Keresés

Részletes keresés

Imola Veres Creative Commons License 2014.10.01 0 0 59

Sziasztok! 

Augusztus 21-én szúrattam ki az orromat, először kampósat tettek bele, aztán később karikát. Szépen gyógyulgatott, de tegnap óta éreztem, hogy fáj az orrom. Ma megnéztem, az orrom belső falánál gyulladt be a piercing körül, gennyes pukli keletkezett. Először vizes fülpucolóval letisztogattam, ezáltal véletlen ki is nyomtam... most már csak a pukli maradt meg, eléggé piros... szerintem véres. Aztán folyékony betadinenal amennyire tudtam, bekenegettem, habár a fülpucoló elég hamar magába szívta. Reggel még bekenem, meg megyek a piercingeshez. A karikát az Apacsban vettem, elvileg semmi elváltozás nincs, ahogy én láttam (mármint nem lett más színe). Mennyire gyakori, hogy belül gyullad be? Elmúlik hamar? Vélemények, tapasztalatok, tippek, tanácsok? Előre is köszönöm!

bigboss1 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 58

Csáó. Férfi vagyok és szeretnék orr pc-t. Melyik oldalra tetessem?! Véleményeket pls. Fontos lenne

picilany18 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 57
SSzia!
Szerintem mindenképpen szúrasd, mert a lövés nagyon roncsol és sokkal nehezebben gyógyul meg. Nekem is lőtték egyszer és nagyon sokat szenvedtem vele. Majd pár év múlva szúrattam és 1 hét alatt teljesen meggyógyult. A pesti árakat tudom, itt a westendben 4000 piercinggel.
Előzmény: Vikk93 (56)
Vikk93 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 56
Sziasztok!Nagyon szeretnék orrpc-t és ha minden igaz,akkor jövőhéten meg is lesz! :)
Csak még azon agyalok,hogy lövessem-e vagy szúrassam.Azért vagyok gondba,mert a fülembe is 2x lőtek,de mind2 nagyon csomós lett,és sokat szenvedtem vele.Viszont amit úgy szúrtak,azzal semmi bajom.Szerintetek az orromnál is előfordulhat ez a probléma?
Árakról nem tudtok valamit? Én Győrben a mekivel szemben csináltatnám,mert mindenki azt ajánlja. :)
Előre is köszí ha írtok :)
Biuubabuuu Creative Commons License 2009.06.29 0 0 54
van pl. a tetkó az is megmarad életed végéig akkor ha valaki pc-t csináltat az is biztos azért mert elszánta magát és beletörődött ha ottmarad a luk arra van h ékszert tegyen bele.pont
Biuubabuuu Creative Commons License 2009.06.29 0 0 53
szeritem nincs semmi baj azzal ha valakinek felnőtt korában is van egykő az orrán az sztem tök jól nézki és mások se ítélik el.de nekem mindegy és én csak elmondtam az én szemszögemből csináltassa mindenki úgy ahogy akarja.
Akinom89 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 52
Nem is lesz bajod, de ha elolvasnád, akkor nem buzdítanál mindenkit erre.
Ezredszer is leírom: a luk az orrodban, ha ki akarod venni a pc-t, nem fog begyógyulni, úgy mint a fülbevalónál, megmarad. Nem lesz túl esztétikus a látvány.
Lehet a szúrás drága, de ha valaki ki akarja venni a pc-t, nem fog nyoma maradni.
Előzmény: Biuubabuuu (51)
Biuubabuuu Creative Commons License 2009.06.26 0 0 51
Sziasztok!!!
nekem kb. 3 hete van orrpiercingem és én lövettem .nem mondom h meg se éreztem mert igen de nem vészes egy pillanat volt az egész. fülbevalót lőttek bele és szerintem az is tök jól nézett ki.otthon bekentem gyulladásgyökkentővel és nem volt semmi baja.amúgymeg ha fújod az orrod amíg fülbevaló van benne ottmarad a cucc de ki lehet szedni .én pont náthás voltam amikor lövettem de nem volt semmi gáz inkább csak nevettem az egészen.mostmeg szép köves van benn 2 hét után cseréltem ki hajlíthatós a vége és belül meg se látszik az orromat is nyugodtam fújhatom.lövetni sokkal olcsóbb mint szúratni.én összesen 1800-at fizettem úgy h vettem egy plusz pc is ami most van benn. a legelső amit belőttek nagyon féltem h fájni fog kiszedni mert a fülemből is fájt de megoldottam ésmeg se éreztem. egy fogpiszkálót akasztottam a fülbevaló végre felülről meg megfogtam körmömmel és kitéptem az is hamar megvolt.nagyon megkönnyebbültem h csak ennyi az egész. ajánlom mindenkinek ne hallgassatoki a szúratósokra lehet h az is jó de drágább is.3 bnőmmel együtt csináltattuk és egyikünknek se lett semmi baja. lehet h személyfüggő az egész
Akinom89 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 50
Nem, mert a piercing után begyógyul a luk, nem olyan, mint egy fülbevaló, mert a szúrás nem olyan szövetkárosító...
Pl: az összes ismerősöm piercing (szúrták mindnek) helye begyógyult nyomtalanul(orr, köldök, mell,ajak), de a fülbevalók helye, ami a cimpában van(lőtték), még nekem is megmaradt, pedig kb. 5-6 éve volt benne utoljára fülbevaló...
Szóval, az ismerőseim nem tudták a piercingeket vissza tenni, mert nem volt hova, én meg vissza tudtam tenni, mert volt hova...
Előzmény: minipocok (49)
minipocok Creative Commons License 2009.04.06 0 0 49
Hali!
Nekem kb 3 hete van orr pc-m,és nekem lőtték...Hiába írják hogy az később majd ott marad a lyuk,de a pc-nek nem az a lényege?Nekem mikor lőtték, nem fájt,hanem zsibbadt,pedig nem kaptam érzéstelenítőt,és lővés után egy héttel már ki is cserélhetem,szal aki "maradandó" orrpc-t szeretne annak csak ajánlani tudom a lövést...
Akinom89 Creative Commons License 2009.01.31 0 0 48
Ha már le ment a duzzanat, vörös folt, magyarul, ha már nincs begyulladva és nem fáj. Kb. ez 1-2 hónap, de van, akinek még nehezebben gyógyul.
Előzmény: Sotyikaa (47)
Sotyikaa Creative Commons License 2009.01.22 0 0 47
Köszííííí.megfogadtam.és mikor lehet kicserélni?:)
Akinom89 Creative Commons License 2009.01.01 0 0 46
Az alkohol kiszárítja, így az nem jó, ajánlom a Betadint, ami foltot hagy, de jobb.
És nemcsak a kampót kell lekezelni, hanem magát a lukat is. Nekem karika van, és az egész karikát kezeltem le, és beforgattam a lukba is.
Előzmény: Sotyikaa (45)
Sotyikaa Creative Commons License 2008.12.23 0 0 45
Hello ! :)
Segítséget kérnék..van egy orrpiercingem amit tegnap csináltattam...Nekem aztmondta a csaj hogy 70 %-os szesszel kenegessem a kampót mert nekem kampós van..az jó ugye?és csak a kampót?
Akinom89 Creative Commons License 2008.10.04 0 0 44
Lövetni tilos, megmarad a helye.
Előzmény: koxy001 (42)
csajszlika Creative Commons License 2008.09.29 0 0 43
őhh ennyit az orrpiercingről én 2008.09.25-kén csináltattam :) nagyon szeretem♥nekem szurták és csak annyit mondok hogy egyáltalán nem fáj most kampós pc van benne szerintem sokkal jobb mint a bogyós!Ezen szerintem nem kell ennyit problémázni mert ha akarod kiveszed és 1-2 napon belül összeforr amiket itt írtok róla szerintem szörnyű csak elrémítettek azokat akiket csináltatni akarnak szóval aki karaja nyugodtan csináltassa meg mindenféle képen szurasa és kampósat használjon...nekem is begyulladt és keletkezett rajta ilyen kis piros púp is de attól nem kell megijedni használjatok valami fertőtlenítőt és 3-4 napon beléül semmi baj nem lesz vele szóval ennyit róla xD
koxy001 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 42

Sziasztok!Én egy nemsoká 16 éves lány vok ,és szeetnék végre egy orrpiercinget.De hogy öszinte legyek most elolvastam azt amit eddig irtatok és hát kissé berezeltem.Én szuratni sz.tem nem merem,hanem lövetni szeretném,mert akiket ismerek és van nekik piercingjük aok mind lövették.Arrol már hallottam h. a lövés roncsolja a porcot,de az télleg igaz hogy a lövéses az maradando és nem forr be rendesen?Mert azért azt sem szeretném hogy felnött kormban egy luk legyen az orromon.De azt igazábol nem hiszem el hogy ha bogyos van benne akkor nem lehet kiszedni mert szükül,ezt be is bizonyitotta a b.nöm.

És lécci valaki mondja meg h. hol lehet  playboynyuszis orrpiercing et beszerezni?

 Elöre is köcce mindenért!

valami1994 Creative Commons License 2008.08.18 0 0 41
szijasztok! én lány vagyok és szeretnék pc-t az orromba, de nincs vmi szép orrom:S szoval egy kicsit nagy..nem is az h nagy hanem széles.. éés ráadásul vastag fekete sztk keretes szemüvegem van, és nemtom h jól állna- e a piercing.szerintetek?:D
Vivi94 Creative Commons License 2008.07.25 0 0 40
Köszi:)
i.know Creative Commons License 2008.07.25 0 0 39
Nem tudom menyire fáj a köldökbe mert nekem nincs de ha tényleg akarod akkor ki fogod bírni.
Előzmény: Vivi94 (38)
Vivi94 Creative Commons License 2008.07.25 0 0 38
De a bnőm is kapott előtte az orrába eg szurit előtte,az kicsit fájt és akkor nem érzett semmit,nem fájt neki...akkor nem értem:S amúgy köszi a segítséget:)  De ha fáj ,jobban fáj mint a köldök?
i.know Creative Commons License 2008.07.25 0 0 37
szia.
nem fog elfertőződni ha betadinnal kenegeted és szerintem felesleges érzéstelenitő mert az is ugyanúgy fáj (ha már kaptál lidokaint akkor tudod) ha nem jobban mint a szúrás.
Előzmény: Vivi94 (35)
i.know Creative Commons License 2008.07.25 0 0 36
Sziasztok.
Nekem 2 hónapja van orr pc-m és semmi gondom nem volt vele amúgy kicsit értek hozzá köszönhetően a pircinges expasimnak már egy párat másnak is szúrtam és mind jó lett.Szerintem nem érdemes lövetni mert sokkal nagyobb szövetkárosodással jár mint a szúrás.(6 fülbevalóm van meg 1 nyelv pc-m mindet én szúrtam érzéstelenítő nélkül bár én jól bírom a fájdalmat )Ha kiveszed az orr pc-t pár napon belül beforr teljesen és nem marad heg csak egy pici csomó belül de az már a szúrás után pár nappal kialakul és asszem soha nem múlik el.Mikor nekem még nem forrt be akkor csak betadinnal kenegettem néha és ne rakjatok bele bogyós végűt mert egy idő múlva nem lehet majd kivenni.Nekem most karika van benne és nagyon szeretem.
Mindegy hogy meik oldalon van nekem pl jobb.
Remélem segíthettem.
Vivi94 Creative Commons License 2008.07.24 0 0 35
És még az lenne a kérdésem h nem fertőző h például minden belemehet a lukba értitek..:S:S
Vivi94 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 34
Sziasztok!Nekem 1-2 héten belül lesz orrpiercingem, és félek h fájni fog:( ahasmba mér vab, de ott jéggel csillapították a fájdalmat. Most fogok kapni egy szurit az orromba(attól is félek) és akkor állitólag elzsibbad és nem érzel semmit. . . és sztetek gáz h 14évesen lesz az orromba is, meg van a hasamba is piercing? Kérlek válaszoljatok, előre is köszöönöm:Vivi
Akinom89 Creative Commons License 2008.07.17 0 0 33
Mindegy melyik oldal, nekem pl. jobb oldalon van.
Előzmény: baro g (29)
Akinom89 Creative Commons License 2008.07.17 0 0 32
Helló!
Víz érheti a sebet, különben, hogyan tisztítod? De ez már régi hülyeség, hogy nem érheti, lejárt téma.
Uszodai, strand, meg ilyen vizek nem érhetik, mert elfertőződhet!
A napfény sem árt neki, max a szolit tiltják.
Ha kozmetikus csinálja, akkor arra kell figyelni, hogy ne lőjje, hanem szúrja!
Az meg, hogy kinek fáj jobban és kinek nem, szervezet függő.
Előzmény: .almostlover. (31)
.almostlover. Creative Commons License 2008.07.12 0 0 31

Sziasztok!

 

Két napja van orrpiercingem és nagyon szeretem. Nagyon nagy hülyeségeket írnak itt. Az orrszúrásom előtt egy órával elolvastam az itteni összes hozzászólást és nagyon negítv dolgokat olvastam. Emiatt a szúrás előtt görcsbe volt a gyomrom és nagyon bevoltam sz*rva. Aztán bementem átszúrták és alig éreztem valamit. Semmit sem éreztem , még akkor sem amikor már a fájdalom csillapító hatása elmúlt. Nagyon kellems csalódás volt ez számomra. Ajánlom mindnekinek, én nagyon szeretm és nagyon sok lánynak jól áll.

 

Az a lényeg hogy:

 -2-3 hét múlva lehet kicserélni

 -oly mindegy hogy kozmetikus vagy pc-s csinálja

 -először a kampós végüt szokták kérni

 -3 hétig nem érheti víz és erős napfény(napozás)

 -orvosi fém legyen az első ne ezüst

 

Akinek szép az orra vágjon bele, mert tényleg megéri!

És a hülyeségekere ne hallgasatok aminek a ele sem igaz!

fujfui Creative Commons License 2008.07.10 0 0 30

helohelo.

nekem csütörtökön lesz 2 hete, h csináltattam. olvasgattam itt sokat előtte...hozták is rám afrászt néhányan :D tetoválószalonba csináltattam. és szurattam. csukva volt a szemem de a csaj aki ott volt végig mondta, h micsinál a pali szal nemvoltgáz...ráadásul isszonyat féltem előtte és NEM FÁJT. vagyis minimálisan. nemkell tőlle parázni :D....pedig csak most leszek 15 xD. és túléltem. ja és szerintem mind1, h melyik oldalra teszi. :)

 

baro g Creative Commons License 2008.06.12 0 0 29
Hali!
A feleségem szeretne orrpiercinget.Szerintetek van jelentősége annak, hogy melyik oldalea teteti, mert én mindenkinek bal oldalon látom, de ő meg jobb oldalra szeretné szúratni.Választ köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!