Keresés

Részletes keresés

Encci Creative Commons License 2010.12.27 0 0 10

Hú..Na ez dúrva.....:S

tucatnev Creative Commons License 2002.12.05 0 0 9
Eeeeeeeeljeeeeeen!

Mihamarabbi gyogyulast!

tisztelettel tucatnev: korunk hose,
kinek jobb tenyeren egy kutyaharapas
es tepes hege van, meeeeg 9-10 eves korabol.

Előzmény: AliceCsodaországban (8)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.12.05 0 0 8
Kedves tucatnév és confS!
Köszönöm nektek, hogy megpróbáltatok segíteni. Úgy látszik Pákozdon még ismeretlen az internet, vagy akinek van, az nem fórumozik.

Szerencsésen megoldódott a dolog, már telefonáltak a lányomék, hogy megtalálták a kutya gazdáját és az oltási könyvet. Hálistennek nem kell a veszettség elleni oltássorozat. A seb meg majd begyógyul... :-)

Előzmény: sz (4)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.12.05 0 0 7
Nem vette észre a kutyát, mert sötét volt. A busz megállt egy éjjel-nappal pihenőnek hirdetett helyen, ami zárva volt. Se kerítés, se figyelmeztető tábla nem utalt arra, hogy kutya lenne. Negyed 7-kor már sötét volt, és a lányom azt nézte, van e a pihenőtől valamivel távolabb illemhely.

Persze meg próbáljuk találni a kutya gazdáját, de abban reménykedtem, van itt valaki, aki ismerős Pákozdon.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.05 0 0 6
ha láncon van a kutya, csak meg lehet találni a gazdáját a közelben, vagy csak én vagyok értetlen?
a lányod olyan kicsi, hogy egy láncra vert kutyához közel merészkedik?
jobbulást kívánok..
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.12.05 0 0 5
Fel. Kérlek olvassátok el!
Előzmény: sz (4)
sz Creative Commons License 2002.12.04 0 0 4
topik, fel!
[többet nem tudok segíteni, életemben nem jártam pákozdon]
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.12.04 0 0 3
Hát ez az, hogy nem tudom manapság mennyire kockázatos a veszettség elleni oltássorozat! 20 éve még az volt!

Holnap a férjem lemegy a lánnyal kocsival, és megpróbálja megkeresni a kutya gazdáját, bát amúgy tenger dolgunk lenne.

Ha ki lett volna írva valahol, hogy "vigyázat, harapós kutya", vagy levették volna a 0-24 óráig tartó nyitvatartást az úti tábláról, nem lett volna semmi baj. Én nem a kutyát hibáztatom!

Előzmény: tucatnev (2)
tucatnev Creative Commons License 2002.12.04 0 0 2
Nezd, amit en tudok: fonntartom a topikot. Hidd el, ide, Londonba nem jott el a hire, hogy milyen kutya volt.

Az oltassorozat kockazatos?

Pakozdi piheno? Az az autopalya-piheno?
Nem tudnak a piheno bufesei valamit?
Nem lehetne kiplakatolni a kornyeket?

Előzmény: AliceCsodaországban (1)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.12.04 0 0 1
A lábán elöl, pont a csont mellet harapta meg, szemből, a térde alatt. Csúnyán megdagadt, 5 harapást számoltak össze. Mivel ma már gyakorlatilag du. 5-kor sötét van, és a pihenő nem volt kivilágítva, még azt se tudja, hogyan nézett ki a kutya. A sebészeten is majdnemhogy ledorongolták, hogy miért nem nézte meg, hogy van-e a nyakán biléta. Örült, mikor elengedte egyáltalán a kutya.

Nem akarjuk mi a kutyát kivégeztetni, szvsz. végül is egy láncra kötött kutya, ha megzavarják automatikusan harap, magamban arra is gondolok, hogy ez egyáltalkán nem a veszettség jele, de pl. nála nagy munkaidő-kiesést jelet ez a kezelés, pláne, ha még ezt az - egyesek szerint kockázatos! - oltássorozatot is megkapja.

Kösz, hogy egyáltalán reagáltál, kevesen vannak, aki egyáltalán figyelembe veszik azt, hogy SOS.

Előzmény: tucatnev (0)
tucatnev Creative Commons License 2002.12.04 0 0 0
Hozzaszolok, hogy ne sullyedjen.

Hogy van a lanyod? CSunya a harapas? Hol haapta meg?

Mik a kutya adatai? Mekkora volt? Milyen szinu? Milyen "tipusu"?

Előzmény: AliceCsodaországban (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.12.04 0 0 topiknyitó
Ha van itt köztetek valaki, aki ismerős Pákozdon, vagy ott lakik, segítsen! Lányomat ma negyed hétkor hazafelé utaztában a pákozdi pihenőnél megharapta egy láncra kötött kutya, ha valaki ismeri a tulajdonost kérem sürgősen jelentkezzen, különben veszettség elleni oltásokat kell kapnia!

SOS!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!