Keresés

Részletes keresés

pisisbébi Creative Commons License 5 napja 0 0 2233

Légy türelemmel, nekem is kb két hétre válaszólt

Előzmény: BabaSzandra (2232)
BabaSzandra Creative Commons License 2023.01.25 0 0 2232

Sziasztok. 

Nem tudjátok véletlenül, Pista elérhetősége megváltozott?

A régi email-címére küldött levélre nem válaszol...

Új gumibugyikat szeretnék csináltatni, de nem tudom, foglalkozik-e még ilyesmivel.

Előre is köszönöm az infókat, ha van valakinek. 

Mister V. Creative Commons License 2023.01.24 0 0 2231

Ez nem épp gumibugyis témához kapcsolódik, ugyanakkor látom a pixie-n is már jó ideje hirdeted. Inkább itt kéne, ez a latex fórum: https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9067902

A képből látszik, hogy ez egyszer használatos (mint a műtős kesztyűk), ami valójában használható még párszor, de a műtős latexkesztyű például az első használat alatt (mondjuk 1,5-2 óra után) elkezd barnulni és bármilyen tisztára mosás után is max 2-3 hétig használható, mielőtt nem kezd szakadni, vagy kikeményedni egyes részeken és törni.

Így bár nem írtad az árát, de egy 10-12eFt körüli vállig érő (fényes) "báli" latex kesztyű (vastagabb latex anyagból) lehet jobban megéri. Igaz, kezelni kell, tehát több vele a macera, de legalább 5-8 évet ki szokott bírni egy ilyen anyag. Mondjuk aki tényleg csak 1-2x használná (vagy eleve nem is mosná, hanem eldobná), annak inkább megéri az 1x használatos olcsón. Tehát nem ellened írtam, amit írtam, csak jeleztem a várható élettartamát a saját tapasztalataim alapján, mert nem egy műtős és vizsgálókesztyűt használtam már... és nem gumi (rubber=vastag gumi), hanem latex kedvelőknek kéne ajánld a fenti csoportban, ám nekik tényleg a tartósság is számít. A dominák inkább lustábbak mosni, főleg ha anyagias talál a hirdetésedre, így neki 1x használatosként fog kelleni. De ha árat is írsz, előbb el tudod sózni, mint így.

Előzmény: guminadrágot (2230)

guminadrágot Creative Commons License 2023.01.22 0 0 2230

Hosszú prémium latex gumikesztyű eladó. 50 cm könyékig érő. Gumi fetish kedvelőknek, domináknak és fistelést kedvelőknek.  

érdeklődni   beontes@gmail.hu

mzxc Creative Commons License 2023.01.21 0 0 2229

Ami a gumibugyikat illeti: Én is és mások is tapasztalták az árak emelkedését.Ezen nincs mit csodálkozni. Viszont akinek szüksége van rá az valahogyan mégiscsak elö fogja teremteni az árát mégha nehezen is.Aki az áltlunk használt gumibugyikat késziti annak idején mielött rendelt volna itt a fórumon feltette a kérdést,hogy folytassa e a munkát. Mi többnyire igent mondtunk.  Az akkor megrendelt anyagokból már nem sok van,fel lett használva.Ezek szerint ha drágább is lett akkor is kelendő.   Érdekes modon a naturszinü amit most én is használok a legjobb anyag.A fehér(minden nap hordom) az alsó zárószalag mentén repedt el.

Gb Jan Creative Commons License 2023.01.19 -2 1 2228

Úgy látom nem nagyon vannak új gumibugyi fotók a porondon mert mostanában elég jelentéktelen,lényegtelen hozzászólásokkal tarkított a fórum. Nagyon nem is csodálkozom rajta mert belenéztem a külföldön árusított gumibugyi kollekciókba és tavaly óta igen sokat emelkedtek az árak.  Egy jófajta gumibugyi ami tavaly 20000Ft+kezelési költség+6000Ft szállítás az most 28000Ft +kezelési költség+ 10000Ft szállítási költség. A jófajta latex anyagok hasonlóan sokat drágultak. Ahogy nézegettem azokat a drága gumibugyikat és azokat az oldalakat megállapítottam hogy igen drága mulatság lett és egyre drágább mulatság lesz a gumibugyis hobbi.

Gumibugyis Jan.   

mzxc Creative Commons License 2022.12.23 0 0 2227

Szia: Én irtam már neked.Leirtam az emailomat is. (mzxc@citromail.hu)

guminadrágot Creative Commons License 2022.12.22 0 0 2226

szia részben a Pistáé, mi a mail címed??? beszélgessünk cseréljünk képeket. de úgy emlékszem mi már korábban kapcsolatban voltunk?? ide írjál beontes@gmail.hu

Előzmény: mzxc (2225)
mzxc Creative Commons License 2022.12.21 0 0 2225

Ezek Pista féle gumibugyik? Én is gumibugyiimádó vagyok. Folyamatosan pelenka+ gumibugyi van rajtam pista féle.

guminadrágot Creative Commons License 2022.12.19 0 0 2224

Szia remélem mihamarabb idetévedsz ismét? Nincs konkrét elérhetőséged, nem tudok neked írni csak itt. Jelentkezz légy szíves. Nagy guminadrág imádó vagyok,.

Előzmény: Gumibugyiban (2202)
guminadrágot Creative Commons License 2022.12.19 0 0 2223

Szia hogy tudnek, kapcsolatba lepni veled.? Jelentkezz.? 

guminadrágot Creative Commons License 2022.12.18 0 0 2222

szia volna kedved ismerkedni? Levelezzünk képcsere stb irjál  beontes@gmail.hu

Zsolti631202 Creative Commons License 2022.12.05 0 1 2221

Csodálatosak a gumibugyijaid. Nekem is ilyen van. Ha Tena nadrággal használom és veszek alá még egy textilpelust is, akkor teljesen biztonságos. A deréknál sem folyik ki, csodás benne aludni és nyugodtan el lehet áztatni. Reggel nagyon finom így ébredni.

István 22 Creative Commons License 2022.12.03 0 0 2220

Szia Timcsi! Kész van a fb om s így már a messengeren is tudunk közben tarsalogni. Csodás volt veled, s ahogy kerted vettem számodra is liberot  ! 

Mindentudó75 Creative Commons License 2022.11.27 0 0 2219

Kérlek az e-mai-lom publikus! Írj oda!

Előzmény: István 22 (2218)
István 22 Creative Commons License 2022.11.27 0 0 2218

Minden napjaim Pesten töltöm 10 - 12 órákat. De így felesleges is a dolog. Hamar így kozelitetted a dolgot! 

Mindentudó75 Creative Commons License 2022.11.26 0 0 2217

Szerintem nem lesz jó! Állandó haver kell és ezért jobb lett volna a pesti haverság!

Előzmény: István 22 (2216)
István 22 Creative Commons License 2022.11.26 0 0 2216

Talán s ha gondolod így is megoldható 

Mindentudó75 Creative Commons License 2022.11.25 0 0 2215

Én Pest! Gondoltam találkoztunk volna ha pesti vagy! :(

Előzmény: István 22 (2214)
István 22 Creative Commons License 2022.11.25 0 0 2214

Heves megye

Mindentudó75 Creative Commons License 2022.11.24 0 0 2213

Honnan írsz?

Előzmény: István 22 (2212)
István 22 Creative Commons License 2022.11.24 0 0 2212

Sziasztok! Valaki kölcsönös pelusozasra? 

Mister V. Creative Commons License 2022.11.22 0 0 2211

Idősotthonokban úgy oldják meg, hogy eltépik a pelus közepét kívül, rögzítik az emberen, majd arra a pleusra raknak egy másikat.

Ha reggelre nem ázott át, a külsőt hagyják (visszarakják), ha átázott, volt értelme 2-t használni.

Igen, betéttel olcsóbb, de ott nem szórakoznak ilyesmivel.

Sajnos én párszor próbáltam éjszaka, de vagy a háthajlatnál (gerinc vonalánál) folyt ki, vagy oldalt fekve a deréknál, hiszen ott nincs nedvszívó része, vagy hason fekve köldök tájékon, mert az éjszakai merevedés miatt felfelé áll és arra megy a sugár, a hátsó rész meg szárazon maradt. A PVC vagy gumibugyi ezen problémák egyikén sem segített, mindből kifolyt.

Csak 1-2x próbáltam így éjszaka, nekem bőven elég a tisztán hordás érzése.

Előzmény: body men (2207)
body men Creative Commons License 2022.11.20 0 0 2210

Én is tesztelek mindenféle megoldást, sok-sok éve..

-A mosható (rongy pelenkát), nem szeretem a nedves érzés miatt..

-Csak eldobható pelenkát használok, S-es től XL-es ig.... (65 kiló) vagyok, és bármelyik méretet fel tudom venni úgy, hogy szinte feszül rajtam....

-Kedvencem az XL-es Tena Flex Maxi... Bár lehetne kicsivel nagyobb is...

-Nekem nem mindegy, hogy az egész ágyneműt kell mosni a szivárgás, (túltöltés) miatt vagy csak néha a pelenkanadrágot...

Utcai viseletre nem is alkalmas, mivel nem túl diszkrét... Önmagában meg nagyon kevés.... De a "nagy csomag, és a biztonság érzetet" már szárazon is biztosítja...

-Mindenkinek más jön be..  

Úi: Ha csak hagyományos pelenka lenne meg gumibugyi, akkor nekem nem ez lenne a fétisem....

2- Tulajdon képen ez is gumibugyi, csak ez tárol is néhány decit, ha kell..  Ha vigyázunk rá akkor akár 90-C fokon is nagyom sokszor mosható....

Szép napot!!!

Sziasztok!!!!

Előzmény: pandora1 (2209)
pandora1 Creative Commons License 2022.11.19 0 0 2209

Nem önmagában viselve írtam, hanem hogy a pelenka megtelte után. Ha meg a pelenka tele van akkor mindegy milyen van rajtad, sőt az is, hogy épp mennyi. Tesztelgetem egy ideje már őket. De, ha nem az utcán vagyok akkor nem érdekel, ha eláztatok mindent. Ott meg ritkán fordul elő, hogy túltöltöm.

Előzmény: body men (2207)
Peti1618 Creative Commons License 2022.11.15 -1 1 2208

Sziasztok a heten hetkoznap raerek kb mindegyik nap! Ha valakinek lenne kedve osszehozni egy pelusos napot akar ottalvosat akkor szivesen felmennek hogy valakinek 0-24 be a babaja legyek 23 eves vagyok hetero szoval teljesen szexmentesen gondoltam! Tudok hozni mindent igazabol (pelus,cumi,cumisuveg,body,gumibugyi ) ha valaki elvallalna a gondoskodo apuka szerepet az irjon nyugodtan es a reszleteket megbeszelhetjuk Egyebkent veszprem megyei vagyok de Szivesen utazok :)

body men Creative Commons License 2022.11.12 0 1 2207

Persze, hogy kifolyik a gumibugyiból, mivel az nem tárol semmit, csak van..

Reggelre meg vágja a combodat, a derekadat, és nem sokat ér..

Ezért jobb a pelenkanadrág...

Amit az eldobható pelenkára veszel fel és a túl csurgást hivatott elnyelni... (Szárazon is növeli a nagy csomag érzetet.)

Olyan mint egy nedvszívó alátét, de ez rajtad van, veled együtt fordul az ágyban.. 

Így a takaród sem lehet pisis, mivel nem csúszik el, nem gyűrődik, és 4-6 decit elnyel, ami túl csordulna..

Ha nem lesz pisis akkor nem kell mosni..  

Ha pisis lesz, akár 90-c fokon is mosható, akár sokszor is...

Szép napot!!!   Sziasztok!!!!

Előzmény: pandora1 (2206)
pandora1 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 2206

Első-utolsó van nekem is pont ilyen meg színtelen (sima sárgás gumi) is. Én képes vagyok ezekből is kifolyatni, ha jól sikerül megtöltenem a benne lévő pelenkát.

Előzmény: guminadrágot (2201)
Gumibugyiban Creative Commons License 2022.11.01 0 2 2205

Gumibugyiban Creative Commons License 2022.11.01 0 0 2204

A rózsaszinű gumibugyi a "kedvenc"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!