Keresés

Részletes keresés

canon.Eos Creative Commons License 2008.02.25 0 0 71
a pisze orru nők a legszebbek

Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2003.01.06 0 0 69
Engem egy megállni tilos táblára emlékeztet, vagy valami hasonlóra.
Előzmény: Törölt nick (68)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.22 0 0 67
Íme, más perspektívából:



Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.22 0 0 66
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.20 0 0 65
Beszóltál, te kis senkiházi?
Előzmény: wellington (64)
wellington Creative Commons License 2002.12.20 0 0 64
Ne haragudj, Beru néni a Star Warsból elég gáz. Bajusza van!
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (15)
wellington Creative Commons License 2002.12.20 0 0 63
Hát meg ne sértődj a véleményemen (kérdés volt): nekem nem jönnek be. Nekem a határozott, egyenes vonalú orrok jönnek be.
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.19 0 0 61
És...? Szép volt?
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.19 0 0 59
Amúgy volt idő, amikor én is azt mondtam, hogy én nem vagyok olyan férfi, aki az "üres fejű", de szép nőkért van oda, de most már világosan látom, hogy akkor nem voltam őszinte ebben.
És ma már meggyőződésem, hogy minden egésztséges férfinak bizony nagyon is tetszenek ezek a típusú nők, még ha nem is vallják be nyiltan. Hiszen ha annyira rajonganak az ilyen babás-nőkért, akkor miért nincs babás nőjük?
Sajnos azért, mert az emberek többsége egész életébennem tud megismerkedni egy ilyen nővel, egyrészt azért mert nagyon kevés ilyen van, mástészt mert férfi létére félénk az udvarlásban.

Hát ez van. Savanyú a szőlő! Néha bizony nekem is az, de én legalább bevallom.

piszevadasz Creative Commons License 2002.12.19 0 0 58
Megfigyeléseim szerint minél kreatívabb egy nő, annál nagyobb az orra, és csontosabb az arca. Magyarul annál férfiasabb és annál csúnyább. És minél buksibb, piszébb és nőiesebb, annál inkább szorgalmasabb, de önálló, kreatív ötletei nincsenek, de ez nem is baj!
ISTEN ŐRIZZ A NŐI POLITIKUSOKTÓL, FELTALÁLÓKTÓL, KÖLTŐKTŐL ÉS HADVEZÉREKTŐL!
Mert ős sajnos úgy néznek ki (az esetek 80%-ában), mint Julius Caesar, a Nagy Stratéga. Akkora orruk és olyan csontos fejük van, hogy még én is megirigyelném.

Amúgy én nagyon szeretem a nőket, és minden hódolatom az övék. A szép nőket pedig még ennél is jobban szeretem. De szerintem a biológia törvényeit nem lehet áthágni és ezért egy egészséges nőnek az ágyban (ahol szeretgethetetm) és a gyerekek körül van a helye.

Joana Creative Commons License 2002.12.18 0 0 57
Kis pisze
Joana Creative Commons License 2002.12.18 0 0 56
Kis < a href="http://www.avril-lavigne.com/photo.php?photo=photo7.jpg">pisze
yoga-foot Creative Commons License 2002.12.18 0 0 55
Vadaszúr!
hrr: én kikérném magamnak hogy piszék után, szexbombák után rohangálok. És en általánosíts, mert sok férfi kimondottan rosszul van az üres fejű lányoktól, mégha elől rajtuk egy pisze nózi díszeleg. Ezek közé soroltatom én is ...
Legyen helyes, de intelligens....és lehet hatalmas orra is. Az csak karaktert ad neki.
Timna Creative Commons License 2002.12.17 0 0 54
Én is imádom a piszéket :) (akkor is ha pöszék :))))
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.16 0 0 53
Súlyos eset vagy, piszevedász barátom. Nem tudod elképzelni, hogy egy pisze nő is lehet olyan, mint a hányinger?
Előzmény: piszevadasz (39)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.16 0 0 51
A szomorú helyzet az, hogy ha egy lány, szép, buksi, pisze, nagy szemű, de kissé ostoba (butácska), akkor a férfiak őt választják, hiába okosabb a másik lány.
Szóval mi férfiak a inkább egy buta szép nőt választunk, mint egy értelmes csúnyát. De a lehető legjobb és persze legritkább lehetőség az, ha a piszeség, a szorgalom, az illem és a tájékozott világszemlélet ötvöződik egy nőben. De mivel csak 1%-uk pisze és buksi, s ezeknek megint csak tized része intelligens, így marad a nők 0.1%-a!
Nesze neketek férfiak! Ezekután válasszatok szépet és okosat is! (Majdnem lehetetlen)
Betegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 50
Recept:
Kicsit sziszifuszinak tűnhet 1.re, de egy általános iskolai tornatanári állás felhőtlen örömöket okozhat.
Ha ezt letudod jöhet a következő fázis.
Végeztess velük zsámolyugrást, és rejtőzz el megfelelő helyre egy zsámoly alá!
Kis szerencsével arcodban landolhatnak zsenge (és pisze!) muffok.
Ha ez megvan esetleg ránts rá még párat (ha magadtól nem mentél volna), tedd fel a napszemüveged és széles vigyorral lépkedhetsz a tanáriba óra után.
Egészségedre!
Betegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 48
Most ha ezt a perverzséget tovább pergetjük, akkor mien jó, ha egy ilyen babaarc, kedvesmosoly, (piszefinder figyelj!) piszenosekeeper királylány, még ráadásul rabszolgaként tart, ehe-ehe.


Joana Creative Commons License 2002.12.14 0 0 47
A pisze orrból, buksi homlokból és nagy szemekböl általában gyerekességre, éretlenségre asszociálunk, meg arra, hogy az illetö kicsit butácska, úgy ánblokk gyámolitásra szorul.

Csodálom, hogy a nagy fej nincs az emlitett kategóriák között :)

Előzmény: genyanya (43)
Fellegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 46
Lathatod yoga, ez itt nem kerdes.

F.

Előzmény: yoga-foot (44)
Fellegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 45
Lany a parbol: lehetsz akarmilyen szep, lehetnek barmennyire kivanatosak az adottsagaid, ha nem vagy pisze, piszevadasznal szoba sem johetsz, csipo ide, velemenyalkotas oda.

hat sorry lany, ez van ;-)

F.

Előzmény: genyanya (43)
yoga-foot Creative Commons License 2002.12.14 0 0 44
Itt csupa külsőségről van szó, ha jól látom. Ez nem baj, de mi a helyzet a bensővel???? vagy egy pisze-buta az jobb,mint egy attraktívabb arcú okos, megértő?? Na ez itt a kérdés!!!
genyanya Creative Commons License 2002.12.13 0 0 43
mit jelent a buksi homlok?

Mellesleg a csípőmről alkothatsz véleményt a fotóim alapján. Vetélkedő lányoknak topic...

Előzmény: piszevadasz (41)
baklava Creative Commons License 2002.12.13 0 0 42
:)
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (30)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.13 0 0 41
Hát, ha lány vagy, a pisze orr mellett fontos, hogy buksi homlokod legyen és nagy szemeid. Ezenkívül, hogy ne legyél izmos és ne legyen széles vállad.

Nos?

Előzmény: genyanya (40)
genyanya Creative Commons License 2002.12.13 0 0 40
szerintem tévedsz. Persze nem abban, hogy szerinted mi a szép, hanem, hogy általában mi a szép, ha lehet egyáltalán ilyet mondani...
SZERINTEM igenis számíthat mindenféle szín, súly, magasság... Is. Meg a pisze, vagy éppen a hegyes orr is.

Én pl mindig kifejezetten utáltam a turcsi orromat. Nem pisze! (az jó lenne). Kifejezetten turcsi vagyok.:(

Előzmény: piszevadasz (39)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.13 0 0 39
És szerintetek milyen külső jegyektől vonzó egy nő? Mert szerintem a haj-, a szem-, a bőrszín, ä testmagasság és a testsúly nem számít, csak az, hogy szép, pisze orra és babás arca legyen! És mellesleg a testvonalai is íveltek legyenek.

Talán tévednék?

Perverz állat Creative Commons License 2002.12.13 0 0 38
A 14. hozzászólásban nagyon röviden leírtak a Viselkedésgenetikai Kutatóintézet megállapításai.
Előzmény: AstraF16v (37)
AstraF16v Creative Commons License 2002.12.13 0 0 37
Az arccsontozat nagyrészben a genetikai állomány következtében formálódik olyanra, amilyen. A hormonok is fontos szerepet játszanak -úgy, ahogy írod. Nagymennyiségű tesztoszterontól (ffi hormon) pl. széles lesz az áll és az orr. Nagymennyiségű ösztrogén (női hormon) ennek az ellenkezőjét váltja ki: keskeny áll és orr, lágyabb vonalak. További fontos szempont (inkább felnőtt korban) a személyiség: pl. a megviselt, megtört emberek arca gyorsabban öregszik, a tudathasadásban szenvedők arca asszimetrikussá válik, az őrülteké eltorzul.

Előzmény: piszevadasz (35)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.12 0 0 36
Azt, hogy az elmélet szerint inkább néhány képet kéne felraknod a kedvenceidről...
Előzmény: piszevadasz (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!