Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 69
Tudom,te kiallsz a napra es fotoszintetizalsz
Előzmény: phallus impudicus (68)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 68
Én speciel egyikkel sem élek.
Előzmény: Derek (63)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 67
Szerinted azokból, amiket írtam ez következik? Tehát szerinted Alsómocsolád, Esztergom és Hódmezővásárhely termeli a GDP (GNP) 10%-át?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (62)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 66
"Disznó igen, de az általában a pártok házatáján legyeskedik. :)"

DE abbol aligha keszul Herz szalami

Előzmény: devereaux (65)
devereaux Creative Commons License 2002.11.28 0 0 65
Disznó igen, de az általában a pártok házatáján legyeskedik. :)
Előzmény: Derek (63)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 64
"Tehát szerinted Budapest termeli meg az ország GNP-ének több mint 90%-át?"

Ugy tudom 40 szazalekat, de sok cegnek Pesten van a kozpontja,de termelo egysegei videken,mint pl a GE Lightning kozpontja Ujpesten van a legnagyobb termelo egysege meg Nagykanizsan.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (62)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 63
"Fejtsd már ki légyszi, mi az a jav, amit vidéken termelnek, de pesten élnek fel"

Mondjuk buza,meg diszno nemigen terem a nagykoruti flaszteron.

Előzmény: phallus impudicus (55)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 62
Tehát szerinted Budapest termeli meg az ország GNP-ének több mint 90%-át?
Előzmény: phallus impudicus (61)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 61
Tizedét se?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (59)
Alfred Creative Commons License 2002.11.28 0 0 60
flatmaker:
Ejnye, ejnye! Ennyire mély benyomást tettem rád?!
Dobj egy mélt, ha problémád van!
Előzmény: flatmaker (50)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 59
Na mennyit?
Előzmény: phallus impudicus (58)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 58
És pl. Hódmezővásárhely mennyit termelt meg az elkerülő útért, Esztergom a Sturovoi hídért, Alsómocsolád a sportcsarnokért?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (57)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 57
Pesten osztják szét a pénzt. Ezért pl. most a BKV 35 milliárdot kap, vidék meg 3-at.
Előzmény: phallus impudicus (55)
robin stein Creative Commons License 2002.11.28 0 0 56
"Pest meg a vidék megtermelt javát ne magára költse".
Jó néznénk ki, ha Pestnek a vidék megtermelt javaiból kéne megélnie.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (45)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 55
Fejtsd már ki légyszi, mi az a jav, amit vidéken termelnek, de pesten élnek fel! Működik még a kötelező beszolgáltatás?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (45)
Viperator Creative Commons License 2002.11.28 0 0 54
Január elsejétől mindenki meg fogja inni a levét (drága lesz az élet, stb.) és így csökkeni fog a baloldali szavazók bizalma....
Előzmény: hecckapitány (53)
hecckapitány Creative Commons License 2002.11.28 0 0 53


"A jobboldali szavazók fogynak"

A baloldal tábora viszont nem növekszik.

Előzmény: phallus impudicus (44)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 52
Kérném a T. moderátort, hogy ezt a topicot vonja össze a "Pestnek villamos, vidéknek semmi?" topiccal.
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 51
Sárgacédula, ügygodnokság.
Előzmény: Turulmadár (47)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 50
Nem mondtam semmi rosszat!
Előzmény: phallus impudicus (49)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 49
Pesterzsébeti vagyok, úgyhogy csinján az ilyen kijelentésekkel!
Előzmény: flatmaker (42)
Viperator Creative Commons License 2002.11.28 0 0 48
Ki ez a Medgyessy Péter nevű ember, aki a kicsinységét (ő aztán mer az lenni) és analfabetizmusát nem bátran, de egyenesen vakmerően, valamint a miniszterelnökséget túl bátran és elhamarkodottan vállalta?
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.28 0 0 47
Mi miatt?
Előzmény: phallus impudicus (44)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 46
tudom én, ezé mondom. azt a kis hiányt trolival lehet pótolni, tekintve, hogy nem éri meg átpakolni a burkolatot emiatt. meg aztán még ki tudja, hogyan változik minden.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (43)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 45
"Metrótot és lélegeztetőgépetet vegyen magának a vidék az ő sok megtermelt javaiból"

Pest meg a vidék megtermelt javát ne magára költse.

Előzmény: kiski (41)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 44
A jobboldali szavazók fogynak nem a pártok. Persze tudom nálad az mindegy a flepnid miatt úgysem szavazhatsz.
Előzmény: Turulmadár (39)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 43
Pl. Miskolcon, Debrecenben és Szegeden van villamos. Annak ellenére hogy számos vonalat felszámoltak. Miskolcon például jó lenne metró az Avas alá. Meg a kéregvasút ugye.
Előzmény: flatmaker (40)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 42
Azért egy falusi villamos nagyon romantikus tud lenni!:) Végülis Pestnek is vannak Rákosi által odacsatolt falusi kerületei, ahol járnak...
kiski Creative Commons License 2002.11.28 0 0 41
videknek miert nincs lelegeztetogephalozata es metroja es zemeszpéjje

Metrótot és lélegeztetőgépetet vegyen magának a vidék az ő sok megtermelt javaiból, zemeszpéje meg van már nekije mostan is, bibibííí!

Előzmény: lelegeztetogep (26)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 40
Vidékre jó lesz a troli. Pesten viszont tényleg kell a villamos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!