Nem akarlak elkeseríteni, de szinte reménytelen az ügy. Menj me az önkormányzathoz és kérj betekintést a rendezési tervbe. Ott talán majd meglátod, hogy mik a hosszútávú tervek a környékkel.
Magányos harcosként szinte semmi esélyed, mert mindenki ezzel akar spekulálni (az idén olcsón vett szántóföld jövôre már lakóparktelek).
Esetleg akkor lehet valami esélyed, ha a belterület széle ott van a közvetlen közeledben és sikerül megegyezni a többi kerttulajdonossal, hogy ôk is kérelmezni fogják a dolgot, így "hozzákapcsolható" a telek a belterülethez. Annak sajnos esélye sincs, hogy kint a prérin a te telked egyedüli "szigetként" lesz belterület a többi zártkert között :-((
Tud nekem valaki abban segíteni, hogy miképpen lehet egy zártkerti házikót lakóingatlanná minősíttetni? Milyen feltételeknek kell megfelelnie, hol kell kezdeményezni, stb...
Van egy zártkertem tarcsiba, de úgy alakult el kell adnom. Budapest határától 1 km-re van, itt van kék busz is, Kamaraerdő mellett. Villany beköthető, más közmű nincs. Hobbiteleknek vagy befektetésnek alkalmas. Én 4,5-ért vettem 3 éve, 5-öt minimum szeretnék érte kapni. Közvetítésért fizetek, mert sürgős lenne. Telefon: 06-20-336-74-11.
Sziasztok lenne egy eladó zártkert.Herceghalmon a telek területe 620nm.Atelken található egy 20nm-es faház is.Gyümölcsfák , kút, villany
0630-506-11-24