Keresés

Részletes keresés

Alfred Creative Commons License 2002.11.28 0 0 60
flatmaker:
Ejnye, ejnye! Ennyire mély benyomást tettem rád?!
Dobj egy mélt, ha problémád van!
Előzmény: flatmaker (50)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 59
Na mennyit?
Előzmény: phallus impudicus (58)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 58
És pl. Hódmezővásárhely mennyit termelt meg az elkerülő útért, Esztergom a Sturovoi hídért, Alsómocsolád a sportcsarnokért?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (57)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 57
Pesten osztják szét a pénzt. Ezért pl. most a BKV 35 milliárdot kap, vidék meg 3-at.
Előzmény: phallus impudicus (55)
robin stein Creative Commons License 2002.11.28 0 0 56
"Pest meg a vidék megtermelt javát ne magára költse".
Jó néznénk ki, ha Pestnek a vidék megtermelt javaiból kéne megélnie.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (45)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 55
Fejtsd már ki légyszi, mi az a jav, amit vidéken termelnek, de pesten élnek fel! Működik még a kötelező beszolgáltatás?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (45)
Viperator Creative Commons License 2002.11.28 0 0 54
Január elsejétől mindenki meg fogja inni a levét (drága lesz az élet, stb.) és így csökkeni fog a baloldali szavazók bizalma....
Előzmény: hecckapitány (53)
hecckapitány Creative Commons License 2002.11.28 0 0 53


"A jobboldali szavazók fogynak"

A baloldal tábora viszont nem növekszik.

Előzmény: phallus impudicus (44)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 52
Kérném a T. moderátort, hogy ezt a topicot vonja össze a "Pestnek villamos, vidéknek semmi?" topiccal.
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 51
Sárgacédula, ügygodnokság.
Előzmény: Turulmadár (47)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 50
Nem mondtam semmi rosszat!
Előzmény: phallus impudicus (49)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 49
Pesterzsébeti vagyok, úgyhogy csinján az ilyen kijelentésekkel!
Előzmény: flatmaker (42)
Viperator Creative Commons License 2002.11.28 0 0 48
Ki ez a Medgyessy Péter nevű ember, aki a kicsinységét (ő aztán mer az lenni) és analfabetizmusát nem bátran, de egyenesen vakmerően, valamint a miniszterelnökséget túl bátran és elhamarkodottan vállalta?
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.28 0 0 47
Mi miatt?
Előzmény: phallus impudicus (44)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 46
tudom én, ezé mondom. azt a kis hiányt trolival lehet pótolni, tekintve, hogy nem éri meg átpakolni a burkolatot emiatt. meg aztán még ki tudja, hogyan változik minden.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (43)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 45
"Metrótot és lélegeztetőgépetet vegyen magának a vidék az ő sok megtermelt javaiból"

Pest meg a vidék megtermelt javát ne magára költse.

Előzmény: kiski (41)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 44
A jobboldali szavazók fogynak nem a pártok. Persze tudom nálad az mindegy a flepnid miatt úgysem szavazhatsz.
Előzmény: Turulmadár (39)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 43
Pl. Miskolcon, Debrecenben és Szegeden van villamos. Annak ellenére hogy számos vonalat felszámoltak. Miskolcon például jó lenne metró az Avas alá. Meg a kéregvasút ugye.
Előzmény: flatmaker (40)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 42
Azért egy falusi villamos nagyon romantikus tud lenni!:) Végülis Pestnek is vannak Rákosi által odacsatolt falusi kerületei, ahol járnak...
kiski Creative Commons License 2002.11.28 0 0 41
videknek miert nincs lelegeztetogephalozata es metroja es zemeszpéjje

Metrótot és lélegeztetőgépetet vegyen magának a vidék az ő sok megtermelt javaiból, zemeszpéje meg van már nekije mostan is, bibibííí!

Előzmény: lelegeztetogep (26)
flatmaker Creative Commons License 2002.11.28 0 0 40
Vidékre jó lesz a troli. Pesten viszont tényleg kell a villamos.
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.28 0 0 39
S csak egy pártra lehet majd szavazni: a Magyar Szociáldemokrata Pártra. A többpártrendszer kísérleti üzeme kudarcot wallott...
Előzmény: Gogolák (34)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.28 0 0 38
hogy amit itt arulnak a boltok, azt mind videken termelik
Úgymint?
Káposztát Miskolcon, szardiniát Pécsen, LG házimozirendszert Alsótarhonyáson.
Előzmény: lelegeztetogep (26)
YaMo Creative Commons License 2002.11.28 0 0 37

"suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben"

te mondtad...
egyébként meg nemértem. most itt a lehetőség.
villamost MINDEN FALUBA. és nem kell?
eddig ezért sírt a szátok , és most nem kell?

jahogy csak provokáltatok. értem.

Előzmény: Nemzeti Lobogó (33)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002.11.28 0 0 36
"Vidéken 0 darab BKV van..."
Konkrétan a következő társaságok vannak:
DKV - Debreceni Közlekedési Vállalat Rt.
http://www.dkv.hu

MVK - Miskolc Városi Közlekedési Rt.
http://www.mvkrt.hu/

Szegedi Közlekedési Társaság
http://www.szkt.hu/

Pécsi Tömegközlekedési Rt.

Kaposvári Tömegközlekedési Rt.

"Az egyiknek van több, mint 30 milliárdos tartozása mig a többieknek összesen néhány milliárdos."
Úgy könnyű elkezdeni költekezni abban a tudatban, hogy majd az állam úgyis kárpótol. Ez nem fair, a BKV sarát akármennyi is az eltakarítják, a vidékieket meg sajnálják, meg elismerik hogy jogos, de pénzt nem adnak.

"Budapest mennyivel nagyobb járműparkot üzemeltett?"
Nem tudom, ha Miskolc, Debrecen, Szeged, Pécs és Kaposvár közlekedését összeadva összehasonlítjuk a Pestivel szerintem kb 3-4-szer nagyobb a pesti. De ez csak tipp. Van pontos adatod?

"Metro melyik városban van még?"
És melyik városokba kellene? Szerintem miskolcon kellene metró. Volt szó kéregvasútról, de pénz hiányában meghiúsult. Szerintem számoljuk a költségekhez a kéregvasút megépítésének költségét. Miért mindig csak a 4-es metróról van szó? És a miskolci kéregvasút? Azzal mi lesz?

Előzmény: Qqberci (0)
Derek Creative Commons License 2002.11.28 0 0 35
"Derek, te most itt bumlizol vagy amerikában?:D Kezd homályos lenni a dolog.... "

Azert idonkent hazamegyek

Előzmény: ipari tusko (28)
Gogolák Creative Commons License 2002.11.28 0 0 34
Természetesen csak a vidéki jobbosoknak jár a szájuk

A közvéleménykutatók és a balliberális média tendenciája szerint az MSzP kormányzási sikereiből kifolyólag egyre kevesebb a jobboldali szavazó. Egyszerű extrapolálás után kitűnik, hogy nagy valószínűséggel 2005-re egyetlen jobboldali szavazó nem lesz Magyarországon.

Előzmény: old schachterhand (15)
Nemzeti Lobogó Creative Commons License 2002.11.28 0 0 33
Szeretném megköszönni a mélyen tisztelt Lumpen Elvtársnak, hogy ilyen lelkiismeretesen kiállt lakóhelye, a szocializmusban élelődött budapesti lakótelep-rengeteg, és belvárosi gettó tisztességéért a magát megbecsülni képtelen, suttyó parasztokkal teli vidékkel szemben!
Előzmény: YaMo (11)
YaMo Creative Commons License 2002.11.28 0 0 32

képzejjétek el !
micsoda fellendülést hozna a villamos
az ország szekszuális életében.

a vidéki fiatal csajok és srácok
zötykölödnek egykedvüen a pógári gyülésröl,
amikoris egymásratalálva családot alapítanak
a villamoson.

tiszta haszon

YaMo Creative Commons License 2002.11.28 0 0 31

"Ez egy ócska tOpic egy prOvOkátOrtól."

azonnal önvizsgálodjál !
és orbán is

Előzmény: Amorf (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!