Keresés

Részletes keresés

niko8787 Creative Commons License 2022.09.01 0 0 6

SEGÍTSÉG SZAKDOLGOZATÍRÁSBAN 

 

niko.szakdoga@gmail.com

 

GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK

 

KI VAGY TE?
- valaki, akinek munka, család, egyéb elfoglaltság mellett nincs ideje, energiája megírni a szakdolgozatát
- valaki, aki kifogott egy maximalista konzulenst, irreálisan magas elvárásokkal
- valaki, aki kifogott egy nemtörődöm konzulenst, aki semmilyen segítséget nem nyújt
- valaki, aki szeretné egy profi, tapasztalt szövegíróra bízni a dolgozatát.

Bár valójában: TELJESEN MINDEGY, hogy ki vagy. Nem az érdekel, hogy miért kéred a segítségem, hanem az, hogy MIBEN TUDOK SEGÍTENI. 

 

KI VAGYOK ÉN?
- többdiplomás, PhD-t végzett lány, aki a saját területén számos tudományos folyóiratban publikált
- 15 éves tapasztalattal rendelkező szövegíró, aki közel 600 szakdolgozatot és számtalan kisebb beadandót készített már
- 6 éves tapasztalattal rendelkező szerkesztő, aki gondosan ügyel a nyelvhelyességi és stilisztikai szabályok betartására
- 5 éves tapasztalattal rendelkező oktató, aki tisztában van a felsőoktatási intézmények szakdolgozatokkal kapcsolatos elvárásaival


MIBEN TUDOK SEGÍTENI?
- a témaválasztástól kezdve a védéshez szükséges PPT-anyag elkészítéséig BÁRMIBEN
- vállalom a vázlat, a kérdőíves felmérés, az interjúkérdések és a szemináriumi beadandók, házidolgozatok elkészítését, de ha szükséges a tételkidolgozásban is segítek
- főleg bölcsészet- és társadalomtudományi témákat vállalok, de mindig érdekel az új kihívás is, bármilyen témával megkereshetsz, ötleteimmel segítem a munkádat 
- ha szeretnéd, módszertani segítséget nyújtok ahhoz, hogy szakszerűen készíthesd el a szakdolgozatodat
- vállalom a már elkészült anyagok nyelvhelyességi ellenőrzését, korrektúrázást, formai szerkesztését
- ha szeretnéd, te is részt vehetsz a munkában, felosztjuk egymás között a feladatokat


MIÉRT ENGEM VÁLASSZ?
- magas színvonalon, pontosan, megbízhatóan, a vállalt határidőket betartva dolgozom
- szakterületem a kérdőíves felmérések készítése és kiértékelése
- mindig egyedi munkát készítek, nem használom fel kétszer ugyanazt az anyagot, nem plagizálok - ezt le is ellenőrizheted bármelyik plágiumellenőrző szoftverrel
- folyamatos, aktív kapcsolattartási lehetőséget biztosítok: a levelekre munkaidőben pár órán belül, munkaidőn kívül pedig legfeljebb 12 órán belül válaszolok
- az általam írt dolgozatok jelentős részét kiváló érdemjeggyel értékelik, közülük többet is javasoltak OTDK-ra vagy legjobb szemináriumi dolgozat versenyre
- grafomán vagyok, számomra az írás nem kényszer, hanem élvezet, sokat és szívesen írok, lelkesen, lendületesen dolgozom


MENNYIBE KERÜL?
- attól függ! Az árakat mindig egyedileg határozom meg annak függvényében, hogy mi a pontos téma, hány oldalasnak kell lennie a dolgozatnak (minimum-maximum), mi a leadási határidő. Nyilván alacsonyabb az ár, ha hat hónapom van egy 30 oldalas dolgozatra és magasabb, ha három hét alatt kell elkészíteni egy 60 oldalas anyagot.- előleget nem kérek, de részletfizetésről lehet szó, sőt, én is ennek örülnék a legjobban!- a javításokat a tanár kérései alapján felár nélkül végzem


HATÁRIDŐ?
- te mondd meg!Hiszen te tudod, hogy mikorra kell leadnod a dolgozatot, én csak azt mérlegelhetem, hogy el tudom-e készíteni az általad írt határidőn belül. Csak akkor vállalom el a megbízást, ha biztosan el tudom készíteni az általad írt határidőn belül.- ha éppen vannak szabad kapacitásaim, extrém rövid határidőn belül is tudok vállalni dolgozatokat

 

VAN MÉG KÉRDÉSED?

 

Írj a niko.szakdoga@gmail.com címre! 

Minden levélre válaszolok! Keress bátran és bizalommal!

moky Creative Commons License 2002.11.24 0 0 5
Talán inkább üzleti és marketing vonatkozásban!
Előzmény: _LaJoS_ (4)
_LaJoS_ Creative Commons License 2002.11.24 0 0 4
Informatikai, üzleti, jogi, egyéb?
Előzmény: moky (3)
moky Creative Commons License 2002.11.24 0 0 3
Egyszerűen diplomamunkáról van szó e-business témakörben, bármi belefér! Direkt nem írtam, hogy milyen ötleteim vannak, hogy ne adjak meg paradigmákat!
Bármilyen ötlet jól jöhet, csak egy braistormingot szerettem volna!
Előzmény: ID (2)
ID Creative Commons License 2002.11.22 0 0 2
segítene ha elárulnád milyen tárgyból, vagy milyen suliban kell ezt megírni. az ebiznisz tényleg elég tág...
moky Creative Commons License 2002.11.22 0 0 1
Nagyon köszönöm a segítséget! Tudtam, hogy rád számíthatok! Örök hála...
Előzmény: Zsoldos (0)
Zsoldos Creative Commons License 2002.11.21 0 0 0
Írj az E-nullázásról!
Előzmény: moky (-)
moky Creative Commons License 2002.11.21 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Légyszi segítsetek néhény ötlettel, hogy miről írjak szakdolgozatot!
E-businessről szeretnék írni, de annyira szerteágazó, annyi mindent bele lehetne venne, az egész téma nagyon érdekes, de nem tudom eldönteni mire fókuszáljak!
A kérdés tényleg hülyén hangzik, de abban bízok, hogy valami érdekes ötletet tudtok adni!

Köszi a segítséget!

Moky

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!