Keresés

Részletes keresés

phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 81
Jó akkor majd háborúban felértékelődik a falu.

A mi családunknak is vannak emlékeik. Például 45 nyara, amikor a családi ékszerek bánták, azt a pár tojást és krumplit, amit a kereslet-kínálat törvényét kihasználva árult az istenadta nép.

Előzmény: Derek (79)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 80
Na akkor még eccerűbben. Tudod ez az ország nem Budapestből és vidékből áll, hanem Pécsből, Szegedből, Budapestből, Miskolcból, Alsómocsoládból, Hódmezővásárhelyből, Győrből, és még többmint háromezer településből.
Előzmény: devereaux (77)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 79
Jo akkor,hogy megertsed a videk kritikus helyzetben elvan a fovaros es minden nagyobb varos nelkul,mert meg tudja maganak termelni a tuleleshez szukseges elelmiszert,de a fovaros ,ha megszunik a beszallitas oda, egy honapon belul ehenhal.
Amikor 44 nyaran beindultak a bombazasok a mi csaladunk kikoltozott egy zalai faluba a rokonokhoz,mert feltek,hogy az amik szetbombazak Kanizsat mint a magyar olajipar kozpontjat,es ott volt azert hus, tojas, vad is kis vadorzasbol,tej meg minden,mig Pesten igencsak koplaltak az ostrom alatt.
Előzmény: phallus impudicus (74)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 78
gayakorlata:=gyakorlata
Előzmény: phallus impudicus (76)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 77
Még részletesebben?
Hogy jön ez a 10 kontra 90-hez?
Előzmény: phallus impudicus (76)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 76
Látom még mindig nem érted. Megpróbálom eccerűbben. Az Orbán-Torgyán kormány gayakorlata volt az elvonni és (csókosoknak) újra elosztani.


Előzmény: devereaux (70)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 75
Milyen táplálék? Tabletta?
Előzmény: phallus impudicus (74)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 74
A búzán, a napon és a disznón kívül azért még akad más táplálékforrás is. Egyébként pedig jó lenne már ha megértenéd, hogy a libát a fű hízlalja, nem a paraszt. A paraszt csak hasznot húz belőle. Dolgozik, mint mindenki más, keres vele, mint mindenki más. Ne akard beadni nekem, hogy ő azért túrja a nagy magyar rögöt, hogy én sült libacombot egyek pároltkáposztával. Ő a saját hasznáért teszi ezt, vagy a mások által termelt haszonból lecsípett állami támogatásért. Amit megeszem azért fizetek, amit fizetek azért megdolgozom.
Előzmény: Derek (69)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 73
Akkor az ledarálás lehetett és beletöltés egy vörös bőrű kolbászba. Nehéz idők voltak azok.
Előzmény: Derek (72)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 72
"Szalámitaktika annál inkább. Erről a rokonságod tudna mesélni, mi? :)"

A leszalamizas az leginkabb a kisgazdapartot sulytotta tobb lepesben,mondjuk az volt az iskolapelda. A szocdemeknel nem sokat teketoriaztak ,azokat a vezetoket akik nem akartak a fuziot egyszeruen egy adagban kizartak 48 februarjaban.

Előzmény: devereaux (71)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 71
Szalámitaktika annál inkább. Erről a rokonságod tudna mesélni, mi? :)
Előzmény: Derek (66)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 70
Győr? Tatabánya? Kecskemét? Satöbbi?

Csonka-Magyarország nem ország ... egész Magyarország Budapest? Vagy mi?

Előzmény: phallus impudicus (67)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 69
Tudom,te kiallsz a napra es fotoszintetizalsz
Előzmény: phallus impudicus (68)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 68
Én speciel egyikkel sem élek.
Előzmény: Derek (63)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 67
Szerinted azokból, amiket írtam ez következik? Tehát szerinted Alsómocsolád, Esztergom és Hódmezővásárhely termeli a GDP (GNP) 10%-át?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (62)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 66
"Disznó igen, de az általában a pártok házatáján legyeskedik. :)"

DE abbol aligha keszul Herz szalami

Előzmény: devereaux (65)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 65
Disznó igen, de az általában a pártok házatáján legyeskedik. :)
Előzmény: Derek (63)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 64
"Tehát szerinted Budapest termeli meg az ország GNP-ének több mint 90%-át?"

Ugy tudom 40 szazalekat, de sok cegnek Pesten van a kozpontja,de termelo egysegei videken,mint pl a GE Lightning kozpontja Ujpesten van a legnagyobb termelo egysege meg Nagykanizsan.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (62)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 63
"Fejtsd már ki légyszi, mi az a jav, amit vidéken termelnek, de pesten élnek fel"

Mondjuk buza,meg diszno nemigen terem a nagykoruti flaszteron.

Előzmény: phallus impudicus (55)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 62
Tehát szerinted Budapest termeli meg az ország GNP-ének több mint 90%-át?
Előzmény: phallus impudicus (61)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 61
Tizedét se?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (59)
Alfred Creative Commons License 2002.11.28 0 0 60
flatmaker:
Ejnye, ejnye! Ennyire mély benyomást tettem rád?!
Dobj egy mélt, ha problémád van!
Előzmény: flatmaker (50)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 59
Na mennyit?
Előzmény: phallus impudicus (58)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 58
És pl. Hódmezővásárhely mennyit termelt meg az elkerülő útért, Esztergom a Sturovoi hídért, Alsómocsolád a sportcsarnokért?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (57)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 57
Pesten osztják szét a pénzt. Ezért pl. most a BKV 35 milliárdot kap, vidék meg 3-at.
Előzmény: phallus impudicus (55)
robin stein Creative Commons License 2002.11.28 0 0 56
"Pest meg a vidék megtermelt javát ne magára költse".
Jó néznénk ki, ha Pestnek a vidék megtermelt javaiból kéne megélnie.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (45)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 55
Fejtsd már ki légyszi, mi az a jav, amit vidéken termelnek, de pesten élnek fel! Működik még a kötelező beszolgáltatás?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (45)
Viperator Creative Commons License 2002.11.28 0 0 54
Január elsejétől mindenki meg fogja inni a levét (drága lesz az élet, stb.) és így csökkeni fog a baloldali szavazók bizalma....
Előzmény: hecckapitány (53)
hecckapitány Creative Commons License 2002.11.28 0 0 53


"A jobboldali szavazók fogynak"

A baloldal tábora viszont nem növekszik.

Előzmény: phallus impudicus (44)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 52
Kérném a T. moderátort, hogy ezt a topicot vonja össze a "Pestnek villamos, vidéknek semmi?" topiccal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!