Keresés

Részletes keresés

old schachterhand Creative Commons License 2002.12.03 0 0 33
Ami egyébként perceken belül be is következik.
Előzmény: VI. Uj Lanovka (29)
andrej11 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 31
Tehát szerinted a Kuncze stílusa a nyerő? Mondjuk a tolvajbandázással?

Ha azt a beszólást a Kövér engedte volna meg magának akkor bunkónak és arrogánsnak neveznéd, és hetekig erről beszélt volna a baloldali sajtó:) Most meg jössz nekem az ég és föld különbséggel.

Előzmény: kis pimasz (25)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 30
A sok félrevezetett, érzelmi rab pedig majd tapsikolva asszisztál hozzá ...
Hiába! Gondolkodni sokkal nehezebb, mint vakon lelkesedni!
Előzmény: Törölt nick (28)
VI. Uj Lanovka Creative Commons License 2002.12.03 0 0 29
"Ha lemondanának, kiszorítanák őket a hatalomból."

Nem. Ha lemondanának, megszünne a FIDESZ.

Előzmény: Törölt nick (28)
netizen Creative Commons License 2002.12.03 0 0 27
Mijaz a kereszttuz? Ujabban mar lovoldoztok is? Dejo.
Előzmény: kis pimasz (-)
dez1 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 26
Nemtom mirúől vitatkozunk itt. A Fidesz vezetése megbukott. Az aminimum, hogy elhúznak a sunyiba.
Amúgy ha nem teszik, a Fideszre az MDF sorsa vár.
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 25
Számukra a politika önös érdekeik kiélésének eszköze, de ezzel nincsenek egyedül, mások is azért lesznek politikusok.
A különbség a stílusban van, az pedig ég és föld a két pólus között. Ezért lettek leszavazva és ezért kell menniük.
Előzmény: lerr (24)
lerr Creative Commons License 2002.12.03 0 0 24
Igazából nem lenne baj a mostaniakkal sem, ha megszabadulnának attól a hittől, hogy nekik itt küldetésük van és felfognák végre, hogy ők is csak politikusok....
Előzmény: kis pimasz (23)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 23
Attól még az alább már említett konzekvencia-leonásnak nem lesz alternatívája, legfeljebb a Fidesz további vajúdása.
A magam részéről szurkolok, hogy a jelenleginél sokkal mérsékeltebb és következetesebb vezetők vegyék át a maiak helyét, de semmi esetre sem a szélsőjobb!
Előzmény: lerr (22)
lerr Creative Commons License 2002.12.03 0 0 22
Hát igen, nincs szerepe, de szeretné, ha lenne:))
Egyébként szerintem is lepöckölik:)) Szerencsére:)
Előzmény: kaleb (21)
kaleb Creative Commons License 2002.12.03 0 0 21
Lovasnak tudtommal nincs funkciója a Fideszben. AZ nem egy funkció, hogy OV egyszer barátomnak nevezett. Az se biztos, hogy Lovas tagja a pártnak.

A Fidesz egy széles koalíció. Meg lennék lepve, ha egy Lovas szintű kalandor határozná meg a párt irányvonalát. Szerintem valószínübb, hogy Kövér lepöcköli és Áderék szóra sem méltatják. Aztán kisírhatja a szemét Haeffler és Lakatos elvtársak válán.

Előzmény: kis pimasz (16)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 20
"Hát ez úgy van, hogy a nicked odáig, hogy "kis p" tökéletes, de sokkal jobban illene hozzád, ha nem "imasz"-ra, hanem "öcs"-re végződne... Na, ugye?"

Ha szavaidból jól értem, kifogytál érveidből és visszatértél elemi ösztöneidhez. Most ugye úgy érzed, hogy jól odamondtál, tehát nálad az igazság, mivel fenti "érvedre" úgy, hogy te is megértsd, reagálni nem kívánok.

Előzmény: terrateniente (19)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 19
kis pimasz: Orbán tehát eleve "rendesen" halad a Fidesz szélsőjobbos irányvonala mentén? Hogy is van ez?

Hát ez úgy van, hogy a nicked odáig, hogy "kis p" tökéletes, de sokkal jobban illene hozzád, ha nem "imasz"-ra, hanem "öcs"-re végződne... Na, ugye? :Đ

Előzmény: kis pimasz (-)
Qqberci Creative Commons License 2002.12.03 0 0 18
"Még a végén a ballib elkezdi nyilvánosan is szeretni Deutschot...:)) "

Ez is egy módszer a választási csalásra :-)) (Lásd még a Piszok Alfréd nevű hajóskapitányt).

Előzmény: Törölt nick (14)
lerr Creative Commons License 2002.12.03 0 0 17
Valami újságból olvasták fel. Talán a mai MN-ből. (Nem biztos, de volt valami idézet onnan is, lehet, hogy más)

Egyébként Tompika jól lehúzta az MN újságíróit is:))

Előzmény: Törölt nick (14)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 16
1. Ha szerinted kitaláció, akkor kérdezd meg Lovast. Ő valszeg nem "ballib".
2. Deutschot ugyanolyan mélyen megvetem, mint mindig is tettem, pláne, amióta családbarát miniszterként családos ember lévén gyereket csinált a titkárnőjének (munkaidő alatt, tehát közpénzből). Deutsch egy üresfejű, élősködő selyemfiú, senki más.
3. Az, hogy most Deutschot akarják nyilvános bűnbaknak kikiáltani, eléggé szerény mosajkodási kísérlet a Fidesz részéről, mivel az általa elmondottakkal ellentétben a ténylegesen fontos kérdések eldöntéséből vélhetően őt is simán kihagyták.
4. Az "ellenségem" ellensége nekem nem feltétlenül a barátom, és attól még egy fikarcnyit sem válik szimpatikusabbá. EZ nálam nem úgy működik, mint a "jobbosoknál" akik sokévi pfújolást követően keblükre ölelték Szűröst, amint kegyvesztetté vált az MSZPben.

Nem vagyunk egyformák!

Előzmény: Törölt nick (14)
ipari tusko Creative Commons License 2002.12.03 0 0 15
Haaááhhh....neked sosincs elég korán az ilyen hülyeségekhez?
Ez az agymenés olyan izzadságszagú, hogy ide érzem...

Úgy látszik a netpártban gyengül az emberállomány...persze, hiszen az okosabbja már "kormányoz".

Előzmény: kis pimasz (13)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.03 0 0 14
"A Kereszttűz újságíróinak információi alapján (nyilvános információ, nem én találtam ki, megnyugodhatsz"

Nem te találtad ki... Hanem ők...
És semmi konkrét információ, csupán "sokan azt mondják" stb...

És nem információ hanem inkább reménykedés...

Még a végén a ballib elkezdi nyilvánosan is szeretni Deutschot...:))

Nahát:)

Előzmény: kis pimasz (13)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 13
A Kereszttűz újságíróinak információi alapján (nyilvános információ, nem én találtam ki, megnyugodhatsz). Ezért szeretnék többet tudni a Fideszen belüli hatalmi harcokról.
A választási vereség biztosan fejekbe fog kerülni, a kérdés csak az, hogy mikor és kiébe. Szerintem ekörül folyik most a harc, csak hát ugye a Fidesz vezetése nem szeretné, ha ez idő előtt kiszivárogna.
Azt márpedig ép ésszel nem lehet valószínűsíteni, hogy majd egy "Előre a kövéri úton!" jelszóval a Fidesz mind a 2 millió szavazója egységesen odaáll a vesztes vezetés mellé.
A kérdés, ki borítja a bilit?
A mérsékeltebb szárny, vagy a szélsőjobbos. A ma reggeli sajtófüles ezutóbbit látszik alátámasztani.
Meggyőződésem, hogy a "belső kör" tagjai nem a témakisiklatással és agyonhallgatással többet ártanak jelen pillanatban a Fidesz megtépázott tekintélyének, mint ha megkísérelnének némi infót kiszivárogtatni a meglévő érdeklődés kielégítésére.
Ez a "vesztesként is egységesek és lelkesek vagyunk" dumát legfeljebb egy nyeretlen húszéves eszi meg, aki egyelőre még ideákból táplálkozik.
Előzmény: AgentOrange (11)
qncogi Creative Commons License 2002.12.03 0 0 12
Előzmény: AgentOrange (11)
AgentOrange Creative Commons License 2002.12.03 0 0 11
állitólag?
Előzmény: kis pimasz (6)
kvantum Creative Commons License 2002.12.03 0 0 10
Miért is 80%?
Előzmény: tzuzt1 (7)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 9
Hülyeséget írsz, és abszolút off-topik.
Erről már más topikok szólnak. Inkább érdemben, ha lehet.
Előzmény: tzuzt1 (7)
tzuzt1 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 8
"Lovas, mint főideológus állítólag Áder, Deutsch és Kövér távozását követelte "sokak nevében"." mondta a Népszabadság újságírója.
Kéretik belinkelni a cikket.
tzuzt1 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 7
Annak viszont örülök, hogy kiderült, Budapest tömegközlekedés normatív támogatását nem az Orbán, hanem a Horn-Kuncze kormány vette el.

Most szinte kinullázták az adóságot közpénzekből, amit a 80%-ban vidékieknek kell megfizetni. Drasztikusan emelik a jegy árát és megint kölcsönöket vesznek fel.

Demszkynek semmi pénz nem elég.
Megint elkezdi Budapest eladósítását

kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 6
Lovas, mint főideológus állítólag Áder, Deutsch és Kövér távozását követelte "sokak nevében".
Előzmény: andrej11 (4)
Brumm Nárcisz 42 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 5
rosszat álmodtál vagy sokat "ittál" tegnap
Előzmény: kis pimasz (-)
andrej11 Creative Commons License 2002.12.03 0 0 4
Szerintem az újságírók megint botrányosan gyengék és felkészületlenek voltak a kereszttűzben.

A Tóth Gy. László kritikája pont nem egy szélsőjobbos kritika volt, hanem csak azt fogalmazta meg, hogy a vereség után a Fidesz vezérlovainak is felül kellene vizsgálniuk saját szerepüket. Ez mitől radikális álláspont?

Előzmény: kis pimasz (-)
AgentOrange Creative Commons License 2002.12.03 0 0 3
a felvetett marhaság eredetéről az adjon információt, aki a kérdést feltette...pletykákat én is tudok...
Előzmény: kis pimasz (2)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 2
Nem jótanácsot, hanem felvilágosítást kértem.
Tudod vajon, mi a különbség e két szó között?
Vagy netán a belső ügyeket nem szívesen tárjátok a nyilvánosság elé?
Előzmény: AgentOrange (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!