Keresés

Részletes keresés

skorpio7 Creative Commons License 2002.12.23 0 0 13
Kabagor !
Írsz egy email-t nekem és talán tudok segíteni , persze ha jó neked a rip .ISO-val nem tudok szolgálni .
kagabor Creative Commons License 2002.12.23 0 0 12
Attilio:
>Sürgősen keress fel egy pszicgológust/szexológust/temetkezési vállalkozót !

Pszichiátraiai kezelés alatt ezidáig nem álltam, és úgy tűnik, a jövőben sem lesz rá szükségem. A párkapcsolatom irigylésreméltó, a temetkezési vállalkozóval pedig nem tudom, mit kezdhetnék.

Őszintén szólva ezzel az értelmetlen hozzászólással sem tudok mit kezdeni. Nem inkább neked lenne szükséged a fentiek közül valamelyik szakember segítségére...? ;)

kagabor

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Attilio Creative Commons License 2002.12.09 0 0 11
Sürgősen keress fel egy pszicgológust/szexológust/temetkezési vállalkozót !
Előzmény: kagabor (-)
Liquid_FX Creative Commons License 2002.12.07 0 0 10
Az edonkey ilyen: minden sz@rt meg lehet találni de sokat kel várni rá. Ne órákban, hanem inkább napokban gondolkozz... :-)
Előzmény: kagabor (9)
kagabor Creative Commons License 2002.12.07 0 0 9
Hi!

Már vagy fél órája küzd szegény eMule, de egy árva byte-ot sem tudott letölteni belőle.. :((( (Van 10 forrás, mindegyik után "On Queue" írva, a státusz "waiting".)

Le akartam tölteni egy 140 byte-os file-t, hogy azt le tudja-e, de nem. Ott 16 forrás van, de úgy sem. :( Van valakinek ötlete?

Ha valakinek megvan a játék, és nekem ajándékozná, akkor szívesen meghívnám mondjuk 700 Ft értékben valamire!

kagabor

Liquid_FX Creative Commons License 2002.11.29 0 0 8
http://www.emule-project.net/en/portal.php

Innen tölthetsz le klienst, a honlapon minden szükséges info fent van a használatához. A Donkeyn általában jóval töb cucc "van fent", mint a kazaan, ennek megfelelően lassabb is.

Előzmény: kagabor (7)
kagabor Creative Commons License 2002.11.29 0 0 7
Köszi, értem.

Ellátogattam az edonkey.com-ra, de nem igazadom ki rajt. Ott kellene lennie egy kazaa-szerű file-megosztó programnak? Honnan tudom letölteni? Jó lenne tunni.. ^^

kagabor

Liquid_FX Creative Commons License 2002.11.26 0 0 6
Megvolt. Céges tesztpédány, pár napig volt nálam. Egyébként két-három óra alatt végig lehet "játszani".
Előzmény: kagabor (5)
kagabor Creative Commons License 2002.11.26 0 0 5
Hi!

Kazaa-m van, de azzal nem na'on találtam eddig.. :-/ Mindegy, megnézem, amit ajánlottatok.

>De ha megnézed a többi hozzászólast, megláthatod, nem intenzív ez, hát még csúfolkodás... :-P
Ezt hosszasan próbáltam értelmezni; nem ment. Hagyom is... :)

Különben annyi nullát írtok a témába, ahány jólesik, csak meglegyen az a játék. Sz'al 0 problema..

Liquid_FX:
Ha írtál róla, akkor feltételezem: megvan(/volt). A Net-ről, vagy máshonnan?

Üdv: kagabor,

és köszi mindenkinek a segítséget!

lacee Creative Commons License 2002.11.22 0 0 4
Én is az edonkey-t meg a kazaa-t tudom ajánlani. Az "intenzív csúfolkodás" pedig a nullázás néven ismert közkedvelt tevékenysé egy burkolt formája volt. De ha megnézed a többi hozzászólast, megláthatod, nem intenzív ez, hát még csúfolkodás... :-P
Liquid_FX Creative Commons License 2002.11.22 0 0 3
Próbálkozz a nagyobb filesharing rendszerekkel (edonkey leginkább) ott jó eséllyel meglesz valakinek.
A játék egyébként borzalmas (volt szerencsétlenségem rivjút írni róla) de gondolom nem neked kell... :-)
Előzmény: kagabor (-)
kagabor Creative Commons License 2002.11.22 0 0 2
Hi!

>EZT keresed?! Más inkább kerülné... :)
Azok a "mások" már játszottak vele, vagy mi?? :)

Ez az intenzív csúfolkodás kinek szólt?

Még mindig keresem ezt a játékot, tehát várnám a címet. Köszi szépen!

kagabor

Tamás Creative Commons License 2002.11.22 0 0 1
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bocs...

Előzmény: kagabor (-)
lacee Creative Commons License 2002.11.22 0 0 0
EZT keresed?! Más inkább kerülné... :)
Szerintem itt pont 0 ember tud erről a cuccról.
kagabor Creative Commons License 2002.11.22 0 0 topiknyitó
Hi!

Napok óta keresem ezt a játékot; a warez.lap.hu-n már végignéztem az összes külföldi, és a legtöbb magyar oldalt, de egy crack-en kívül semmit nem találtam hozzá.
Nem tudna nekem valaki segíteni, hogy honnan tölthetném le?

Köszi előre is 1000*!

kagabor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!