Keresés

Részletes keresés

Borkostoló Creative Commons License 2010.10.24 0 0 10
Sziasztok!

Ha valakit érdekel :

Asztalos által készített téliesített, jó anyagból (békebeli!)
86cm széles 125 cm magas 120cm hosszú kulyaházunkat szívesen odaadjuk. Erre még egy tetőt képzeljetek rá.Budán, 12ezef Fr-ért nem drága.4 ember kell az emeléséhez. Gondolom mindenkinek fontos,hogy a család kedvence jól érezze magát bene télen.
Alla Pugacsova Creative Commons License 2002.12.23 0 0 9
Sziasztok,

a kutyam nem hajlando bemenni az uj kutyahazba. -10 C-ban fekszik tisztes tavolsagban tole :( A haz uj deszkakbol keszult, de sem nyersen, sem pacolas utan sem volt hajlando bekoltozni.. (Gondoltam ra, hogy esetleg a pac szaga miatt nem, de egy hetig nyersen allt ott a haz es mar akkor sem ment joforman a kozelebe sem)
Ha van valakinek hasonlo tapasztalata, vagy otlete hogy hogy vegyem ra, hogy hasznalja is, ossze meg velem. Koszi elore is.

pipacsmező Creative Commons License 2002.12.18 0 0 8
Szia Mindenki, aki kutyaházat akar venni!
Sok-sok rohangálás után találtam egy helyet Budapesten, ahol remek kutyaházat lehet venni. A Bécsi út 405 szám alatt a Nádland Kft-nél. Négy féle méretben árusítanak, nem adják óccsóér', de télleg remek. (Ez nem reklám nekik, csak gondolom, hogy nem voltam egyedül a kutyaházvásárlási problémával.)
amber Creative Commons License 2002.12.17 0 0 7
zsoltu. mail ment:)
Előzmény: Törölt nick (4)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.12.17 0 0 6
egy nap késéssel? ;O))
Előzmény: pipacsmező (5)
pipacsmező Creative Commons License 2002.12.17 0 0 5
Amber, emil ment, remélem, hogy elsőbbséget élvezek.
amber Creative Commons License 2002.12.16 0 0 3
Szia!

Nekem van 1 elado kutyahazam, augusztusban vettem, kozepes meretu. Alig 2 honapig hasznalta az eb, oktoberi koltozes miatt. Annyi a baja, h kcisit megragta a kutya a kulso falecet, de ezt minden valamirevalo kutya kotelessegenek erzi, sztem hasznaltat nem talalsz ragas nelkul.
Szepen kivitelezett pacolt kutyahaz, ha erdekel dobj at egy mailt.

Előzmény: pipacsmező (-)
pipacsmező Creative Commons License 2002.12.16 0 0 2
Szombaton elmentem a Bécsi úton levő Praktikerbe. 18 000-ért olyan kutyaház van, amit házilag kell összeszerelni, és a kiállítási példány tetejénél fél centis rések van. Mondtam, hogy nem tetszik, hogy ott beesik az eső, erre azt tanácsolták, hogy vegyek kátránypapírt is...
Volt egy másik mintapéldány is, de közölték, hogy olyat nem tartanak és az pedig nem eladó!
Alig bírtam tűrtőztetni magam, hogy pofán ne vágjam az eladót.
Előzmény: sarah25 (1)
sarah25 Creative Commons License 2002.12.12 0 0 1
Keresztúron is lehet kapni.De a BricoStore-ban, Praktikerben is.
Előzmény: pipacsmező (-)
pipacsmező Creative Commons License 2002.12.12 0 0 0
.
pipacsmező Creative Commons License 2002.12.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Sürgősen szükségem lenne elfogadható áron egy közepes méretű kutyaházra. Tud valaki tanácsot adni, hogy a II. kerületben vagy a környékén hol lehet venni? Egyébként használt is érdekelne, ha tényleg jó állapotban van.
Előre is köszönjük a kutyámmal együtt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!