Keresés

Részletes keresés

kobor62 Creative Commons License 2002.12.18 0 0 83
Cicám?
Legfeljebb kandúr:-)
És itt!:-)
Előzmény: herélő (82)
herélő Creative Commons License 2002.12.17 0 0 82
hol vagy cicám?
Előzmény: kobor62 (80)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.10 0 0 81
Hehe, nem gyenge topic. :)

kobor62 Creative Commons License 2002.12.10 0 0 80
A franciázás szerintem egy későbbi felvonás kéne, hogy legyen. Talán egy kicsit szégyenlős vagyok ha első alkalommal nyalnak, nem tudom megmagyarázni ne is kérdezd

Ezt nálad olvasom:-)

A két kezeddel fogd meg a bokám s lassan csúsz fel a térdemig! Azt akarom, hogy ovatosan de mégis erőszzakosan tárd szét, hogy az arcoddal egyre közelebb jöhess! Mostt a szemed elé tárul a borotvált, selymes puncikám. A rózsaszín szirmok izgatottak és fénylenek, szinte remegnek a vágytól. Csókolj a térdemtől egyre beljebb-beljebb! oh! még! mé! méhééég! ihóóó! Kérlek, hogy gombold kii a nadrágod s mutasd meg, hogy szereted magad simogatni, de közben csókold, nyalogasd a pinusom

Hogy is van ez?
:-)))

Előzmény: extraszex (79)
extraszex Creative Commons License 2002.12.10 0 0 79
óh! Igen erre tudnék egy jót masztizni, csak annyi az ici-pici baj, hogy nem értem, miért mindig nyalival kell kezdeni. A franciázás szerintem egy későbbi felvonás kéne, hogy legyen. Talán egy kicsit szégyenlős vagyok ha első alkalommal nyalnak, nem tudom megmagyarázni ne is kérdezd, de nagyon jó vagy. Kezdésnek nagyon jó, de szeretném, hogy folytasd tovább, tovább!TOVÁBB!!! puszi! eri
Előzmény: kobor62 (67)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.10 0 0 78
Kezdek megnyugodni. :))
Mondták már, hogy szép a mosolyod.
Make me smile.
Előzmény: Törölt nick (66)
ooOoo Creative Commons License 2002.12.10 0 0 77
"Írd le,hogy kényeztetnél az orgazmusig!?"

Szép egyenletesen huzogatnám a fütyiden a bőrt le és fel. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.10 0 0 75
Dehogy mondom !
Istenit fürödtem alatta:-)))

Nem avgyok egy hiphopp, a naptáramba előre nem lehetne beirni? :-))))

Előzmény: az utolsó kuructigris (74)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.09 0 0 73
kabbe:-))))))))))))))))))))
Előzmény: az utolsó kuructigris (72)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.09 0 0 71
na, szivassatok még:-))))))))))))
Előzmény: SheDevil (70)
SheDevil Creative Commons License 2002.12.09 0 0 70
Hát ez egy igen jó kis irás, asszem most betelefonálok a Kedvesnek, hogy igyekezzen már haza. >:-)
shirez Creative Commons License 2002.12.09 0 0 69
jah, én is kiborultam..
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.09 0 0 68
hogy nekem ezt pont a munkahelyemen kellett elolvasnom óvatlanul, bepárásodott szemekkel....
kobor62 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 67
- Viszlek a zuhany alá. Vagy már ott vagy? Akkor megyek utánad.

????? Mi ebben a fenyegetés? Jó meleg zuhany. És végig simizlek:-)

Zubog ránk a víz, állok a hátad mögött, nyelvem a füled és a nyakad között vándorol. Kezem tested bájait fedezi fel.

Végig mosom a tested ezzel a finom illatú tusfürdővel. Síkos tenyerem elidőzik a gömbölyded formákon.
Hoppá!
Itt hegyesednek a dolgok. Ez további vizsgálat tárgyát képezi. Ha kijövünk a víz alól meg is ízlelem.

Gyorsan én is leszappanozom magam (mer tőled úgyláccik hiába várom:-) ). Elzárom a vizet. Meg kell kóstolnom ezeket a hegyesedő bimbókat. Hmmmm...
Gyorsan bebugyolállak egy fürdőlepedőbe és már röpítelek is az ágy felé....

Leteszlek az ágyra. Szétnyitom a fürdőlepedőt. Mezitelen testünk összér. A szádat keresem. Megcsókollak. Hmmmmm finom a szád.

Végig csókolom a tested. Elidőzök a melleidnél. Imádom szopogatni azokat a finom kemény bimbókat. Hallom neked is jó. A kéjes nyögésed elárul.
Lejjebb csúszok, kap egy csókot a köldököd. Fogaimmal végigkarcolom a hasad.
Tolod a fejem lejjebb. Jól van na. Még csak az első lecke. És ha kihagyok valami?
Befúrom a fejem a cobjaid közé. végignyalom mindkét combod belsejét. Kicsit tedd széjelebb.... így. Mostmár odaférek.

Nyelvemmel végig barangolok a puncidon. Finoman a résbe csúsztatom. A csiklódat keresem. Hopp megvan. Nem sokáig bújt meg. Itt van a nyelvem hegyén. Finoman körbetáncolom.
Besegítek a kezemmel is. Széthúzom azokat a finom ajkakat. Egész hosszában végig nyallak.
A csiklód egyre duzzadtabb. Az ajkaim közé veszem. Nyelvemmel simogatom. Finoman érintem. Tudom, mennyire érzékeny.
Az egész számmal rátapadok a puncidra. Nyelvem le-föl jár. Hol a hüvelyed, hol a csiklód a végállomás. Most már irányíts. Vagy tegyem, ahogy én gondolom?
Miközben a nyelvem a punciddal van elfoglalva, kezem végig simít a combod belsején.
Ujjaim a bejáratot keresik. Nem sokáig. Nedvességed rávezet a nyílásra. Finoman simogatom a bejáratot, majd lassan becsúszok. Belülről simogatlak. Érzem, hogy szorítasz.
A nyelvem közben nem lankad a csiklódon. Körbe-körbe, le-fel. Aztán csak le-fel. Az ujjaim pedig mozognak benned......

Előzmény: extraszex (61)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.08 0 0 65
Így a legpontosabb egyébként:
Am I right?
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.08 0 0 64
Ja igen, de tudatalatt kijelentő mondatnak szántam :))
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.08 0 0 63
pontosítás, ha már vageszok vagyunk
am I right?
Előzmény: Törölt nick (56)
Sátras Creative Commons License 2002.12.08 0 0 62
Takarodsz a meregdraga monitoromrol?!!! :)
Előzmény: extraszex (61)
extraszex Creative Commons License 2002.12.07 0 0 61
A férfiak most csak a képernőre koncentráljanak! Itt áll ok mögötted .egygy szőke bombázó vagyok, ha nem nézel hátra, egyre közelebb megyek hozzád. Már lassan érezned kell az erotikától felhevült testem és az édes parfümöm illatát. Föléd hajolo, s lassan megérintenek a melleim. egyre közelebb, egyre közelebb,úgye érzed? itt állok, ne nézz hátra! Elmondom, hogy nézek ki. Szőke a hajam, szép az arcom, a szemem csillog a vágytól, a szám csókra álló, a nyakam, hosszú, mintha arra várna, hogay belecsókolj, a blúzom méllyen dekoltált, engedni látja a mellem völgyét, ha hátrahajtod a fejed, pont a két mellem közötti völgy lesz a párnád. Annyira kívánlak, hogy a mellbimbók majd kiszúrják a szatént. A derekam formás, a csípőm ringó, gömbölyű,párnás, magába zárja azt ami neked a legkedvesebb. A miniszoknyám szűk és a balcombomnmat sejtelmesen látatja . A tűsarkú cipőmön olyan bizonytalanul állok, hogy bár melyik pillanatban az öledbe zuhanhatok. A combfix harizsnyám feszül a bőrömön, mert a harizsnyatartó feszesen tartja. A bugyit most elfelejtettem felvenni. szeretném, hogy a kezeddel lassan a combomhoz érjs lassan-lassan alig észrevehetően simogass! hm, óh, óh, de jó. ne, ne, ne, izgass! mosthunyd le a szemed s valami érdekes fog történni. Felállok az asztalra úgy, hogy aklaviatur a két cipőm között van. A térdeimet is lazán elengedem, a szoknyám kicsit felhúzom s leülökk veled szemben a monitorodra. még nenéz fel a monitorról! Érezned kell a forró testem melegét, páráját, izgató illatát. A két kezeddel fogd meg a bokám s lassan csúsz fel a térdemig! Azt akarom, hogy ovatosan de mégis erőszzakosan tárd szét, hogy az arcoddal egyre közelebb jöhess! Mostt a szemed elé tárul a borotvált, selymes puncikám. A rózsaszín szirmok izgatottak és fénylenek, szinte remegnek a vágytól. Csókolj a térdemtől egyre beljebb-beljebb! oh! még! mé! méhééég! ihóóó! Kérlek, hogy gombold kii a nadrágod s mutasd meg, hogy szereted magad simogatni, de közben csókold, nyalogasd a pinusom! ohó,ohhhó óóóóóóhoho, hm, ah,ah, auh ffffffffsz, áááááááá, még! édes. még! méhég! méhééééég! fffffszszszsz. Itt szeretnék elélvezni a monitorodon, hogy érezzem a forró monitor lehelletét a fenekem selymes bőrén, hogy finoman nyalogatsz, hogy közben látom a farkad egyre nyagyobb izgalmát, hogy talán még bele is húzol? ó, édes! csináld! csináld! csináld méhéégh! igen, igen akarom AKATOM! CSIHINÁHÁLD! JUJ DE JÓ. VERD! VERD! MÉG GYORSABBAN! A NYELVEDDEL IS IGEN, IGEN A NYEHELVEHEDEHEL IHIHIS! NYALJ! KÉRLEK ERŐSEBBEN! MÉHÉG! VEHER! HÚZZ AZ ÖLEDBE ÉS HÚZZ RÁ! FEKTESS AZ ASZTALRA ÉS DUGJ! ÓH, FUGJ!Ö Ö Ö Ö AH,AH,AH ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!áááá ááá áá á á á ééééddddeeeessss s s s hm.
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.06 0 0 59
Ez lesz az utolsó! :))))

A pontosítás!

Azt hiszem itt kicsit félre van értve minden!
Meg két dologról van szó!

Első:

Kiran! Semmi bajom a hozzászólásoddal, magánügy, hogy ismerősök , hogy rendezik le a vitát. Ehhez semmi közöm!

Második:

Arra akartam rámutatni, hogy valaki elkezdett egy topicot amit kapásból lehurrogtak. Ezen buktam ki. Utólagos engedelmével (remélem megadja :)) ), -amiből a kalamajka is van-, kirannak volt egy mondata ami szerintem belevágott az én mondandómba, ezért beemeletem, FÜGGETLENÜL AZ EREDETI SZÖVEGKÖRNYEZETÉTŐL. És így már általános vélemény lett!

Ennyi

kiran tényleg bocs nem akartalak fikázni, szerinzem nem is tettem. Értettem írásod.

köszi

-b-

remélem a topic fellendül és talán kellemes írásokat is olvasunk...

Előzmény: Törölt nick (53)
s.k.orpió Creative Commons License 2002.12.06 0 0 58
Na akkor kezdjük még egyszer az elején.
Legyen ez egy olyan topic, ahol minden Férfi és Nő leírja vágyait és álmait.
Remélem, hogy más nő is szivesen és izgatottan olvasná, mit és hogyan tennétek vele az ágyban, vagy más fantaztikus helyen és helyzetben.
Ha elég izgalmasat írtok, én is és talán más Nő is
ír nektek egykis szexuális ingerlést
Előzmény: extraszex (57)
extraszex Creative Commons License 2002.12.06 0 0 57
igen. beleolvastam az erotikusfantáziánk című topicba.
Nagyon izgi, de én egy olyan topicra gondoltam ami inkáb a "telefonszexre" hasonlít.
Leírjuk amit szivesen csinálnánk a másikkal, vagy amit szivesen vennénk a másiktól.
Nem fantáziálásra, hanem kimondot szexuális izgatásra szeretnék mindenkit buzdítani!!!b
Előzmény: kobor62 (49)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.06 0 0 56
I'm right?
:))
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.06 0 0 54
Ha szabad hozzászólnom: Yes, sir. :))
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.06 0 0 52
Valóban sokan nem ismernek itt mindenkit, de ha benéz egy "jólmenő" topicba látja a sok hajtépést, könnyen ilyen következtetésre jut, mint te is. Azt se fogja megnézni, hogy "ki kezdte", mert csak az ellenérzés az amit észrevesz és azt, hogy a fene fogja ott a veszekedéseket olvasgatni. Nem alapkövetelmény, hogy egyeseket tiszteljenek az benézők, akár újak, akár régiek. Ebből is lehetett volna normális topic is, mondjuk 1 évvel ezelőtt, vagy ha nem hurrogták volna le egyből a nyitást.
Normálisan is meg lehet mondani, hogy már van ilyen és hol, kommentálni minek, hogy jajj de hülye vagy, még ezt se tudtad?
Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.06 0 0 51
Mivel meg lettem szólítva...:)

Szóval, azért bukott ki belőlelm ez az egész itt, mert itt telt be az a bizonyos...
Elkezdtem olvasgatni (írni nem nagyon szoktam), és majd minden második új topicban ez van. "olvasd el, ilyen már van vagy ezer stb..."
kiran hozzá szólása azért volt jó, mert valaki tényleg nem akarja tudja tudni, vagy ha tudja nem akarja, nincs ideje végigolvasni, vagy nem is tud róla, hogy van ilyen stb. Ehhez tényleg napi figyelem kell, ami bár szomorú, de nem mindenkinek lehetséges...
Lehetséges, hogy ezek a fikázók kevesen vannak- én bevallom nem nagyon figyelem a nickeket- csak sejtem, hogy aki tud ilyen és más topicocról, azok nem vendégek...
Végül...
Miért baj ha egy gyerek játszadozik? Én is csináltam fiatalon...:)

üdv

-b-

Előzmény: viktor a takarító (50)
viktor a takarító Creative Commons License 2002.12.06 0 0 50
egyszerűen nem értem, legalább a második hozzászólásom tűnik el innen nyomtalanul....magyarázzák már meg végre, mert k*va dühös leszek.

szóval a lényeg:
BILON
kár, hogy azt gondolod, amit leírtál, mert akkor néhány nick rossz példáját vetíted ki minden törzstagra. ez viszont a te bajod, foglalkozz vele magadban.

Amúgy pedig, ha tévedtem volna a topiknyitóval kapcsolatban, és valóban csak egy ártatlan és tanulni vágyó nőszemély lakozik a nick mögött, ezúton megkövetem.

vat

kobor62 Creative Commons License 2002.12.05 0 0 49
Hogy ne legyünk off-ok

Én csak azt szeretném megkérdezni a kedves topiknyitót, hogy sikerült-e beleolvasni a fantázia topikba, vagy mégis inkább nekem kell kényeztetnem így virtuálisan?:-)))

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.05 0 0 47
szerintem bocsánatot kértem kirantól...
(nem is neki szólt a hozzászólásom, de amit mondott az belevágott az elképzelésembe)

mindegy legalább fikázzunk tovább :)

-b-

Előzmény: iaszon (46)
iaszon Creative Commons License 2002.12.05 0 0 46
BILON
Látod, pont ez a baj. Én pl nem vagyok törzstag, de annyit máris látok, hogy _TE IS_ alaposan mellélőttél. Pont kirant basztatod azzal, hogy kiszólt arra aki nem ér rá annyit fórumozni. Közben meg se látod, hogy akire jogosan rászólt (Lesley) az egy legalább olyan _TÖRZSTAG_ 99 óta itt van, de kéthetente, vagy még ritkábban van itt. Ez nem baj.
De ezt a kéthét óta az első hozzászólását arra használta, hogy _FIKÁZZA_ egy másik tagot, és azzal gynúsítsa, hogy kombinál az álnikkekkel. Ehelyett mondhatott volna valami értelmesebbet.
Most akkor el kéne döntened, kire szólsz rá, és mit emelsz ki, nem??? Kiran sose szokta elnyomni a topikokat, pl engem is szívesen fogadott annak idején. És figyeltem, még egy csomó más nikket. Hogy ő képben van a fórumban, még nem jelenti, hogy lenyomja.
Előzmény: Törölt nick (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!