Keresés

Részletes keresés

Karl May Creative Commons License 2002.12.01 0 0 2
Szerintem mindkét megoldás ronda, lejárt, ódivatú, cikis, primitív, stb. A ballusztrád pedig egyenesen a kivagyi újgazdagság szimbóluma. Persze ettől még az építésznek tetszhet, de akkor nagy gond van vele. Ha nem ragaszkodsz hozzá, keress inkább valaki olyat, aki e két lehetőség mellett mást is el tud képzelni.
Előzmény: Raggi (1)
Raggi Creative Commons License 2002.11.27 0 0 1
Miért olyan hihetetlen?
Karl May Creative Commons License 2002.11.27 0 0 0
"Az építész eredetileg balusztert tervezett"
Önként? Ezt nem hiszem el!
Előzmény: Raggi (-)
Raggi Creative Commons License 2002.11.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Mi a tapasztalat, melyik a jobb megoldás? A baluszter vagy a kovácsolt vas? A baluszter nagyon drága és igazán szépet még nem láttam, a kovácsolt vasat viszont ápolni kell.
Az építész eredetileg balusztert tervezett, de félek tőle a súlya miatt is. Mit tanácsoltok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!