Keresés

Részletes keresés

drambuie Creative Commons License 2002.11.29 0 0 20
Nargile
De most mit vagyunk leakadva a Kövérnél. Remélem nem arról szól ez az egész, hogy őt ki fogjuk vesézni.
Görcsös konfrontálók a másik oldalon is akadnak. Például ott vannak mindjárt Eörsi M. kajaibrahimkodásai. Ért el vele valamit?
Előzmény: Nargile (17)
R. Daneel Creative Commons License 2002.11.29 0 0 19
Csak tépjék a szájukat.
Beszoptak legalább tizenkét évre ezerrel.
Én csak röhögök rajtuk.
Javaslom, tedd ezt Te is.
:DDDDDD
öcsipöcsi Creative Commons License 2002.11.29 0 0 18
Most jön az a szöveg, hogy nem is ezt mondta, stb, blablabla.
Előzmény: Nargile (17)
Nargile Creative Commons License 2002.11.29 0 0 17
Mintha en mondtam volna, hogy aki nem tudo orulni a kormanyprogramnak, az fogjon egy kotelet es akassza fel magat... Mintha egy bizonyos Kover Laszlo (ex-MSZMP tudomanyos fomunkatars, ex-liberalis nep-nemzeti) mondott volna ilyet.
Előzmény: drambuie (15)
kodelka Creative Commons License 2002.11.29 0 0 16
Kevered a mocskolódás és a kritizálás fogalmát. A kettö nagyon nem azonos.
A hála nem jelent elvtelen behódolást. Mellesleg nem személyesen adta, hanem egy mindenki számára(?) nyitott alapitványon keresztül.
Előzmény: Nargile (12)
drambuie Creative Commons License 2002.11.29 0 0 15
Nargile
Hogy ki mit akar azt csak a Jóisten tudja. Te legfeljebb csak fantáziálhatsz arról, hogy a "Kover-fele gyulolet-brigadok" mit akarnak. Ez is micsoda szédült, eltévedt minősítés. Ne csodálkozz, hogy olyan a közhangulat, amilyen, amíg így minősítesz. A világ más részén az ilyen szólásra azt mondják, hogy "pandit-baba affection", magyarán értelmiségi affektálás.
Én, hozzászólásomban Veled ellentétben már megtörtént írásokról és viszonyulásokról beszéltem.
Előzmény: Nargile (8)
szkd Creative Commons License 2002.11.29 0 0 14
Érdekes, az én tapasztalatom pont mást mutat.

1996 óta vagyok itt, kezdetben csak az Olvír volt és Mihancsik Zsófi heti kérdése az Internettón.

Ha bemész a keresőbe és rákeresel Orbánra vagy a Fideszre, egyből nem lesz ennyire egyértelmű a kép. Ehhez képest Medgyessy vagy mszp topik is rengeteg van, igaz, de azért mennyiségileg és minőségileg mégiscsak nagy a különbség.

Előzmény: Nargile (-)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.29 0 0 13
Nem lehet mindenki olyan elegáns & stílusos, mint te. Nomen est omen.
Előzmény: öcsipöcsi (11)
Nargile Creative Commons License 2002.11.29 0 0 12
Ez egy alapveto emberi dolog: ugy hivjak, hala. Biztos nem hallottal meg rola. Ha valaki finanszirozza neked az oxfordi egyetemi utadat, akkor illik neki halasnak lenni, Emberileg, es nem mocskolni.
Előzmény: kodelka (10)
öcsipöcsi Creative Commons License 2002.11.29 0 0 11
Egyetértek. Engem is fáraszt a primitív, nagybetűs üvöltözős jobboldali kormánylejáratóhadjárat.
Nem azért, mert bírálja a kormányt, hanem mert primitív, fantáziátlan, agresszív és erőltett. Ha legalább lenne stílusuk. De nincs.
Előzmény: Nargile (-)
kodelka Creative Commons License 2002.11.29 0 0 10
Soros nélkül itt mindenki analfabéta lenne:(((
Nem tudtad, hogy a pénznek nincs szaga?
"Nem politikai elkotelezettsegrol van szo."
akkor miröl?
Előzmény: Nargile (7)
volante Creative Commons License 2002.11.29 0 0 9
"Ez eleg szornyu allapot. Pl. egy liberalisnak egy antiszemita topicban kell megfogalmaznia az allaspontjat."

:-)))))))))))))))))))))

Előzmény: Nargile (-)
Nargile Creative Commons License 2002.11.29 0 0 8
Akasztgatni, buzizni altalaban a Kover-fele gyulolet-brigadok akarnak...
Előzmény: drambuie (5)
Nargile Creative Commons License 2002.11.29 0 0 7
Mondjuk legalabbis el kellene ismernie, hogy mennyit tett Soros a magyar diakokert es a magyar kultura fejleszteseert. Nem politikai elkotelezettsegrol van szo. Mellesleg ha baja van Sorossal, akkor a penze is legyen neki budos.
Előzmény: kodelka (6)
kodelka Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6
még mindig várom a válaszod egy Orbános topickban. De itt is megismétlem:
Szóval aki Soros ösztöndijat kapott annak a továbbiakban Soros alattvalójának kell lennie?
Soros nem önzetlenül osztogattya a pénzét, hanem hiveket szeretne vásárolni?
Előzmény: Nargile (-)
drambuie Creative Commons License 2002.11.29 0 0 5
Nargile
Hát úgy látszik barátom, hogy a kutyát sem izgatja baloldali kormányzás alatt, hogy mi a nyűgje a baloldali topictulajdonosoknak. Ez egyébként többé-kevésbé így is van rendjén.
"...mocskolodo cimu topicjaikban..."
Ne felejtsd el, hogy a jobboldali kormány tagjai valamint az összes ilyen beállítottságú politikus volt már buzitól, köcsögön át haramiáig minden a ballib lapokban. Csak éppen akasztott ember nem volt pl. Orbán.
A liberális az fejtse csak ki az álláspontját ott ahol tudja. Talán rádjött a majré a jobboldali topicban? Nem tudom miért vágysz egy ballib topicban ballibkedni. Csak akkor tudsz megszólalni, ha óriási ováció kiséri fejtegetéseidet?
"vannak itt jobboldali partok altal fizetett emberkek"
Nincsenek! Azt nem tudod elképzelni, hogy valaki fizetés nélkül is úgy gondolja. Naívság!!!
Előzmény: Nargile (-)
talpig páncélban Creative Commons License 2002.11.29 0 0 4
Ezért a topicért mennyit kaptál?
Előzmény: Nargile (-)
The Magyar Creative Commons License 2002.11.29 0 0 3
Segítek rajtad: gyere topik, gyere topik...

Amúgy észrevételednek több oka is lehet:

1. Intellektuális körökben szégyen lett egy ilyen kormányt védeni.

2. Baloldalon inkább a meleg sörhöz és a hideg virslihez nyúlnak az egér helyett.

3. Hallgattak Fajkasházira, aki éjtéknek tekinti az öjök ellenzékiséget. ("Bevetted?")

4. Vége a kampánynak, és az MSZP-SZDSZ leszállt a fórumokról.

Előzmény: Nargile (-)
kodelka Creative Commons License 2002.11.29 0 0 2
na ez sem 0 töled
Ki is volt aki felszivódott egy jobboldali mocskolódó topickból?
Előzmény: Nargile (-)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.29 0 0 1
Abszolut 0 wagy. A tucatnyi topicoddla együtt...
Előzmény: Nargile (-)
Bicska Macheath Creative Commons License 2002.11.29 0 0 0
Valah0l csak ki kell t0mb0lniuk a választás0k elvesztése miatt érzett fájdalmukat :-)
Nargile Creative Commons License 2002.11.29 0 0 topiknyitó
Korabban nem hittem el, hogy vannak itt jobboldali partok altal fizetett emberkek, akiknek a celja az, hogy minel tobb topickal arasszak el a forumot, es ezaltal a jobboldali topicok nyomaszto tulsulya uralkodjon, de mostanaban kezdek hinni ebben. Tele van a forum provokativ, jobboldali cimekkel, alig egy-ket baloldali topic akad mutatoba, a jobboldaliak meg nem is hajlandoak irni azokba, hagyjak, hogy szep lassan eltunjenek a sullyesztoben. Igy aztan a masik oldal is kenytelen az o mocskolodo cimu topicjaikban hozzaszolni. Ez eleg szornyu allapot. Pl. egy liberalisnak egy antiszemita topicban kell megfogalmaznia az allaspontjat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!