Keresés

Részletes keresés

Myself Creative Commons License 2003.04.23 0 0 20
Szeretném a szerkesztôségnek megköszönni azt az osztatlan figyelmet, amit az olvasók problémáinak szentelnek! Különc véleményem szerint ugyanis a nulla nem osztható semmivel. Sajnálom, hogy a valaha volt frankó kis Internettóból ez a beképzelt, válaszra is képtelen Index lett. Ez is része a világ elkurvulásának: mindent a zöldhasú irányít. Azért érdekes volt látni hogyan válik az olvasóból, mint célközönségbôl a hírdetô, a célcsoporttá...
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.25 0 0 19
És mit szóltok ahhoz a típushoz, amikor először kiírja, hogy az index szerkesztőség most kávézik, bocsesz, majd fél perc múlva mégis megjön a cikk?

Én néhány napig egyetlen cikket sem olvastam el emiatt, nem mert begurultam, hanem mert hát ha nincs cikk, akkor nincs cikk, mire várjak? :)))

KukacAV Creative Commons License 2003.03.21 0 0 17
Na jó, én megteszem, ami tőlem telik, pl. levelet írtam a hirdetőnek, amiben megemlítem, hogy a hirdetésük miatt nem tudom olvasni az Indexet, és mivel itt senki sem foglalkozik a problémámmal, ezért az egyetlen fegyverem az marad, hogy egyrészt sohasem válok a bank ügyfelévé, másrészt igyexem mindenhol elmesélni, milyen paraszt módszerrel nyomul az a hirdetés - hogy kinek a hibájából, arra mostantól magasról potty.

KukacAV Creative Commons License 2003.03.21 0 0 16
Tényleg ennyire jó poénnak tartja a T. Index, hogy a cikkek szövegét eltakaró reklámot szolgáltat olvasnivaló helyett?

Azt a ki****ott K&H reklámot nem lehetne esetleg úgy megcsinálni, hogy ne lógjon a szövegbe?

htmm Creative Commons License 2003.03.17 0 0 15
Hali!
Egy egyszeru ut,. hogy hogyan tiltsd le a reklamokat:
Van a windowsban egy hosts.sam file. Ezt at kell nevezni hosts -ra (igy, kiterjesztes nelkul) es ebbe beleirni az adservereket. Pl:

sher.index.hu 127.0.0.1

A 127.0.0.1 a Te geped ipje, es azon nincsenek indexes reklamok. :-) Es nem kell semilyen progi sem, pl ceges gepen idealis :-)

Előzmény: bzmiki (13)
rali Creative Commons License 2002.12.12 0 0 14
Hol vannak a Mozillában ezek?
Előzmény: ariel_foto (10)
bzmiki Creative Commons License 2002.12.11 0 0 13
Proxy szuros alternativa a proxomitron progi. Szabadabban allithato mint a webwasher, regexp alapu, teljesen jol hasznalhato es free.

http://www.origo.hu/szoftverbazis/internet/segedprg/proxn43.html

Előzmény: rali (6)
mindigmorc Creative Commons License 2002.12.11 0 0 12
webwasher.com se rossz, proxikent viselkedik, s kiszuri a reklamokat, pop-upokat, miegyebeket. Csak ajanlani tudom. Neha kikapcsolom, akkor nezek am rendesen, hogy nez ki az Index, mennyire tele van reklammal.
blackhole Creative Commons License 2002.12.09 0 0 11
Van az indexen popup? Jé...
ariel_foto Creative Commons License 2002.12.09 0 0 10
hasznaljatok mozillat (>1.0)! ott a keretlen nyilo ablakokat le lehet tiltani, sot banner blokkolo is van :DDD
Myself Creative Commons License 2002.12.08 0 0 9
Annyira nem gyenge. A képeket meg nem kapcsolom ki - engem érdekelnek a hirdetések, megnézem azt, ami érdekel. De gyűlölöm a popup meg az újabb letakarós játékot.
Előzmény: htmm (8)
htmm Creative Commons License 2002.12.08 0 0 8
Vagy csak simán kapcsold ki a böngésződben a képek letöltését... Ha olyan gyenge a géped, gondolom flash és java sincs...
Myself Creative Commons License 2002.12.07 0 0 7
Na ja. Az a gond, hogy ami gépen nyomulok, az már a böngészôt is éppen csak elviszi. Úgyhogy asszem simán nem fogom olvasni. Úgy sincs semmi, ami a többin ne lenne.
Előzmény: buckó (4)
rali Creative Commons License 2002.12.07 0 0 6
Hogy lehet letiltani?
Előzmény: buckó (4)
buckó Creative Commons License 2002.12.07 0 0 5
Le lehet még tiltani a "median.hu"-t is:)
Meg kell nézni a forráskódot a pontos URL-ért.
Előzmény: htmm (1)
buckó Creative Commons License 2002.12.07 0 0 4
Ha Popup Killered van, gondolom tudod, hogy mindent, ami feljön, hozzá lehet adni a killer listához.
Akkor is feljön sajnos, de csak egyszer. Legközelebb lelövi anélkül, hogy az orrod elé ugrana.
Engem is szörnyen idegesít, mikor olvasnék valamit, és az orrom elé ugrik. Mintha az embernek állandóan a legyeket kéne hajtania:)

Még letilthatod a traffic.index.hu-t meg a sher.index.hu-t. És azokhoz a cookie-kat. Az is segít.
Azonkívül szerezd meg a ZoneAlarmot. Ha jól beállítod, soha többet nem látsz semmiféle reklámot!

Előzmény: Myself (3)
Myself Creative Commons License 2002.12.07 0 0 3
Van mááááááásik! Valami ökör, eszetlen animal most olyan hirdetéseket rak ki, amik fél percig letakarják a cikket, amit olvasni akarnál. Ez már a vég. Szvsz az Indexet hónapokon belül felvásárolja a konkurrenca...
Myself Creative Commons License 2002.12.06 0 0 2
A tar.hu innen elérhetetlen. :-(

A másik: popup killerem van. Eddig _soha_ nem kellett, de "érdekes módon" az Index meg az kooridnátarencerközépponttya ugyanakkor kezdte az idegesítô popupok nyomását.

Nem csak magával a popuppal van a gond. Amikor az megjelenik egy oldlaon, akkor a T. Szerkeztôzség ugyanakkor elhelyez egy olyan kódot az oldalon, ami eléugráltatja azt az oldalt, ami nyitotta. Ami azt jelenti, hogy ha külön ablakban megnyitok cikkeket (hogy ne kelljen mindegyik letöltésre külön várni), akkor az egyik lap olvasása közben elôugrik a másik, a harmadik, a negyedik... ami rendkívül idegesítô.

Tudom, hogy az Index reklámokból él, és ami érdekel, azt meg is nézem. Viszont ami popup ablakban jön fel, azt elvbôl _azonnal_ bezárom.

Előzmény: htmm (1)
htmm Creative Commons License 2002.12.06 0 0 1
A Pop-upot ne csak ne olvasd el, hanem zard be,mielott a tartalma letoltodik, mert a letoltesert kap az index penzt...
Masik lehetoseg az, hogy nem latogatod, vagy kevesbe latogatod az indexet. Vagy esetleg hasznalj karakteres bongeszot, az nem jeleniti meg a kepfileokat, pop-up sinmcs, igy az oldal latogatasabol az indexne 0Ft bevetele lesz es Te is hozzajutottal - csak sokkal gyorsabban - az információhoz. Az általam ajánlott böngésző elérhető pl a honlapomon ( http://www.tar.hu/htmm/ ).
rali Creative Commons License 2002.12.06 0 0 0
0 remény van erre.
Előzmény: Myself (-)
Myself Creative Commons License 2002.12.05 0 0 topiknyitó
Mikor tervezik ezeknek az idegesítô popup-hírdetés ablakoknak a nyugdíjazását? Annyira bosszantóak, hogy elsô dolgom lenyomni ôket - olvasatlanul...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!