Keresés

Részletes keresés

mibi Creative Commons License 2002.12.06 0 0 144
Megjegyzem, hogy a cselekedetei pontosan azt a torz fideszes ertekrendet tukrozi, amit az Orban-kormany mukodese soran megtapasztalhattunk.
Előzmény: bivak (143)
bivak Creative Commons License 2002.12.06 0 0 143
"Ez az ember nem ismer se becsületet, se istent, se hazát, csak a saját kis pecsenyéjét sütögeti.
A riportból az is kiderült, hogy cselekedetei abszolút ninscenek összhangban a Fidesz által hirdetett értékekkel."

Elég lassú a felfogásod ha ez csak most világosodott meg számodra. De jobb később mint soha.

Előzmény: ef_ (-)
mibi Creative Commons License 2002.12.06 0 0 142
Tegnap azt hallottam, hogy Tompika ujabb pziciokat fog vesziteni a Fideszben. Tud errol valaki valamit?
mibi Creative Commons License 2002.12.04 0 0 141
Amig a jobboldalrol senki sem akar komolyan szembenezni a kudarc okaival kenytelenek vagytok az ellendrukkerek velemenyevel beerni!
Előzmény: Inspector E. Morse (140)
Inspector E. Morse Creative Commons License 2002.12.04 0 0 140
Elképesztő zagyvaságokat tudsz elkövetni.
Mindig nagyon tetszik, amikor túloldali outsiderek pár sorban felvázolják a Fidesz sikerének és bukásának okait:-)
Előzmény: mibi (139)
mibi Creative Commons License 2002.12.04 0 0 139
"És még lenne egy fogadásom, egy csupor virtuális málnában: hogy nem '98-02 között volt utoljára miniszterelnök... "

Nem hat, sot meg most is az egyes verjobbosok szerint! -:))

Egyebkent meg nem artana mar eszre venni, hogy az elmult idoszak legnagyobb bloffje, hogy Orban tehetseges politikus. Adva volt egy csoportosulas (ebbol lett a Fidesz) amit meg kellett jeleniteni. Ehhez Orban latszott a legalkalmasabbnak kiallasat es ramenosseget alapul veve. Igy aztan a hatterben meghuzodo agyak (Wermer, Simicska, Kover, Stumpf) ot nyomtak ki a frontvonalba.

Orban legnagyobb tevedese az volt, hogy elkezdte komolyan venni magat, es azt hitte, hogy o tenyleg nagymeno politikus. Nezd meg, miota nincs mogotte a tanacsadoi hatter, hibat hibara halmoz es egyre inkabb elszigetelodik sajat taboran belul is. Az elmult idoszakban kulonosen nagy hiba volt Wermer megtagadasa, mert az egyik leghusegesebb emberet veszitette el igy.

A jovo nagy kerdese az, hogy ossze tud-e allni megegyszer az a csapat, amelyik Orbant felvallaja es ugymond megint megcsinalja. Gyanuim szerint nem, mert szetesett a gazdasagi hatter es a fene nagy osszetartas is megbomlani latszik. A Hende Csabak, Solymosi Frigyesek es Kerenyi Imrek egyszeruen kevesek ahhoz, hogy helyre tegyek a fiut.

Előzmény: Törölt nick (126)
ef_ Creative Commons License 2002.12.04 0 0 138
Nem a sejteket kell eltávolítani, hanem csak a rákos sejteket.
Előzmény: Törölt nick (135)
ef_ Creative Commons License 2002.12.04 0 0 137
Kedves pucogi,

nem. Ha az ő felelősségét firtatják, nem kellene másokat előrángatni és a felelősséget megosztani, áthárítani.

Főleg nem a saját fészken belül.

Előzmény: pucogi (123)
livefast Creative Commons License 2002.12.04 0 0 136
Ezt a betegséget szerintem Petréék is elkaphatták volna.
Előzmény: Törölt nick (135)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 134
"Errol az 'Antall kinevezte utodjanak OVIt' mitoszrol lasd Debreczeni Viktor-konyvet. Ha nincs kedved sokat olvasni, akkor roviden osszfoglalom neked: hazugsag. D. marpedig valoszinuleg tudja. Te viszont a mitoszokat nyilvan jobban szereted az igazsagnal. "

Nézd, a Debreczeni féle könyvet is olvastam.
És abban sincs hogy nem igaz ( pedig abban sok olyan is van, jelzem...):O
Tehát létező dolog.
Viszont: öszintén, még ha legenda is, nem kedvesebb stb. mint a közröhejes " én voltam a KGB réme" amivel egyesek itten nemrég előálltak?:)))

"Egyebkent en 92-ig fideszes voltam, egy liberalis partnak voltam tagja. Zsideszes, ahogy kedvesen neveztel minket"

Één?
Nehogy má' nekem köszönd ezt a becézést ( vagy azt mondd hogy tőlem hallottad elöször):))

Mellesleg amit a Fidesz és a liberálisok viszonyáról írtál, az szerintem megegyezik
az álatlam elírtakkal( persze, de szubjektívebb vagy mint egykori érintett)...
Neked "kontraszelekció" ami történt, én meg azt mondom hogy hál'istennek, bőven elég egy db. "liberális" párt, az is 5% töredékszavazattal
most még éppen be tudott csússzanni...

Nahát:)

Előzmény: tantris17 (133)
tantris17 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 133
Errol az 'Antall kinevezte utodjanak OVIt' mitoszrol lasd Debreczeni Viktor-konyvet. Ha nincs kedved sokat olvasni, akkor roviden osszfoglalom neked: hazugsag. D. marpedig valoszinuleg tudja. Te viszont a mitoszokat nyilvan jobban szereted az igazsagnal.

Egyebkent en 92-ig fideszes voltam, egy liberalis partnak voltam tagja. Zsideszes, ahogy kedvesen neveztel minket.A helyzet eleg egyszeru: a vezetes elvitte a partot jobbra, az idiota mdf helyen volt hely, aki valodi liberalis volt, az elment; akinek mindegy volt, hogy melyik oldalon, csak hatalom legyen, az maradt. Ez a kontraszelekcio sokat elarul a mai fideszrol is.

Ja es roppant idegesito, hogy mindig nahattal fejezed be: azt evokalja, hogy tessek vazzeg jol megmondtam, vita lezarva.

UFF

Előzmény: Törölt nick (104)
kaanga Creative Commons License 2002.12.03 0 0 132
Harcban Edzett Arc Creative Commons License 2002.12.03 0 0 131
Látom, te is a kende könyvét olvasgatod biblia helyett...
Előzmény: GYÉMÁNT (14)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 128
csakhogy a FIDESZnek Orbán volt az egyetlen vezetője (szándékosan nem elnököt írok) amivel a pártok között - a MIÉPet leszámítva - a fidesz egyedül van.

Én azt gondolom a Fidesz igenis szétesne Orbán nélkül

Előzmény: NEC (68)
lerr Creative Commons License 2002.12.03 0 0 127
A fogadást állom....
Azok fogják tönkretenni, akiket felemelt...

Egyébként, már írtam valahol, ha kicsit visszamenne középre, lenne esélye. Csak nem tudom, képes-e még. Megcsinálni nem gond, kicsit dolgoznak a FIDESZ pr-osai és kész. A kérdés, Orbán képes lesz-e megint mérsékelt és főleg kicsit szerényebb lenni. Ez utóbbi kérdéses. Akkor viszont nincs esélye.

Szóval fogadjunk:)

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 126
"Tudod, ezzel a dologgal meg az a baj, hogy ha én szidok egy ideológiát, akkor az ellenfél főideológusa hiába jelöl ki engem utódául, hát nem érdekel"

Nézd , ez nem -egészen-így van.
Ugyanis Orbán - és ezt Antall is pontosan tudta-
a legtehetségesebb magyar politikus (volt akkor is).
És Antall azt is valószinüleg felismerte, hogy Orbán, mint oly sok fiatalkorában bohókás
anarchista, liberális , maoista stb., később "megkomolyodik"..

Nézd akár Joschka Fischer esetét, fiatalkorában rendőrverő anarchista volt, mára egy EU szuperhatalom konszolidált külügyminisztere...
A liberalizmus mindig is egy vékony rétegnek szóló politizálás volt, nem véletlen hogy sehol nincsenek komoyabb pozicióban...

Úgyhogy sok tényező játszott közre Orbán forditásánál, de tény hogy '98-ban már nyert..
És még lenne egy fogadásom, egy csupor virtuális málnában: hogy nem '98-02 között volt utoljára miniszterelnök...

Nahát:)

Előzmény: lerr (121)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.12.03 0 0 125
"Orbán sem szent:)"
Ez igy igaz. De akinek a hatalom ennyire fontos,
hogy akár ideológiát is képes érte változtatni, akkor az eredetileg hangoztatott ideológia sem volt számára fontos. Akár azt is mondhatnánk, hogy saját hite nem is volt. Úgy változtat ahogy a kellemes szél fúj. Ezt is Antaltól tanulta, vagy ez egy ősi beidegződés, kvázi családi hagyomány?
Előzmény: lerr (121)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.12.03 0 0 124
Ne is álmodozz arról, hogy az én jó kis helyemet a Vérmezőn, átadom! Meg sem mondom hogy hol vannak a legjobb átmeneti szállók!
A Dajcs keressen magának helyet a sok kis családjával együtt! irgum-burgum!
Előzmény: NEC (115)
pucogi Creative Commons License 2002.12.03 0 0 123
Kedves Ef_

Szerinted a zsiványbecsület érdekében hazudnia kellett volna?

üdv
p.

Előzmény: ef_ (3)
eztEgyed Creative Commons License 2002.12.03 0 0 122
Ja én meg azt hittem, hogy Antall volt a kormány vezetője...
Előzmény: Törölt nick (120)
lerr Creative Commons License 2002.12.03 0 0 121
Ja, hogy Orbán odament, ahol szabad pálya volt, nem oda, ahova eredetileg tartozott.

Tudod, ezzel a dologgal meg az a baj, hogy ha én szidok egy ideológiát, akkor az ellenfél főideológusa hiába jelöl ki engem utódául, hát nem érdekel.

De mindegy, nem fogjuk szerintem meggyőzni egymást. Nekem még mindig az a véleményem, hogy Orbán felmérte, hogy a balliberális oldalon, ahova addig tartozott hosszú idő fog eltelni, míg ő lesz a főnök.
A másik oldalon könnyebben megy.
Hát, ezt tette.

Nyilván ebben is van igazságtalanság, de valahol a kettő között van az igazság. Orbán sem szent:)

Előzmény: lerr (116)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 120
Látom hogy ez a "lehazugozás" nagyon mélyen beágyazodott...

Miközben évekkel korábban, a parlamenti vitában
Orbán beszédében ez volt:
A kormány hazudik.

Ennyi volt.

Nahát:)

Előzmény: eztEgyed (117)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.12.03 0 0 119
Macisajt!
Hol a forrás, hogy Antal valaha is mondott ilyet?
Azért mert azt terjesztik egyesek, hogy O.V. nevű
fiatal ember áhitatosan halgatta a bölcs Antal urat és az ő okosságát, mi sem bizonyitja ezt a
örökösödést.

Nahát.
Tanulékony vagyok.

Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 118
"A másik, hogy nem igaz.
Hacsak nem pusztán gondolta Antall, merthogy tanú ezt még alá nem támasztotta. "

Ó dehogynem...

Csak hát te is a székely bácsit játszod a zsiráffal hogy "ilyen állat nincs is"...

Végül is azt hiszel/tudsz /fogadsz el stb. amit akarsz...
Kértem én tőled hogy ezt a továbbaikban így tartsd nyilván, nofene?
Sőt, kértem én tőled valaha bármit?

Nahát.

Előzmény: nofene (111)
eztEgyed Creative Commons License 2002.12.03 0 0 117
Előbb kijeleölt, és utána lehazugozta, vagy hazugnak nevezte, cserébe az nekiadta a szellemi örökségét?
Előzmény: Törölt nick (112)
lerr Creative Commons License 2002.12.03 0 0 116
Persze, hogy fodított sorrendben, de ez a lényegen nem változtat.
Egyébként most miről is vitázunk?:)))))
Előzmény: Törölt nick (112)
NEC Creative Commons License 2002.12.03 0 0 115
vagyonnyilatkozata alapján legszegényebb budapesti politikus Deutsch Tamás (Fidesz) és Koltai Ildikó ( Fidesz). Deutsch lakással, ingatlannal egyáltalán nem rendelkezik. Egy Suzuki Wagon R+-t írt be nyilatkozatába jelentősebb vagyontárgyként, emellett mintegy 4,8 millió forintja van életbiztosításban, 1,9 millió forint megtakarítása és majdnem ugyanennyi, 1,93 millió forint tartozása van. Önkormányzati fizetése mellett országgyűlési képviselőként 462 ezer forintot kap még havonta
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.12.03 0 0 114
Macisajt!
Te hiszel benne, hogy Antal feltámadt és most Kandirozott Medúza néven ir neked?
Előzmény: Törölt nick (110)
NICK Creative Commons License 2002.12.03 0 0 113
Én ezt már mondogatom egy ideje, csak hát...

:-)

Előzmény: ef_ (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 112
"Aztán, meg, hogy Antall halálos ágyán kijelölte, mint az ő szellemi örökségének majdani továbbvivőjét....
Hát, most ezzel mit kezdjek? "

nem mondtam hogy kezdjél el valamit, de a tény akor is tény, akár kezdesz vele valamit , akár nem...( persze gondolkodni mindig lehet...)

"Attól még a Fidesztől elhangzott a parlamentben a "csuhások térdre" dolgo, attól még lehazugozta Antall kormányát.
Attól még ő volt a liberális internacinálé egyik alelnöke."

Persze.
Csakhogy: forditott idősorrendben...
Lásd egyik elözö beírásomat...

Nahát:)

Előzmény: lerr (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!