Keresés

Részletes keresés

mibi Creative Commons License 2002.11.25 0 0 20
"A Parlamentnek kell eldöntenie a támogatás módját és lehetőségét sőt az anyagi hátterét."

Nem minden kerdesben. A mult heti NATO csucsertekezleten a kormany nem lepte at hataskore hatarait. Ma reggel pedig erdekes volt Herenyi nyilatkozatat hallgatni a Kossuth Kronikaban, amibol azt derult ki, hogy az MDF-nek nincs kifogasa a kulugyminiszter altal elmondottakkal kapcsolatban. Erdekes modon fideszes politikus nem szolalt meg a musorban. Lehet persze nem is kerdeztek fideszest, de az a gyanum, hogy inkabb fideszes politikus nem vallalta a velemenynyilvanitast.

Előzmény: Turulkoma (5)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.25 0 0 19
Mind a négy Parlamenti párt egyet értett a tervezett intézkedéssel.
Előzmény: Kolompár Renátó (17)
Kolompár Renátó Creative Commons License 2002.11.25 0 0 18
majd elfejeltetem: asztis monták hógy nem kel dógoznunk

ez igen teccik

Előzmény: Kolompár Renátó (17)
Kolompár Renátó Creative Commons License 2002.11.25 0 0 17

aszta kovácsót nem birtam a roszarca mijattt

de a szomszéd gazsi szót nekem hogy ő a mi gázsónk mer' tavaszon segéjt és piját igért

Előzmény: Turulmadár (2)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.25 0 0 16
A tájékoztaton mind a 4 párt részt vett és egyett értett az elhangzottakkal. A közvélemény kutatási eredményeket ismerve ezt nem is csodálom.
Előzmény: Tzp (15)
Tzp Creative Commons License 2002.11.25 0 0 15
"A Fidesz 31% MDF 1% ez az alkalmazkodás jele?"

Nem.

Előzmény: Turulkoma (12)
Tzp Creative Commons License 2002.11.25 0 0 14
"Eddig ugy nez ki igen,ha netantan vetnel egy pillantast a legutobbi kozvelemenykutatasi adatokra ."

Vetettem, de hogy jon ez ide?

Előzmény: Derek (10)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.24 0 0 13
A külügy és honvédelmi miniszter tartja a tájékoztatót.
Előzmény: Little Boy (9)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.24 0 0 12
A Fidesz 31% MDF 1% ez az alkalmazkodás jele?
Előzmény: Tzp (8)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.24 0 0 11
Még nem ajánlottak fel semmit.Az amik sem kértek semmit.A haderönket kell korszerüsíteni. A Parlamentnek van módja az ehhez szükséges forrást elfogadni. Tetszettek volna az elmúlt 4 évben ilyen költségvetést előterjeszteni.
Előzmény: Turulmadár (2)
Derek Creative Commons License 2002.11.24 0 0 10
"Igen. Es vajon velemenyetek szerint az MSZP es SZDSZ alkalmazkodni tud a nemzeti kihivasokra?"

Eddig ugy nez ki igen,ha netantan vetnel egy pillantast a legutobbi kozvelemenykutatasi adatokra .

Előzmény: Tzp (8)
Little Boy Creative Commons License 2002.11.24 0 0 9
Elnézést, csak egy kérdés a topiknyitóval kapcsolatban: Kovács mint pártelnök, vagy mint a Magyar Köztársaság külügyminisztere tartott tájékoztatót a többi pártnak? Nem mindegy...
Tzp Creative Commons License 2002.11.24 0 0 8
"Vélményetek szerint a FIDESZ és MDF alkalmazkodni tud a nemzetközi kihivásokra?"

Igen. Es vajon velemenyetek szerint az MSZP es SZDSZ alkalmazkodni tud a nemzeti kihivasokra?

Előzmény: Turulkoma (-)
Esik Creative Commons License 2002.11.24 0 0 7
A másik turult kérdeztem:-P
Előzmény: Turulkoma (5)
Kovács 65 László Creative Commons License 2002.11.24 0 0 6
Előbb vagy utóbb kénytelen lesz.
Előzmény: Turulkoma (-)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.24 0 0 5
A Parlamentnek kell eldöntenie a támogatás módját és lehetőségét sőt az anyagi hátterét. Rendkivül fontos döntések elött vagyunk. Ráadásul az a mondás, hogy a Parlament müködik az ellenzék nélkül is tartósan nem vált be.
Előzmény: Esik (3)
grund-harcos Creative Commons License 2002.11.24 0 0 4
jóó..tudom, fontos az egyeztetés, de halaggyunk egy kicsit előre is...ez a sok adok-kapok már unalmas!
Előzmény: Turulmadár (2)
Esik Creative Commons License 2002.11.24 0 0 3
Turulmadár, öreg RPg-sem:->, mondd csak: Te milyen vállalást tartanál reálisnak?
Előzmény: Turulmadár (2)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.24 0 0 2
Tetszett wolna a felajánlás előtt egyeztetni... Kovács Laca döntse már el, hogy ő most külügyminiszter wagy pártelnök? Egészségtelen összekeverni a két szerepet...
Előzmény: Turulkoma (-)
surmi Creative Commons License 2002.11.24 0 0 1
De lehet hogy meg a nemzetkozi elvarasokra is tudjak teljesiteni
Előzmény: Turulkoma (-)
grund-harcos Creative Commons License 2002.11.24 0 0 0
BízOm benne,hogy igen.
Előzmény: Turulkoma (-)
Turulkoma Creative Commons License 2002.11.24 0 0 topiknyitó
A prágai NATO csúcs után Kovács László Pártelnök tájékoztatóra hivta meg az ellenzéki pártok vezetöit. A tájékoztaton az USA elnökének levele is ismertetésre kerül. Vélményetek szerint a FIDESZ és MDF alkalmazkodni tud a nemzetközi kihivásokra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!