Keresés

Részletes keresés

Muster Mark Creative Commons License 2002.11.24 0 0 3
A privát mailcímet csakis embereknek szabad kiadni szerintem. Persze innen továbbterjedhet valami gonosz spamlistára, de nem szokott túl könnyen/gyakran.
Előzmény: Solt (2)
Solt Creative Commons License 2002.11.24 0 0 2
Az privát e-mailcímed csak akkor maradhat titok, ha seniknek sem adod meg. A titokban tartása zsákutca, csak arra jó, hogy elöntsön az ideg, amikor látod, mégis kikerült.
Én egyetlen (!) filtert használok, és ezen a napi 20-30 spamből <1 megy át, de frankó levelet még nem válogatott ki.
Előzmény: Norbipapa (-)
Muster Mark Creative Commons License 2002.11.24 0 0 1
Tiltsd le a *.com-ot. Tegyél fel junkbustert. Legközelebb pedig legyen freemailes címed, amit semmi másra nem használsz, csak weblapok regisztrációjára.
NevemTeve Creative Commons License 2002.11.23 0 0 0
Kérd meg a szolgáltatódat, hogy cserélje le valami másra... ne engedd hogy anonymous FTP-nel jelszó helyett használja... news-hoz plane nem szabad hasznalni
Előzmény: Norbipapa (-)
Norbipapa Creative Commons License 2002.11.23 0 0 topiknyitó
Hogyan tudom megakadályozni, hogy az e-mail címemet naponta 20-30 junk-email lepje el!? Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel a problémával szembesül.
Megjegyzem, hogy nagyon kevés helyre szoktam megadni a címemet, de úgy látszik, egyszer hibáztam...
HELP!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!