Keresés

Részletes keresés

zsoltikj Creative Commons License 2012.07.12 0 0 242

c-310-hez keresek bekapcsoló gombot!

 

cuccos kukac lajt.hu

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.27 0 0 241
Sziasztok!

Nekem is egy C-370-es gépem van. Sajnos betört az LCD-kijelzője és érdekelne, hogy érdemes-e pénzt költeni vagy sem a javításra (kb. mennyibe kerülne?).
Hnorbert Creative Commons License 2007.04.29 0 0 240

Üdv!

Nekem is egy C-370-em van ami eddig faszán működött de most kiírta hogy nem lehet videózni mert a memória írásvédett.A könyvecske erről csak annyit írt hogy le kell venni a védelmet a számítógépen de azt hogy hogyan arról egy mukkot sem ír.

almatyi Creative Commons License 2006.07.18 0 0 239
Sziasztok!

Van egy másfél éves Camedia C-370 gépem.
Kb. fél éve azt csinálja, hogy ha bekapcsolom (illetve csak akarom...), akkor kidugja az optikáját, de nem jön meg az LCD-n a kép, és onnantól semmilyen gombra nem reagál.
Valami "áram" marad benne, de csak az elem kivételével lehet próbálkozni: ha újra berakom, akkor a bekapcsoló gombra általában kikapcsol, visszamegy az optika, és kezdhetem előlről a macerát, gyakran percekig is kell hülyéskedni vele.
Persze nem mindig jelentkezik a hiba, de azért zavaró.

2 kérdés:
1. Ugye márkaszervizbe vigyem, és ne a vásárlási helyre (Media Markt)? (Homár-olvasó vagyok :-) )
2. Sajna van egy kb. fél mm-es benyomódás a gépen (nem ejtettem le, de ezt a szerviz nem biztos, hogy elhiszi). Ha másnak is volt ugyanilyen hibája, kérem, reagáljon, és akkor tudnám mondani a szervizben, hogy szériahiba. Szóval más is járt így?

(és vajon milyen esélyem van rá, hogy beveszi a szerviz, megszerelik, vagy azt mondják, hogy vegyek újat, és beszámítják az árát? - ez utóbbi megoldást is elfogadnám...)

Minden értelmes hozzászólást, segítséget előre is köszönök!

almatyi
tzsolti87 Creative Commons License 2006.04.09 0 0 238
Hahó, van erre valaki? Nagyon kihalt a topic!
tzsolti87 Creative Commons License 2006.03.28 0 0 237
Igazad van, ezt én sem értem! Meg azt sem hogy senkinek sincs Olympus C480 -as gépe? Azt hittem egy olympus camedia-s topicban lessz ilyen is. Na de ilyet!
arnyekxxx Creative Commons License 2006.03.28 0 0 236
Valaki homályositsa már fel az elmémet, mi a jo abban, ha a digitgépböl a szép tiszta kép helyett egy dátummal elronditott kép jön ki? A sima képre ingyenes programok tucatjaival bármikor villámgyorsan jol konfigurálhatoan, néhánnyal veszteségmentesen ujratömörités nélkül is rá lehet irni az exif-böl szinte bármit, köztük a dátumot is, de ha egyszer valaki az eredeti képre rátette a ronda feliratot, azt már az életbe nem tudja tökéletesen eltüntetni onnan, akkor se ha késöbb megbánta. De semmi értelme utolag se ráirni, az exifböl bármikor megnézhetö mikor készült, ha papirra akarja az ember nagyittatni akkor meg szintén egy pillanat alatt át lehet irni a file nevet a dátumra és ezt a nagyitogépek rányomják a képek hátára, nem rondit bele a képbe de mégis meg van örökitve az idö.
tzsolti87 Creative Commons License 2006.03.28 0 0 235
Van valakinek c-480 (=d545) ös oly-ja? Mik a tapasztalatok vele?
Gabidj Creative Commons License 2006.03.05 0 0 234

Szia!

 

A C 830-L ugyanez? Azt se lehet rávenni a dátumozásra?

Előzmény: scica (233)
scica Creative Commons License 2006.03.05 0 0 233
Hali ! A 725-öt nem fogod rávenni ilyesmire. Nem dátumozza a képeket.
eomer Creative Commons License 2006.02.26 0 0 232

Sziasztok.

 

Tudja valakii, hogy a C-725 Ultra Zoomot hogy a 3,14csába lehet rávenni arra, hogy rávésse a képekre a készítésük dátumát? Előre is köszönöm a segítséget.

 

üdv

Gabidj Creative Commons License 2006.01.01 0 0 231

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget kérek, nem vagyok ugyan egy nagy fotós, de ha már van gépem akkor szeretnék tudni róla ezt azt. Van egy Olympus Camedia C-830-L gépem. Van hozzá valahol magyar nyelvű leírás a neten? Esetleg valaki tud ilyen géphez leírást küldeni vagy legalább itt némi infóval szolgálni? Előre is köszönöm!!!

Facsi Creative Commons License 2005.12.28 0 0 230

Sziasztok!

TCON-17 1,7x tele objektívemet eladnám. Sértetlen, pár hónapos, ára 23.000 Ft. lekton@tvnetwork.hu

ardo0823 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 229
Sziasztok.


Nekem Olympus C760-om van.A garancia lejárta után 2 nappal a következőt csinálja.
Hiába teszem fel a töltőre az akkut,nem reagál a töltő.Semmilyen jelzést nem ad.és az akku sem tőltődik.A kérdésem a következő:
–a töltő ,vagy az aksi a rossz?
–vagy hogy tudnám ellenőrizni,hogy melyik hibás?
Ha tudnátok segiteni,nagyon megköszönném.Igy ünnepek előtt nem hiányzott.
Tehát az ardo0823@freemail.hu-ra várom a segiteni szándékozó embertársaim emailjeit.Boldog karácsonyt mindenkinek.



Krisztián
garagesale Creative Commons License 2005.11.08 0 0 228

Eladó C3XXX sorozathot BOWER 37-41 optikatubus 5e indulóáron.

Ajánlatokat a garagesale csali vipmail pötty magyar végződés-re

 

 

BOWER 5e
harzol Creative Commons License 2005.08.19 0 0 227

Sziasztok!

 

CAMEDIA Master 2.5 progi kellene. Patch van már, hogy 2.51 legyen, de 2.5 nincs. Honnan lehetne leszedni?

 

Helyzet:

 

Olympus C-3030 fényképezőről szeretnénk leszedni a képeket. egy XP-s gépre. Van valakinek valami ötlete?

 

Előre is köszi.

Soxem Creative Commons License 2005.05.30 0 0 226
Van 1 + töltőm 750-hez, dobj mailt.
Előzmény: 72-LBB (225)
72-LBB Creative Commons License 2005.04.26 0 0 225

Sziasztok!

 

Segítség kéréssel fordulok hozzátok, hátha valaki megszánna.

A történt a következő:

tavaly április végén az egyik bécsi MediaMarkt-ban vettem egy Olympus 740-es gépet, majd május elején visszavittem, mert eredetileg 750-esre fájt a fogam, de az nem volt, így inkább kicseréltem 765-ösre.

Így utólag belegondolva (mivel nem volt egyszerű a csere, hisz akku, töltő, tok is cserélve lett) NEM lett lepecsételve a garanciajegy, de mint az most kiderült a dobozban sincs!

Sajnos álmaim útján a töltő bemondta az unalmast, így ott álltam 2 lemerült akkuval...  Szerencsére ott megállapították a bajt, mert elővettek egy új töltőt, így mivel kiderült, hogy az tölti az akkumat, az egyiket szívességből feltöltötték, így valahogy kihúztam az út végéig.

Most betértem a honi Olympus szervizbe, ahol nagyon kedvesek voltak (minden ellenkező híresztelés ellenére!) és már adta volna az új töltőt (ezek szerint ez gyakran előforduló probléma?), mikor kiderült, hogy az általam átadott teljes paksaméta ami a dobozban volt, NEM tartalmaz garanciajegyet!

Mivel még nincs egy éves a szerkezet, nem örülnék neki, ha ennyi kavarás, utánajárás, kétszeri utazás után (ráadásul azóta rendesen megviselt állapotba is került, de szerencsére ez csak az esztétikát érintette, a funkcionalitást nem) még most vásárolnom kéne egy új töltőt!

 

Tehát ekkora bevezetés után a kérdésem az lenne, hogy van-é valaki errefelé, aki ilyen típusú géppel rendelkezik, van érvényes garanciajegye és volna olyan kedves, hogy a használhatatlan töltőmet becseréli egy újra?

 

Nagyon lekötelezne...kutyám apuka lesz és még a menyasszonyát sem sikerül lefényképeznem, de még csak a nyaralási képeket sem tudom letölteni a gépről:-(

 

Előre köszönöm a segítséget!

 

Sziasztok:

Andrea

aquaair@freemail.hu

 

 

uzi Creative Commons License 2005.04.18 0 0 224
Latom nem friss a kerdes, de mivel USB host nincs a fenykepezoben, nem fog menni
Előzmény: Firga16v (220)
DJJoe Creative Commons License 2005.02.12 0 0 223
Hello! Nekem van egy Olympus C310-es fenkepezogepem valaki tud segiteni, szugsegem lenne ennek a gepnek a magyar leirasara, kezikonyvere pdf-ben. ha valaki tud irja meg merre talalom. elore is koszi!
CornFake Creative Commons License 2005.01.28 0 0 222
hali
latott mar valaki.vagy van valakinek h-fun tokja,camediahoz?
a normatica.com-on arulnak egyet,es tetszik,csak kerdes h hasznos-e...
CornFake Creative Commons License 2005.01.26 0 0 221
nem,de ha sikerul szolj:)
Előzmény: Firga16v (220)
Firga16v Creative Commons License 2005.01.26 0 0 220
Sziasztok,

Lenne egy bugyuta kérdésem.
Próbálta-e már valaki az Oly gépet pen driverrel összekötni és átmásolni a képeket?
KuZo Creative Commons License 2005.01.24 0 0 219

Sziasztok!

 

Bocsi, hogy idedobom, de volna pár eladó Oly cuccom:

 

Olympus 512MB Xd kártya       14.000,- Ft

Olympus TCON-17 Tele előtét  18.000,- Ft

 

KuZo

terence1 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 218

Sziasztok.

tudna valaki abban segíteni,hogy hol találhatok olympus c760-as géphez használati leírást.

 

terence1 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 217

Sziasztok.

tudna valaki abban segíteni,hogy hol találhatnék olympus c760-as géphez használati utasítást.

Cavalcanti Creative Commons License 2004.10.19 0 0 216
Mennyire vált be az Olympus C-310-es gép?Kinek van erről még tapasztalata,érdemes venni?
Előzmény: ledeburit (215)
ledeburit Creative Commons License 2004.08.12 0 0 215
 Köszönöm ugyörgy!
Előzmény: ugyörgy (213)
gebild Creative Commons License 2004.08.11 0 0 214

Sziasztok.

 

Most lett kész a gépem. Hogy lehet a legjobban letesztelni az optikát, hogy minden szempontból jól szuperál? Milyen képeket kell csinálni, esetleg valami monoszkóp szerü izét kell lefényképezni?

 

gebild

ugyörgy Creative Commons License 2004.08.10 0 0 213
szia.
itt vannak hasonló leírások, nem tudom mennyire lehet a te gépedre alkalmazni
http://www.easynet.hu/digicam/Olympus/Hun/
üdv.
Előzmény: ledeburit (212)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!