Keresés

Részletes keresés

nayan00 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 26
Útépítő :D
Előzmény: timtom003 (25)
timtom003 Creative Commons License 2010.07.11 0 0 25

 

Sziasztok!

 

Lenne egy nagy kérdésem. Építőmérnöknek tanulok, de már nézegetem, hogy merre lehetne elhelyezkedni. Elvileg Építésvezetőként, vagy művezetőként el lehetne helyezkedni, csak annak az alapfeltétele, a diploma+szakmai gyakorlat. Tud valaki segíteni hogy az a szakmai gyakorlat pontosan mit jelent? Amíg nem vagyok építésvezető, addig milyen álláslehetőségek vannak számomra?

timtom003 Creative Commons License 2010.07.11 0 0 24

s

buszjegy Creative Commons License 2008.09.17 0 0 20
Csorikam, eleg szar hely lehet ez a topjob ahol diplomas munka a forumukba bujtatott reklamokat bepotyogni.
Előzmény: csoreev (19)
csoreev Creative Commons License 2008.09.17 0 0 19

Sziasztok!

 

Én, mint diplomás pályakezdő a Topjob állásportál segítségével találtam rá a számomra legmegfelelőbb állásra. Az oldal nagyon jól strukturált, áttekinthető keresési felülettel. És ami még nagyon tetszett, hogy miután az önéletrajzomat feltöltöltöttem, a munkáltatók is megkerestek engem ajánlataikkal. Valamint a keresési paramétereket beállítva naponta e-mailt kaptam az engem érdeklő aktuális állásajánlatokról. Szerintem érdemes nézni az oldalt, célhoz juthattaok a segítségével.

Az oldal elérhetősége: http://www.topjob.hu

 

Bambuszligeti Creative Commons License 2007.08.08 0 0 9

Üdv Mindenkinek!

 

BUDAPESTI, forgalmas helyen fekvő állateledel bolt  tevékenység bővítése céljából ( állatpatika ) PATIKUST KERES, mellékállásra!! Rugalmas munkaidő, lehet nyugdíjas vagy pályakezdő is!

Érdeklődni lehet: Ruzsányi Dániel 06-20-33-44-357 vagy 06-70-275-17-62

Ha valakit érdekel, vagy ismer olyan személyt, aki szívesen dolgozna nálunk, keressen meg !Sűrgős lenne!

Köszönjük!

theHan Creative Commons License 2007.06.13 0 0 8
ha állást kerestek nézzétek meg - nem kell regisztrálni mert az önéletrajz felismerő kiszedi az adatokat a már megírt dokumentumból :)

http://www.allas.ma
Carnation Zrt Creative Commons License 2007.03.21 0 0 7
Üdv fórumozók!

 

Vezető hazai online kommunikációs ügynökség tapasztalt, stratégiai médiatervező szakembert keres.

 

Ha az internetezés az életed, a portálokon csak a hirdetéseket látod meg, ha célcsoportokkal és demográfiai adatokkal álmodsz és már régóta el akarod sütni a világ legjobb online média kampányát, de sehol nem értik, hogy kitaláltad a spanyolviaszt, akkor Te vagy a mi emberünk!

 

A siker érdekében az alábbiakkal szükséges rendelkezned:

- felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség

- legalább 2 év releváns területen (online és/vagy offline médiatervezés) szerzett tapasztalat

- kiemelkedően jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

- tárgyalási szintű angol nyelvtudás

- internetes technológiák és kommunikációs eszközök ismerete

- kreativitás, precizitás, stratégiai szemléletmód

- sikerorientáltság, munkabírás, elkötelezettség

 

Mindezért cserébe egy fiatal, dinamikus csapatban dolgozhatsz a legnagyobb brand-eken, teljesítmény alapú bónusszal emelt versenyképes fizetésért.

 

Jelentkezésedet - referenciáid feltüntetésével - kizárólag a http://www.carnation.hu/karrier 

weboldalon található online jelentkezési lapon várjuk!

 

 

Munkavégzés helye:

Budapest

turex Creative Commons License 2006.12.12 0 0 6
Üdv Mindenkinek!

Pályakezdő építész hölgy kolleginát keresünk "projekt menedzser asszisztens" munkakörbe. A tervezéstől a kivitelezésen át az értékesítésig a létesítmény felelősnek kell szakmai segítséget nyújtania. Az iroda Zuglóban, a munkahelyek a belvárosban vannak. Gyakorlat nem feltétel, de a jó kommunikációs készség igen.
turex.kft@gmail.com
ímélcímre kérünk egy rövid életrajzot, elérhetőséget.

Köszönöm a megtisztelő figyelmet!
erba96kft Creative Commons License 2006.11.15 0 0 5

Webfejlesztői gyakorlattal rendelkező JAVA programozót keresünk hosszútávra.
Jelentkezés önéletrajzzal: szjulia@erba.hu címen.

 

 

ERBA 96 Kft (www.erba.hu)

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.11 0 0 4
Szerintem meg kicsit ront, ha több is van!(általánosságban) Főleg, ha azok nem kiegészítői egymásnak!

A tapasztalat és a kreativitás számit! Ha pályakezdő vagy, akkor legyél kreativ, tanuld meg eladni magad!

Mi ezt tanítjuk a jelöltjeinknek!!! Sikerrel!

www.job-center.hu
Előzmény: tschuby (3)
tschuby Creative Commons License 2006.11.09 0 0 3

Most már van, hogy felhoztad a topicot.

 

A kérdés ma is aktuális. Diplomával még nehezebb. Pontosabban a diploma nem számít, mert mindenkinek van. Kicsit segít, ha van belőle 2-3, illetve nagyon ront, ha egy sincs. Nagy cégektől vissza sem hívnak az önéletrajz után ha nincs benne a diploma.

Előzmény: mediator1 (2)
mediator1 Creative Commons License 2006.11.09 0 0 2
van itt vki?
Előzmény: Tartós Fogyasztási Nick (1)
Tartós Fogyasztási Nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1
Csak megerősíteni tudom, amit írsz. Az utóbbi években szépen bezárultak a kilencvenes években még icipicit nyitott körök is, s aki kívül maradt, az kamillázhat rendesen. A régi urambátyám-kapcsolatrendszereken alapul ma minden. Egy állásbörzén pedig kerek-perec közölte velem egy idősebb "vezető tanácsadó" hölgy a végzettségem hallatán, hogy ma a kétkezi munkát megfizetik, elemezni pedig nem kell. Egyébként közel 4-5 év kontrolling-gyakorlatom van, azonban lehet, hogy jobb híján mehetek külföldre zsúrkocsit tologatni egy szállodába.
Előzmény: ariau99 (-)
Mölders Creative Commons License 2002.12.02 0 0 0
igaz ami igaz: évről évre nehezebb állást találni diplomával (talán diploma nélkül is?)
a főiskolák, egyetemek ÖNTIK magukból a diplomás fiatalokat. Egyszerüen SZVSZ ennyi diplomást a magyar gazdasági élet, álláspiac KÉPTELEN felvenni. Ahhoz túl kicsi ország vagyunk, kis gazdasággal. Vidéken egyszerüen lehetetlen elhelyezkedni normális állásba (főleg a keleti régióban) de Budapesten sem jobb a helyzet. A multik meg persze elhúzzák a magyar orra előtt a mézesmadzagot, utána meg nem győz szerencsétlen felébredni a magyar valóságban.

Magyar Munkaerőpiac 2002: BARÓ VILÁG!

ariau99 Creative Commons License 2002.12.02 0 0 topiknyitó
Az állások 70% a asztal alatt kél el.A HVG ben is csak része jelenik meg a valós állásoknak. Ha egy fejvadász pedig behiv interjúra, akkor ott gyakran "nyúlként" használ, hogy legyen 5 embere akiket bemutat. Nagyon erkölcstelen a mai magyar "álláspiac". Én sales manager vagyok több nagy multinál dolgoztam, de gondot jelent őj állást keresni 10 év sales, trade marketing, sales trainer gyakorlat és 2 nyelv + 2 diploma birtokában, mert nem vagyok a "csókos" oldalon. Van-e valakinek ésyrevétele. Ha lehet épitő jellegű?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!