Keresés

Részletes keresés

Dunit2 Creative Commons License 2021.07.20 0 0 35

 

 

 Esetleg valaki !

 

 Van egy kanapé.  Ülésre és fekvésre is használható..  Van vajon egy trükk hogy hogyan kell / lehet szétszedni a könnyebb szállítás céljából ?

MrFertilid Creative Commons License 2021.06.06 0 0 34

Próbáltam megoldásokat találni, hogy hogyan tudom kicsit lakhatóbbá tenni a galériás kis garzonomat, de igazából csak ilyesmi cikkeket találtam, amik összességében nem is szólnak semmiről.
Van valami jó fórumtéma, ami nem ilyen vegyes mint ez, hogy eladás is van benne meg minden, ami konkrétan kis terek jó berendezéséről szól?
A Youtube-on a Living big in a Tiny house-t szoktam nézni, ők tök jók, de szeretnék valami kisebb léptékű magyar közösségbe is betekintést nyerni.

Ultras_1899 Creative Commons License 2016.02.01 0 0 27

Sziasztok

 

Arról szeretnék érdeklődni, hogy tudtok-e valami jó módszert arra, hogy hogyan lehetne egy olyan szekrényt szétszedni sérülés nélkül, amelyet lapra szereltként vásároltunk és az összerakás során a fa tipliket rendesen összeragasztottuk.

 

Köszi a segítséget! 

rolamik Creative Commons License 2016.01.24 0 0 26

ELADÓ

 

Szegedy -Maszák  Aladárné:    A magyar uriasszony Otthona   / az Otthon kuturája

 

Tökéletes állapot

 

1934 /  Magyar Asszonyok Nemzeti Sszövetsége

Ár: 4.000 HUF

 

Bp. személyes átvétel egyezetetve lehetséges, egyébként elöre utalást követőne elsöbbségi ajánlott 8.00 Huf

 

rolamik@hotmail.com

mkzs Creative Commons License 2015.03.19 0 0 25

A Bútorlakot és Cser Tamást ismeri valaki? Ha igen, kérem jelentkezzen.

csillr Creative Commons License 2012.10.28 0 0 20

Ismeri valaki a Minotti bútorokat? Olasz bútor, biztosan nagyon jó lehet a minősége? Tapasztalatok?

otthonkommando Creative Commons License 2011.07.26 0 0 18

általában csak az ajtóra, frontra értik. a korpuszt bútorlapból szokták, ha az is fa, az már a luxus kategória... de kérdezz rá külön, ár szempontjából nem mindegy:)

http://otthonkommando.blog.hu/

Előzmény: tamivill (17)
tamivill Creative Commons License 2010.07.04 0 0 17
Üdv!
Kérdésem lenne, talán vannak itt szakemberek is!
A konyhabútor fából, azt jelenti, hogy az ajtó front készül fából, vagy a bútor minden eleme.
Kisbalázska Creative Commons License 2010.06.29 0 0 16
Üdv!
Konyhabútor témában érdeklődnék. Nyílt egy üzlet a 16. kerben, van honlapjuk is az Italex.hu Halottatok már róluk? Hogyan dolgoznak?
Axióma Creative Commons License 2010.06.23 0 0 15
Ezt most azonnal be kene fejezni, mert esetleg messzebbre repultok, nem csak 1-1 hsz lesz torolve (igen, tudom, hogy 1 ember az egesz, de ha mar latvanyosan tobbnek akarod mutatni, akkor tobbesszamban irom).
milande Creative Commons License 2010.06.23 0 0 14
Szia! Hű... nehéz lesz, nagyon sokan voltak... de ami úgy meg maradt az a kare volt. Tök jó kis kiegészítőkkel voltak ott, vásároltam is volna, ha úgy készültem volna. :) Szerintem nézd meg a honlapjukat.
Előzmény: kaadam (13)
kaadam Creative Commons License 2010.06.22 0 0 13
Szia! Én sajnos nem tudtam kimenni akkor, de érdekelne a véleményed! Volt valami kifejezetten érdekes, ami megragadt és tudnál nekem bútor ügyben ajánlani? De a construmán kívül is. :)
milande Creative Commons License 2010.06.16 0 0 12
sziasztok! szerintem érdemes volt kinézni a contrumára, ott is a lakberendezők standjánál nézelődtem és nagyon jó ötletekkel, megoldásokkal találkoztam. ki volt még kint? :)
Axióma Creative Commons License 2010.06.03 0 0 11
Nekunk eleg sok rs fenyo cuccunk van sok eve. Igaz, azok osszeszerelten atvettek, nem barkacsolos.
Előzmény: papisti (10)
papisti Creative Commons License 2010.06.03 0 0 10
Szia.

Nem, tudom nekem nincs jó tapasztalatom az RS bútorral. Volt onnan pár dolgunk, de gyorsan tönkrementek.
Ezek után elmentem az ikea-ba... sztem nem drágább mint máshol, viszont precíz minőségi illesztések!
Előzmény: Fáradt Vándor (1)
tamfod Creative Commons License 2010.05.22 0 0 9
Ez a topik tűnt a legalkalmasabbnak:

Keresek minőségi munkát végző asztalost, esetleg lakberendezőt egyetlen bútordarab valódi fából történő legyártásához:

Egy nappali komód / média állványról lenne szó.

Ideális esetben valamilyen exóta fából (pl. teak) de hagyományosabb fafajták is szóba jöhetnek.

Kérem ha lenne tipp hogy kit keressek vagy ajánlkozás akkor írjátok meg. Jöhet emailben is. (email cím a profilomnál)

Köszönöm!
balamory Creative Commons License 2006.06.01 0 0 8
Sziasztok!
Nem tudom tud e valaki segiteni, de szeretnek lakberendezest tanulni es hosszas keresgeles utan megtalaltam a Krea Muveszeti Iskolat, ahol oktatnak lakberendezest. Esetleg tudtok valamit errol a sulirol? Erdemes belevagni?
LizyX Creative Commons License 2004.04.27 0 0 7
Sziasztok!

Kár, hogy haldoklik a topic, pedig fontos téma.
Íme egy ötlet: GalériaÉpítés.

ZoliMS Creative Commons License 2003.01.15 0 0 6
Sziasztok,

Meglepő kérdéssel fordulok hozzátok.

SOS megbízható bútor szerelőre, javítóra lenne szükségem. Szétesett ma este egy hálószobabútor (valami elemes IKEA vacak). Össze kellene szerelni de én csak a software-hez értek. :)

Ha valaki tud nekem SOS jó, megbizható szerelőt aki esetleg még ma (szerda) ki tud jönni hozzám a XI. kerületbe az nagyon jó lenne. Egy e-mail-t is küldjetek nekem légyszi, mert a fórumot nem biztos, hogy olvasni fogom.

Előre is köszönöm. És sajnos ez most nem vicc. Még a lábam is szétvágtam, most jöttem meg a balesetiről.

Zoli

formatc Creative Commons License 2002.12.11 0 0 5
Kinyithato butorba, ami ocsso az gagyi is!
Ha ranezesre nem, akkor majd amikor alszol rajta rajossz.
Pozdorja keret, egyenes lecek meg 10 centis ecceru, puha szivacs.

Nekem 2 fajta kanapem volt
- Cardo, egeszsegcenteres kb. 5 eves: ennek minosege elfogadhato. Jo ulofelulet, a fekvoresze is kenyelmes, de megszokast igenyel az center resze, utana viszont kenyelmes. Sajnos a vasalatok relative gagyik es a szovet is mar kopik rendesen. Olyan 150k korul volt...
- FranzFertig, dieCollection sorozat:
minosegi vaz, kenyelmes ulofelulet. A fekvoresz 3 elembol all: a fekvo ember csipo alatti reszere a kanape uloreszenek a felso egysege hajtodik ra, ez szivacs de valahogy surubb es kenyelmesebb mint a szokasos. Kozepso resz rugos, komfortos, fejresz kicsit magasabb formazott. Lassan 2 eves, az Alcantara nagyon jol birja, igaz relative draga volt...

kicsinap Creative Commons License 2002.12.11 0 0 4
Myself!
Egy cipőben járunk!:-))
Éppen most írtam egy másik topicban, hogy a kinézett kanapé az egyik boltban 200 e volt, a másikban meg 62 e. tök ugyanaz!! Szerintem is fontos megnézni kinyitva is a bútort, mert soknak igencsak labilis az ágyszerkezete, vendégágynak még megteszi, de állandó alvásra már nem alkalmas. A raktár jellegú áruházakban általában minden olcsóbb. Én a kinézett bútort a szalonos boltban jól megnéztem, majd megvettem (illetve még csak előlegeztem) a másikban. Ráadásul ott nagyobb volt a szövetválaszték is.
Előzmény: Myself (-)
r_bendegúz Creative Commons License 2002.12.11 0 0 3
Myself,
itt! :o)

Kinyithatós bútornál a boltban próbáld ki a nyitást, nézd meg a vasalatokat, a padlógörgőket (ha hozzáférhető).
Mérd meg, hogy mekkora a fekvőfelület nyitott állapotban (a katalógusadatok nem mindig megbízhatóak), továbbá mekkora az ágynemûtartó (ha van).
r_b.

Előzmény: Myself (2)
Myself Creative Commons License 2002.12.07 0 0 2
Köszi! Azt nem mondja meg senki, hol a megfelelô hely egy ilyen topiknak?
Előzmény: Fáradt Vándor (1)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.12.07 0 0 1
Most estünk túl egy kb 800 ezer forintos bútorvásárláson a párommal... sok helyre elmentünk, két hónapig tartott csak az, amíg az összes szóba jöhető bútoráruházat végigjártuk... az árak persze mindenhol a csillagos eget verdesik, de végül az RS bútoráruház kínálata bizonyult számunkra a legmegfelelőbbnek (XIII. Reitter Ferenc u. - Fáy u. sarka). Viszonylag jó minőségű magyar bútorokat forgalmaznak, minden megtalálható náluk, és a választék is elég széles...
Előzmény: Fáradt Vándor (0)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2002.12.07 0 0 0
Nem mondhatnám, hogy 0 tapasztalatom van ezen a téren...
Myself Creative Commons License 2002.12.06 0 0 topiknyitó
Nemtom van-e már létezô topik errôl. Nyitnék egyet, hoszen sokan vesznek most elsô lakást - és talán érdemes lenne egy hely, ahol pl. le van írva hol lehet olcsón jó minôségű kinyitható ágyat venni. Amire célozni próbálok az az, hogy nem Lakáskultúra magazinra gondolok, (meg nem is hirdetésekre) hanem praktikus tanácsokra olyanoktól, akik már végigjárták a poklot, és ötleteket tudnak adni arra, hogy mit hol keressen (vegyen?) az ember fia/lánya.

Szóval van már ilyen topik? Ha nincs - hol érdemes/szabad nyitni egyet? A Lakásos fórum a leírása szerint csak kölcsönökrôl meg ilyesmirôl szól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!