Keresés

Részletes keresés

yoga-foot Creative Commons License 2002.12.18 0 0 55
Vadaszúr!
hrr: én kikérném magamnak hogy piszék után, szexbombák után rohangálok. És en általánosíts, mert sok férfi kimondottan rosszul van az üres fejű lányoktól, mégha elől rajtuk egy pisze nózi díszeleg. Ezek közé soroltatom én is ...
Legyen helyes, de intelligens....és lehet hatalmas orra is. Az csak karaktert ad neki.
Timna Creative Commons License 2002.12.17 0 0 54
Én is imádom a piszéket :) (akkor is ha pöszék :))))
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.16 0 0 53
Súlyos eset vagy, piszevedász barátom. Nem tudod elképzelni, hogy egy pisze nő is lehet olyan, mint a hányinger?
Előzmény: piszevadasz (39)


piszevadasz Creative Commons License 2002.12.16 0 0 51
A szomorú helyzet az, hogy ha egy lány, szép, buksi, pisze, nagy szemű, de kissé ostoba (butácska), akkor a férfiak őt választják, hiába okosabb a másik lány.
Szóval mi férfiak a inkább egy buta szép nőt választunk, mint egy értelmes csúnyát. De a lehető legjobb és persze legritkább lehetőség az, ha a piszeség, a szorgalom, az illem és a tájékozott világszemlélet ötvöződik egy nőben. De mivel csak 1%-uk pisze és buksi, s ezeknek megint csak tized része intelligens, így marad a nők 0.1%-a!
Nesze neketek férfiak! Ezekután válasszatok szépet és okosat is! (Majdnem lehetetlen)
Betegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 50
Recept:
Kicsit sziszifuszinak tűnhet 1.re, de egy általános iskolai tornatanári állás felhőtlen örömöket okozhat.
Ha ezt letudod jöhet a következő fázis.
Végeztess velük zsámolyugrást, és rejtőzz el megfelelő helyre egy zsámoly alá!
Kis szerencsével arcodban landolhatnak zsenge (és pisze!) muffok.
Ha ez megvan esetleg ránts rá még párat (ha magadtól nem mentél volna), tedd fel a napszemüveged és széles vigyorral lépkedhetsz a tanáriba óra után.
Egészségedre!
Betegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 48
Most ha ezt a perverzséget tovább pergetjük, akkor mien jó, ha egy ilyen babaarc, kedvesmosoly, (piszefinder figyelj!) piszenosekeeper királylány, még ráadásul rabszolgaként tart, ehe-ehe.


Joana Creative Commons License 2002.12.14 0 0 47
A pisze orrból, buksi homlokból és nagy szemekböl általában gyerekességre, éretlenségre asszociálunk, meg arra, hogy az illetö kicsit butácska, úgy ánblokk gyámolitásra szorul.

Csodálom, hogy a nagy fej nincs az emlitett kategóriák között :)

Előzmény: genyanya (43)
Fellegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 46
Lathatod yoga, ez itt nem kerdes.

F.

Előzmény: yoga-foot (44)
Fellegh Creative Commons License 2002.12.14 0 0 45
Lany a parbol: lehetsz akarmilyen szep, lehetnek barmennyire kivanatosak az adottsagaid, ha nem vagy pisze, piszevadasznal szoba sem johetsz, csipo ide, velemenyalkotas oda.

hat sorry lany, ez van ;-)

F.

Előzmény: genyanya (43)
yoga-foot Creative Commons License 2002.12.14 0 0 44
Itt csupa külsőségről van szó, ha jól látom. Ez nem baj, de mi a helyzet a bensővel???? vagy egy pisze-buta az jobb,mint egy attraktívabb arcú okos, megértő?? Na ez itt a kérdés!!!
genyanya Creative Commons License 2002.12.13 0 0 43
mit jelent a buksi homlok?

Mellesleg a csípőmről alkothatsz véleményt a fotóim alapján. Vetélkedő lányoknak topic...

Előzmény: piszevadasz (41)
baklava Creative Commons License 2002.12.13 0 0 42
:)
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (30)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.13 0 0 41
Hát, ha lány vagy, a pisze orr mellett fontos, hogy buksi homlokod legyen és nagy szemeid. Ezenkívül, hogy ne legyél izmos és ne legyen széles vállad.

Nos?

Előzmény: genyanya (40)
genyanya Creative Commons License 2002.12.13 0 0 40
szerintem tévedsz. Persze nem abban, hogy szerinted mi a szép, hanem, hogy általában mi a szép, ha lehet egyáltalán ilyet mondani...
SZERINTEM igenis számíthat mindenféle szín, súly, magasság... Is. Meg a pisze, vagy éppen a hegyes orr is.

Én pl mindig kifejezetten utáltam a turcsi orromat. Nem pisze! (az jó lenne). Kifejezetten turcsi vagyok.:(

Előzmény: piszevadasz (39)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.13 0 0 39
És szerintetek milyen külső jegyektől vonzó egy nő? Mert szerintem a haj-, a szem-, a bőrszín, ä testmagasság és a testsúly nem számít, csak az, hogy szép, pisze orra és babás arca legyen! És mellesleg a testvonalai is íveltek legyenek.

Talán tévednék?

Perverz állat Creative Commons License 2002.12.13 0 0 38
A 14. hozzászólásban nagyon röviden leírtak a Viselkedésgenetikai Kutatóintézet megállapításai.
Előzmény: AstraF16v (37)
AstraF16v Creative Commons License 2002.12.13 0 0 37
Az arccsontozat nagyrészben a genetikai állomány következtében formálódik olyanra, amilyen. A hormonok is fontos szerepet játszanak -úgy, ahogy írod. Nagymennyiségű tesztoszterontól (ffi hormon) pl. széles lesz az áll és az orr. Nagymennyiségű ösztrogén (női hormon) ennek az ellenkezőjét váltja ki: keskeny áll és orr, lágyabb vonalak. További fontos szempont (inkább felnőtt korban) a személyiség: pl. a megviselt, megtört emberek arca gyorsabban öregszik, a tudathasadásban szenvedők arca asszimetrikussá válik, az őrülteké eltorzul.

Előzmény: piszevadasz (35)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.12 0 0 36
Azt, hogy az elmélet szerint inkább néhány képet kéne felraknod a kedvenceidről...
Előzmény: piszevadasz (35)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.12 0 0 35
AstraF16v!

Milyen tudományos hozzászólást hallottunk részedről! Ez fantasztikus! Épp ezt akartam elérni, hogy ilyen értelmes és színvonalas hozzászólások is elhangozzanak!

Én a magam részéről ezt kiegészítve úgy gondolom, hogy a sok férfihormon az, ami a férfiaknem megcsontosítja az arcát, az állát és az orrát, a nőknek - elméletileg - azért marad babásabb arcuk!

No, mit szóltok az elméletemhez?

stevebi Creative Commons License 2002.12.12 0 0 34
Még jó, hogy nem a lassan földönkívüli külsőt öltő, klinikai példaként tündöklő Michael Jacksont ajánlgatod itt.:-))))))
Előzmény: AstraF16v (33)
AstraF16v Creative Commons License 2002.12.11 0 0 33
Valszeg 5%-nál nem több. Az orr és a fülek folyamatosan nőnek, ahogy az ember öregszik. Gyerekkorban a pisze orr és az aránytalanul nagy szemek (hasonlóan az állatokhoz), azért vannak, hogy a "kölyök" szebbnek, szimpatikusnak hasson a -nem-szűlő- egyedek szemében. Ez a természet kölyök-védő mechanizmusa. Felnőtt korban erre már nincs szükség, ezért egyfajta fejlődési rendellenességnek tekinthető, ha valakinek felnőtt korára is megmarad a pisze orra (az átlagnál alacsonyabb -fejletlenebb- egyedeknél sokkal gyakoribb, mint a magasoknál).

Műtéttel bárkinek lehet pisze orra (orrlyukon át műtenek, nem marad heg). :))

Előzmény: piszevadasz (25)
Betegh Creative Commons License 2002.12.11 0 0 32
Pisze-punik rulez!!!
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.11 0 0 31
Hát akkor én mit mondjak magasztos szellemi képességeimről?!
No, de szerénységem nem engedi, hogy erről többet szóljak!

Tudnál te is feltenni piszékről képeket ide?
Ne csak én törjem magam mindig!

Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.11 0 0 30
Részemről 26 vagyok, és akinek még nem tűnt volna fel: különösen fejlett intellektussal és fölényes műveltséggel rendelkező hímnemű egyed.
Előzmény: piszevadasz (29)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.11 0 0 29
21 éves vagyok.
És te? (ha szabad kérdeznem!)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.11 0 0 28
Valóban, ráadásul még sylvia saint is rátett egy lapáttal. Szóval?:)
Előzmény: piszevadasz (27)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.11 0 0 27
Megmondom, de szeretném tudni, hogy miért kérdezed ezt. Ugyanis arra gyanakvom, hogy a stílusom miatt merülnek fel kétségek életkorommal kapcsolatban, nem tévedek?
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.11 0 0 26
Mondd, te hány éves vagy?
Előzmény: piszevadasz (25)
piszevadasz Creative Commons License 2002.12.11 0 0 25
Nektek mennyi pisze orrú nő van az ismeretségi körötökben?
Ezen jó lenne elgondolkozni és százalékban kifejezni arányukat!
Szerintem kb. 1-2%! Ami bizony nagyon kevés!
Ti hogy látjátok?

piszevadasz Creative Commons License 2002.12.10 0 0 22

VAGY EZT A TURCSIT! MILYEN ÉDES KIS PISZE ORRA VAN! (RÖFF!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!