Keresés

Részletes keresés

volante Creative Commons License 2002.12.04 0 0 65
nazarene válasz erre | adatok | e-mail 2002-12-04 11:10:57 (839)

igazan? akkor miert nem telefonalsz be az ATV-be, vagy miert nem mersz felmenni pestre? itt a forumban nagy a pofad, de egy besz@ri kis senki vagy az eletben. behazudtal valamit jusztrol (hogy nem hivott jobbosokat), de bizonyitani nem tudod, nem is akarod. nulla egy alak vagy te.

[előzmény : (835) volante, 2002.12.04 11:08]

kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 64
BaSand:
1. Miből gondolod, hogy bárki is kíváncsi a rögeszméidre?
2. Mért demonstrálod ennyire nyilvánvalóan logikád "furcsaságát"?
3. Azzal mért nem kérkedsz, hogy végig OFF-ban fröcsögtél, és engem is el akartál húzni a topik témájától? Az bőszített fel, hogy nem sikerült?
4. Tudod, amíg valaki hajlandó elolvasni azt, amit a másik ír, netán pro vagy kontra válaszolni is rá, addig vitapartner. Ha átmegy demagógba, attól kezdve számomra egy dedós senki.
Te ez utóbbiak közé tartozol.

Tekintettel arra, hogy engem nem azért fizetnek, hogy a polfórumon keltsem a pánikot, nem fogok szemezgetni a te hozzászólásaid közül. Ezzel szép kis "bűnlajstromtól" kíméllek meg. Aki ismer, úgyis ismeri az attitűdödet és az itteni céljaidat.
Ja, és persze ehhez nem kell bizonyítékot felmutatnom. Megteszed te magad is.

Előzmény: BaSand (63)
BaSand Creative Commons License 2002.12.03 0 0 63
No akkor nézzük a topiknyitó személyeskedéstől mentes vitáját BaSanddal:

kis pimasz 2002-11-11 11:43:41 (30)
Kísérletnek elfogadható. Ha jobban odafigyelsz az itt folyó szócséplésre, felfigyelhettél volna rá, hogy egy szóval nem tagadtam, hogy Megyó ott volt. Sőt! Sokan ott voltak azok közül is, akik jelenleg a Fidesz, illetve az MDF vezető posztjaiban ülnek. Erre vajon mért nem hívta fel polites a figyelmünket?
Szerinted mit akart polites ezzel a topikkal?
Szerinted vajon miért állítom, hogy "fika" ez a topik?

BaSand 2002-11-11 12:06:26 (43)
Sokan ott voltak azok közül is, akik jelenleg a Fidesz, illetve az MDF vezető posztjaiban ülnek.
A sok közül nyilván nem fog nehezedre esni egyet említeni, aki bizonyítottan ott volt. Még a végén azt hiszi valaki, hogy hazudsz....
Tehát?

kis pimasz 2002-11-11 12:09:26 (45)
Te is nagy ívben kerülöd a választ a topik nem-fika jellegének indoklása vonatkozásában. Nem fogom minden szavamat védeni. Ha érdekel, majd utánanézel (megjegyzem: azt is megemlítettem, hogy ma is felkelt a nap, de attól, hogy nem bizonyítom Neked, még nem biztos, hogy hazugság). Nos, szerinted mi a célja ennek a topiknyitónak?

BaSand 2002-11-11 12:13:12 (47)
kis pimasz !
Te állítottál valamit, önszántadból, amit bizonyítanod kell(ene). Ha nem tudod, akkor a mea culpa...
... avagy azt ismered el, hogy szemenszedetten hazudsz. Mondjuk ez sem lepne meg túlzottan.

kis pimasz 2002-11-11 12:17:27 (50)
Lásd: (45)!

BaSand 2002-11-11 12:17:31 (50)
A sok közül az egyetlenegy sem megy?

kis pimasz 2002-11-11 12:18:28 (53)
Én korábban kérdeztem, elemesen kívül egyiktőtök sem vette a fáradságot, hogy válaszoljon.
Talán ha méltóztatnátok ...

BaSand 2002-11-11 12:18:55 (53)
Ennyi? Szóval hazug vagy kis pimasz !
Egy szavadat sem lehet elhinni!

kis pimasz 2002-11-11 12:20:41 (56)
A bagoly és a veréb ...

BaSand 2002-11-11 12:23:25 (57)
Ne nyüszíts itt !
Nevezz meg egyet a Fidesz, vagy az MDF vezetői között, akik részvettek Kádár apád temetésén. Azt állítottad, hazug módon, hogy sokan voltak. Egyet sem tudsz megnevezni.
Hazudtál. Ordas módon hazudtál.

kis pimasz 2002-11-11 12:29:05 (60)
Kettőnk közül azt hiszem, Te jársz közelebb a szélütéshez.
1. Kádár Neked lehet, hogy apád volt, az enyémet másként hívják.
2. Továbbra sem vagy hajlandó érdemi kérdésemet érdemi válaszra méltatni. Akkor mért legyek erre hajlandó én a Te irányodban? Igenis nem csak mostani MSZPsek vettek részt Kádár temetésén!
3. A "nem tudsz" és a "nem akarsz" között én éles különbséget látok. Neked én "nem akarok", mert úgyis felesleges. Világos?
4. Higgadj le, az egész nem ér annyit, hogy odalegyen egy jó napod!
Szerinted miért nem fika célt szolgál ez a topik?

BaSand 2002-11-11 12:33:07 (64)
Jól van kis pimasz. Nulla vagy.
Nyugodtan kerülj ki, mert ilyen szellemi homlessekkel nem állok szóba.

kis pimasz 2002-11-11 12:41:08 (72)
BaSand!
Örülök, hogy miután "brilliáns" elmédből fikázáson kívül másra nem futotta, megkímélsz a további társaságodtól.
polites!
Egyáltalán nem bánom, ha BaSanddal együtt kiközösítesz, miután a fikázáson kívüól másra nem futotta neked sem. Az alteregók csak támogassák egymást!

terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 62
Felőlem... De ha Angina moderátor, akkor ki tudja ez minden kétséget kizáróan nekem is bebizonyítani? (Mert én véletlenül egészen biztosan tudom, hogy nem az...) :Đ
Előzmény: Törölt nick (61)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 60
Ajánlott irodalom

Thomas Bernhard :Mészégető.

Előzmény: kaleb (54)
kaleb Creative Commons License 2002.12.03 0 0 59
Nézd, én egyet mondhatok. Nem vagy köteles mindenkivel szóba állni.

Nekem viszonylag magas a tűrőképességem, de a vitát egy pont után időpocsékolásnal érzem. Vannak emberek, akikkel már nem vitatkozom. Róluk, módszereikről még igen, de velük már nem. Ez nem nekik szól, hanem viselkedésüknek. Ha hajlandók lesznek tisztelettudóan, tisztességesen és érvelve vitatkozni, akkor folytathatjuk. Addig nem.

Jónéhány ember van az Indexen, aki ellentétesen gondolkozik több kérdésről velem, de normálisan vitatkozik. Miért ne velük beszélgessek, ha már ide jövök?

Előzmény: kis pimasz (44)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 58
Hát, minő fájdalom, de sajnos igaza van BaSandnak. Te nem csak pimasz vagy, de ... Az is, tudod. Pedig komolyan segíteni akartam rajtad. Menthetetlen vagy, kitartó unszolásodra én is belátom. :Đ
Előzmény: kis pimasz (50)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 57
A tévhit is hit, és én azt is tisztelem. :Đ Sőt, kifejezetten szórakoztatónak tartom! :Đ
Előzmény: Törölt nick (51)
Hy Creative Commons License 2002.12.03 0 0 56
Yaaa!
Hogy ez egy B+QAt topic?
Akkó csába vele!
Hy Creative Commons License 2002.12.03 0 0 55
Igen, és ez kölcsönös!

Azok, akik rendszeresen hazugságokat állítanak, hamis híreket terjesztenek, gyűlölködő indulatokat gerjesztenek szándékosan ne is várjanak jobbat a sima lehülyézésnél!

Azért ne lepődj meg, ha az ilyen 9*tekert-agyú szíriuszi polgár-elvtársak érvek híján leszemélyeskednek, nem telik többre nékik:

Figyelmet föl lehet hívni, de a régebbiek már ismerik a „fikanyikkeket”, és sanszén visszahülyézik, vagy szótlanul elhagyják őket.
Ilyenkor jön az: „Ignore on”!

Látom gyorsan +tanátak...
:o)

Előzmény: kis pimasz (-)
kaleb Creative Commons License 2002.12.03 0 0 54
ávós is, nyilas is, nem sok ez egy napra?

Nem jelentettelek fel a moderáknál, mert nem engem sértettél meg. Fogadatlan prokátor pedig nem szeretnék lenni. De azt gondolom, nem kell mindent eltűrni. A szabályok rád is vonatkoznak, és ha valaki elégtételt kér veled szemben, jól teszi. Hallottad már ezt a két szót, hogy "jog" és "etika"?

Előzmény: terrateniente (38)
BaSand Creative Commons License 2002.12.03 0 0 53
Kis hazug!

Megtaláltad már a Kádár temetés névsorát???

Előzmény: kis pimasz (52)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 52
Talán ha magdtól, esetleg az idézett BaSandtól is hajlandó lennél idézni az előzményeket, beláthatnád, hogy az általad idézett (és alább tudatosan vállalt) reakcióm igen visszafogott volt.
A magadét olvasva mindenképp.
Előzmény: terrateniente (48)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 50
Angináról már régebben tudható, hogy moderátor, ugyanakkor magának gyakran olyan hangnemet enged meg, amiért én másokat kimoderáltatnék örökre.
A választások előtt meg is szívta tőle az akkori nickem, pedig mindössze egy szándékos csúsztatást bizonyítottam rá.
Előzmény: Törölt nick (46)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 49
Dehát mindenki tudja, hogy én vagyok Lajos bácsi, Moha bácsi, és én vagyok Wágner úr és Papa Krest is, és Varga Steve, Galadriel, és macskaköröm is, és az ők összes ezer nickje együttvéve! Te nem tudtad? :ĐĐĐ
Előzmény: Törölt nick (46)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 48
kis pimasz: A magam részéről a kulktúrált érv érv elleni vita híve vagyok

kis pimasz válasz erre | adatok | e-mail 2002.11.25 17:34 (106)

BaSand!
Aki tahó, az is marad.
Más topikjaidban tett megnyilvánulásaid alapján tökéletesen fikaképes vagy, mindössze vitára képtelen és érdemtelen.

Hát, kis pimasz, mit mondjak, kedves, szépet neked? :Đ Te nem csak kis pimasz vagy, hanem utolérhetetlenül mókás is... :Đ Ilyen szárnyaló intellektus és kifinomult jómodor láttán, belátom, nem tehetek mást, megadom magam. :Đ

Előzmény: kis pimasz (44)
Zser Creative Commons License 2002.12.03 0 0 47
Ahoj poplacsek,c45.
Előzmény: kis pimasz (-)
alphanumericus Creative Commons License 2002.12.03 0 0 45
Egy ideális világban, ideális polgárokkal, ideális időjárásban...:-)))))
Előzmény: kis pimasz (44)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 44
kaleb, alphanumericus!

Ha tudtok valamilyen más módot arra, hogy a polfórumon fikázó (figyelem: nem kritizáló, vagy ellentétes véleményű, hanem elvtelenül és durván, személyeskedő) nickeket megregulázzuk, mondjátok el.
Ez a topik (és lehet, hogy lesznek még hasonlók is) az én lehetőségeimet meríti ki annyiban, hogy felhívjam a jobbérzésű fórumlakók figyelmét arra, hogy kik azok, akik csak "balhézni" járnak ide, vagyis kikre nem érdemes mélyen szántó gondolatokat fecsérelni.
Taktikájuk tapasztalatom szerint az, hogy elejtenek egy álhírt, majd amikor rájuk bizonyítod, hogy szándékos félrevezetés a dolog, neked támadnak, mint a sarokba szorított vad és alpári módon próbálnak elégtételt venni rajtad.

Ha a moderátorokat valóban érdekelné, hogy kik azok a nickek, amelyek csak a polfórum környezetét szennyezik, itt könnyedén rátalálhatnak.
Nincsenek ugyanakkor illúzióim atekintetben, hogy esetleg köztük is akad néhány moderátor, akik nemtelen eszközökkel állnak majd bosszút.
Kalebnak üzenem, hogy egy ilyen esetem már volt, így ez a második nickem. Ha majd ezt is kiirtják, fél óra műlva kész lesz a következő, és futhatjuk a következő kört.
A magam részéről a kulktúrált érv érv elleni vita híve vagyok, és erre mindig nyitott is vagyok. Ha valaki "te csúnya vagy, én meg szép"-et akar velem játszani, azt vagy faképnáél hagyom, vagy "letahózom", ahogy ezt alább valaki már észre is vette, bár ezt nem teszem szívesen.

Hát ennyit a topikról.

Előzmény: alphanumericus (40)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 43
Hát, tényleg ki kellene kérni a részeges (Wágner urunk) véleményét (két Sör között), hogy egy fikanick fikázása nem minősül-e véletlenül dícséretnek? :) (Mer' ugye a tagadás tagadása az igenlés...) :) Mer' akkor azon nyomban fel kell hagyni a fikanickek fikázásával! :)
Előzmény: strongdong (41)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 42
Kedves Hostel, szófia beszéd, hiábavaló fáradozás... Elegendő csak a Nobel-díjas Kertész Imrét idézni Angina letiltásával kapcsolatban: "a farkasok harcából minidg a patkányok kerülnek ki győztesen"... Ím, hát ismét bebizonyosodott Kertész Imre igazsága. :Đ
Előzmény: Hostel (13)
strongdong Creative Commons License 2002.12.03 0 0 41
Mulatságos, hogy a "személyeskedők a polfórumon" száztizenharmadik klónját is egy balos fikanick nyitja meg, továbbá túlynomórészt balos fikanickek írnak ide. Persze egy-kettő még hiányzik. Továbbá nem tisztem megvédeni BaSand kartácsot (sem), de alapító tagot fikanicknek titulálni nem pusztán rossz lélekre, de nagyfokú ismerethiányra is utal. Na nem mintha nem lenne mindegy.
alphanumericus Creative Commons License 2002.12.03 0 0 40
Nagyon gáz ez a topik... amolyan ring, a viták további eldurvítása céljából? Nem értem.
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 39
Szaladj gyorsan, és mondjál meg az óvónénidnek is! :Đ
Előzmény: kis pimasz (34)
terrateniente Creative Commons License 2002.12.03 0 0 38
kaleb: Jelentsd fe a moderáknál.

Hiába no, az ávós vér nem válik vízzé... Még akkor sem, ha nyilas miniszterek csinovnyikjait (mint Medgyessy Bélát) kell mosdatnia, mert az Ügy úgy kívánja... :Đ

Előzmény: kaleb (36)
BaSand Creative Commons License 2002.12.03 0 0 37
Az alábbi BaSand-féle Fidesz-kultúraplafonhoz csatoljunk még talán egy másik fikanicjet, terratenientet:

Te nem csak hazug vagy, hanem hülye is....
Előzmény: kis pimasz (34)
kaleb Creative Commons License 2002.12.03 0 0 36
Jelentsd fe a moderáknál. Nem hal bele, csak el kell búcsuznia nickjétől. Mi nem vesztünk semmit ezzel, mert monomániája úgyis elárulja, meg stílusáról is ráismerünk. De hátha lesz hatása, és 1-2 napra visszafogja magát.

Előzmény: kis pimasz (34)
kaleb Creative Commons License 2002.12.03 0 0 35
Na hallod. Itt mindenkinek van vagy 10 nikkje

Érdekes, nekem csak egy van. Mire jó a több nick? (Álnaív kérdés, de tényleg kiváncsi vagyok a válaszra. Én jobban szeretném, ha másnak is csak egy lenne.)

Előzmény: öcsipöcsi (23)
kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 34
Az alábbi BaSand-féle Fidesz-kultúraplafonhoz csatoljunk még talán egy másik fikanicjet, terratenientet:

válasz erre | adatok | e-mail 2002-12-03 10:13:38 (19)

kis pimasz: Orbán tehát eleve "rendesen" halad a Fidesz szélsőjobbos irányvonala mentén? Hogy is van ez?

Hát ez úgy van, hogy a nicked odáig, hogy "kis p" tökéletes, de sokkal jobban illene hozzád, ha nem "imasz"-ra, hanem "öcs"-re végződne... Na, ugye?

BaSand Creative Commons License 2002.12.03 0 0 33
Jééé, kis hazug!

Neked még van bőr a képeden mást kritizálni? Mikor ismerteted a Fidesz és MDF vezető politikusainak névsorát, akik Kádár temetésén voltak?

Előzmény: kis pimasz (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!