLDY-S FÓRUMOT cirka 1 hónapig, és máris csomó új beírás! Király!
:-)
Egyebet nem tudok mondani. Kérem kapcsojja ki!
.Wala-kee. Creative Commons License 2003.08.20 0 0 18
És akkor majd tul.képpen itt is jársz meg ott is? Év végén úgy hallottam, hogy csak egy évre mész ki. Azt a honlapodon meg azt olvastam, hogy 4 évre. Csodálkoztam is.
Előzmény: Peny (17)
Peny Creative Commons License 2003.08.18 0 0 17
Jövök vissza októberben 1 hónapra.
Aztán ki tudja. Lehet hogy egyetemre már Magyarországon járok majd.
Előzmény: .Wala-kee. (16)
.Wala-kee. Creative Commons License 2003.08.18 0 0 16
Jó Neked! :-)
És tényleg 4 évig maracc kinn?
Előzmény: Peny (15)
Peny Creative Commons License 2003.08.16 0 0 15
Hát nincs olyan meleg mint nálatok.
Előzmény: .Wala-kee. (14)
.Wala-kee. Creative Commons License 2003.08.14 0 0 14
Hi, Puferátor!
Na milyen ott kinn Turciában?
Előzmény: Peny (13)
Peny Creative Commons License 2003.08.14 0 0 13
Már csak 1-en. :-)
RonciBonci Creative Commons License 2003.08.14 0 0 12
CSak azért írok, hogy 3 fórumon tartsam a zászlót! :-) tök király!!! :-)

(R)

Peny Creative Commons License 2003.08.13 0 0 11
De mondjuk nem is mi találtuk ki, hogy legyen ilyen fórum. Abu F volt olyan szíves és elküldött minket...
... az U19 fórumáról, hogy csináljunk sajátot, és ne ott beszéljük meg a toldys dolgokat.
Gondoltam, hogy nem sok értelme van még egy fórumnak, de gondoltam, hadd örüljön.
Előzmény: disconnect (10)
disconnect Creative Commons License 2003.07.31 0 0 10
Asszem srácok, a Toldy-s fórum lassan indíthatja a csődeljárást... :(
GollaM Creative Commons License 2003.02.23 0 0 9
Az Arcadom egy budapesti klubcsapat. Ez a neve. A Toldy DSE pedig azért szűnt meg, mert sok ember elment (leérettségizett) és Erdei Tanár Úrnak sem volt sok kedve a további "edzősködéskez".
Előzmény: Teknőc (8)
Teknőc Creative Commons License 2003.02.23 0 0 8
Mi az az Arcadom? Sose hallottam. Miért szűnt meg a csapat?
Előzmény: Peny (7)
Peny Creative Commons License 2003.02.23 0 0 7
Azért írtam, hogy feloszlott, mert hivatalosan a Toldy, mint csapat megszűnt létezni. Már csak a diákolimpiákra, meg egy-két kupára megyünk. Nem vagyunk benevezve a bajnokságba. A Toldysok többsége (én is) az Arcadomnál játszik, a kisebb részük pedig a Torpedo Justitiánál (GÖZGÁZ csapata). Hát ezért.
Előzmény: Teknőc (6)
Teknőc Creative Commons License 2003.02.21 0 0 6
Nicsak, nicsak! Már nincsenek is toldys témák, ha van külön topic? :-)

Itt is van egy topic!

Peny, miért van a honlapodon, hogy felszlott a csapat? Már nincs floorball? Nem is tudtam róla. :-(

GollaM Creative Commons License 2003.02.18 0 0 5
Király ez a fórum!!! Jó, hogy ilyen is van :-)
Peny Creative Commons License 2003.01.26 0 0 4
Na berakunk ide valami toldysat:

strew Creative Commons License 2003.01.13 0 0 3
Sziasztok!

Ezúton szertném megkérni az összes csapatot hogy az összes hivatalos eléhetőségét küldje el a j.t.@freemail.hu címre!

A továbbiakban mindig az álltaluk megadott helyen és formában fogjuk a csapatokat értesíteni a bírói dolgokról.

Mivel szeretnénk egy megbeszélést tartani a csapatvezetőknek nagy szükségünk lenne a pontos elérhetőségre hogy mindenkit biztosan értesíthessünk az időpontról és a helyszínről.

Kérlek titeket hogy adjátok át ezen kérésünket azoknak is akik nem olvassák ezt a fórumot!

Minden csapattól várunk:
-1 e-mail címet
-1 levél címet
-1 telefonszámot

Segítségeteket előre is köszönjük!

Játékvezetői Testület .

Peny Creative Commons License 2003.01.07 0 0 2
Ennyit erről. Se kép, se hang! Meghalt a fórum. Hát asszem mégse volt rá szükség.
Abu F Creative Commons License 2002.12.12 0 0 1
Köszönöm. Az idegesített talán nem a megfelelő szó, de a "netikett" szerint mindent a maga helyén kell (illik) tárgyalni. Alkalmankénti eltérést a tárgytól OFF jelzéssel szokás jelölni. De ha a hozzászólások már egyáltalán nem az eredeti témához kapcsolódnak, akkor új topicot kell nyitni.
Előzmény: Peny (0)
Peny Creative Commons License 2002.12.11 0 0 0
Bocsánat. Nem azzal idegesítettük őt hogy megvitattuk a toldys témákat, hanem azzal hogy ezt az Ifjúsági Floorball Fórumon tettük.
Előzmény: Peny (-)
Peny Creative Commons License 2002.12.11 0 0 topiknyitó
Külön kérésre megindítom a Toldy ex-floorball csapatának fórumát. Már nagyon idegesítettük Ab F-et (meg talán másokat is) azzal, hogy a toldys témákat megvitattuk. Toldysok (és aki még ide téved): Jó mulatást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!