Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 412

Valószínűleg az a gond, ami velünk is történt először, hogy amikor rákattintasz arra, hogy foglalás most, kiírja, hogy most már ne kattintson sehová, ne frissítse az oldalt, ne kattiontson a foglalás mostra, akkor miután le OK-od, újra kell kattintani a foglalásra mostra, és csak akkor véglegesedik a foglalás. Először mi is fél órát vártunk, majd felhívtuk a telefonos ügyfélszolgálatot, ott megnézték, hogy foglaltunk-e, majd újra kezdtük.

Előzmény: zombilla (409)
szofi762 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 411

Szia!

http://www.parkovanienaletisku.ofirme.sk/?lang=hu

 

Teljesen korrekt, zárt, őrzött és tényleg nagyon közel van, egyszerű megközlíteni is, nagy bevásárlóközpont van jobb oldalon (IKEA, Mc Donalds), ott kell befordulni balra, de a honlapon van egy nagyon jó térkép, egyértelmű. Mikor megérkeztünk akkor fizettünk, rögtön vitt is ki a reptérre, nem kellett várni másokra. Visszafelé miután megérkezett a gép kisétáltunk a parkolóba (ahol a buszmegálló is van) felhívtam telefonon, bemondtam a  nevem meg hogy "airport" 3 perc múlva ott is volt! Szóval én csak ajánlani tudom!

 

Az algheroi reptér nagyon pici, visszafelé nem érdemes túl korán átmenni a biztonsági ellenőrzésen mert bent még egy kávézó sincs, egy kávéautomata volt ami nem működött... + 3 italautomata amiből viszont csak 1 volt működőképes. Ja és ha autótót bérelnétek ugye tele tankkal kell leadni és a reptérnél benzinkút sincs, előbb be kell menni Fertiliára ;)

 

Előzmény: doxapara (408)
leveling Creative Commons License 2012.06.10 0 0 410

Akkor szinte biztos, hogy nem sikerült a foglalás, újra kell foglalni, lehetőleg az angol nyelvű oldalon, mert a magyarral voltak gondok.

Előzmény: zombilla (409)
zombilla Creative Commons License 2012.06.10 0 0 409

hello, nem tudjátok mi van a Ryanair rendszerével? tegnapelőtt foglaltam két jegyet Londonba, de se ellenőrző email nem jött, se a bankszámlámról nem vonta le az összeget, vagy csak várni kell még? most használom először a Ryanairt, nem tudom, mi a teendő.

doxapara Creative Commons License 2012.06.10 0 0 408

Szia Szofi,

 

Köszi a pozsonyi infokat, mi is hasonló cipőben vagyunk. Mi is Algheroba megyünk június végén, mi is fogunk bőröndöt kérni és persze mi sem akarjuk kifizetni a reptéri szemérmetlen parkolási díjat. Én eddig csak távolabbi parkolókat találtam, de ez a parkoló, amiről írtál verhetetlennek tűnik, főleg ha megbízható. Meg tudnád adni a parkoló elérhetőségét?

előre is köszi

 

Előzmény: szofi762 (407)
szofi762 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 407

Egy kis friss info Pozsonyból indulóknak: 03-án indultunk Algheroba és 07-én jöttünk vissza, aggódtam a csomagméret miatt, hát kár volt kölcsönbőröndöt kérni, otthon 8x lemérni...  Semmit nem néztek, sem a biztonsági ellenőrzésnél, sem a beszálláskor. Se súlyt, se méretet és bizony voltak utasok ránézésre sokkal nagyobb bőrönddel a megengedett méretnél. Sőt egy-két hölgynél + kis kézitáska, azért sem szóltak... Persze nem biztatok senkit, lehet hogy csak nekünk volt szerencsénk de mindkét reptéren nagyon lazára vették az egészet! 

A reptértől kb. 1 percre van egy parkoló, nekünk 5 nap 30 euróba került és benne volt a tranfer oda-vissza, nagyon korrekt.

Jó utat mindenkinek!

musseln Creative Commons License 2012.06.07 0 0 406

Nem olvasnék vissza nagyon sokat, ha van valaki, aki tudna foglalásban segíteni, hogy ne kelljen adm. fee-t fizetni, az írjon légy szíves!!! Valószínűleg a napokban lenne valamikor esedékes a repjegy vásárlás. imél címem a felhasználónév után kukac index pont hu

köszi!

Aanne Creative Commons License 2012.06.07 0 0 405

Sziasztok, tudja vki, hogy miért szűntették meg a Pozsony- Gran Canaria járatot?????

 

judit56 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 404

Lisszabonban most voltunk, de TAp-al, visszamennék ujra, de nem 80 ezerért/fő:-(((((

Előzmény: tavasz21 (403)
tavasz21 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 403

Van Genfen keresztül is lehetőség. Vagy a TAP, de az drága.

De engem nem zavart, hogy bonyolult elmenni, mert láttam legalább Lisszabont. Oda is, visszafelé is. Madridban csak aludtunk.

Előzmény: judit56 (402)
judit56 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 402

megnéztem a szállodát, nagyon klassz, és az ára? Az pedig vicc. 75 euro egy kétágyas júliusban. 

Csak elég bonyolult az odajutás fapaddal, ahogy elnézem (legalább is ahogy te mentél). Gondolom egyszerübb nincs is fapadossal. 

Előzmény: tavasz21 (401)
tavasz21 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 401

Nem nagyon szoktam én a pénzeket összeadni. Madeira drága cakkumpakk, hisz messze van. Viszont a hotel és a kaja nem mondható drágának, hanem átlagos ott. Repgép dobja meg az út árát. Akkor kell menni ha akcióznak és nem lesz sok. Télen ne menjetek mert nagy esők lehetnek.

 

Van ott mindenféle kategoriájú szállás. Ketten voltunk, de normál áron olyan hotelt tudtunk fizetni ami luxus volt szó szerint, franciapezsgővel indult a reggeli, ágyból láttuk fekve az óceánt. Ocean Gardens volt a neve.

Előzmény: judit56 (398)
tavasz21 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 400

Köszi. Tényleg a fa, ki is ment a fejemből. Olvastam, hogy még a pizzára is tesznek néha pisztáciát.

Mikor Thesszalonikiben voltam, nagyon rég, azt nem felejtettem el azóta, hogy ott mennyire édes volt az őszibarack. Olyat addig még nem ettem. Úgyhogy próbáld ki, szezonja lesz akkor.

Előzmény: rebkaa (399)
rebkaa Creative Commons License 2012.06.05 0 0 399

Engem is érdekelne, oda is szeretnék eljutni.

Neked jó Útat Sziciliába! Majd csekkold le a pisztácia fát. Végül én nem cataniába megyek a gyerekekkel, hanem egy Thesszaloniki mellett döntöttem 25-29-ig., Aztán jó sokáig nuku, majd ősszel folytatom. Pl Madeira nem lenne rossz....

Előzmény: tavasz21 (397)
judit56 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 398

és mennyibe kerül egy ilyen ugy nagyságrendileg?

És a szállások milyen árfekvésben?

Kösz

Előzmény: tavasz21 (397)
tavasz21 Creative Commons License 2012.06.04 0 0 397

Ha egy légitársaságnál veszed akkor szerintem lehet. Én az Easyjetnél vettem átszállásosat. Madrid-Lisszabon- Madeira és vissza.

Előzmény: mcs10 (395)
Sz37 Creative Commons License 2012.06.04 0 0 396

Van valami gond a Ryan oldalával? Mikor kéri, hogy írjam be az ott látható szöveget, soha nem jó neki amit beírok. Ma a 14.-nél untam meg.

mcs10 Creative Commons License 2012.06.04 0 0 395

Sziasztok!

Átszállásos utat tervezek, külön külön kell megvásárolnom akkor az átszállások miatt vagy lehet az odautat egyben és a visszautat is egyben megvenni?

leveling Creative Commons License 2012.05.31 0 0 394

ööö 4 évvel ezelőtti bejegyzésre reagáltál...

lehet azóta változott a menetrend? :) sőt közben kivonult és visszajött a ryan :))

Előzmény: lingar4 (393)
lingar4 Creative Commons License 2012.05.31 0 0 393

Jelenleg nem kapható ebben az időpontban jegy semennyiért.

1-2 nap eltéréssel 25.000 Ft.

Előzmény: pearl23 (196)
szofi762 Creative Commons License 2012.05.31 0 0 392

Köszi az infókat!

Hát,ez az hogy keményfedeles amit nem lehet összenyomni. Viszont korábban rendszeresen ezzel jártam sose volt gond vele mert ránézésre a szélessége meg a magassága sokkal kisebb mint a megengedett méret (35*50cm) így sose rakatták bele semmibe.

A páromét igen, mert az lényegesen nagyobb, viszont pont úgy voltunk vele mint te hogy összenyomta és belement, utána nem is problémáztak.  Azt gondoltam csak a  "gyanús" méretet rakatja bele, nem automatkusan minden utasét... Akkor vasárnapig még ezt is meg kell oldani!

Előzmény: Törölt nick (391)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.31 0 0 391

Most hétvégi tapasztalat: nekünk 23 széles volt, és a celebis berakatta a dobozba, de szerencsére össze lehetett nyomni. Csak a kereten kell átférnie, utána már mindegy, mert csak egy váz amibe belerakod, de ha nem lehet összenyomni, akkor inkább ne kozkáztass. Dublinban nem is volt mibe berakni a kapunál. :)

Előzmény: szofi762 (387)
h.martina Creative Commons License 2012.05.30 0 0 390

Repulojegy elado 10.000ft. !!!
Egy utra Budapest-Dublin 

From Budapest T2 (BUD) to Dublin T1 (DUB)
Fri, 01Jun12 Flight FR1024 
Depart BUD at 17:35 and arrive DUB at 19:35

erdeklodni ma egesz nap a

h.martina12@gmail.com-on vagy holnap reggeltol 06305870415

tavasz21 Creative Commons License 2012.05.29 0 0 389
Előzmény: brigantin1 (386)
tavasz21 Creative Commons License 2012.05.29 0 0 388

20 cm-nek kell lenni. Mérik. Ne kockáztass, 60 euro bünti.

Előzmény: szofi762 (387)
szofi762 Creative Commons License 2012.05.29 0 0 387

Van valakinek friss tapasztalata hogy a kézipoggyász méretét mennyire veszik szigorúan? Pl. ha a szélesség magasság bőven alatta van a  megengedettnek viszont a mélysége 20cm helyett 24 cm akkor azt kiszúrják? 

Korábban nem volt ezzel problémánk csak most a pozsonyi reptérről indulunk és nem akarom hogy megelepetés érjen a kapuknál...

 

Köszi!

brigantin1 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 386

Tiszteletem!

 

Segítséget szeretnék kérni!

 

Van valakinek tapasztalata a Karlsruhe-Baden-Baden-i reptérrel kapcsolatosan,hogy melyik busz az optimális a Baden-Baden-i vasótállomás megközelítése tekintetében?

 

Első alkalommal repülök oda!

 

Baselbe utaznék tovább!

 

Köszönöm!

 

brig

vélemény Creative Commons License 2012.05.14 0 0 385

Milyen időpontig lehet foglalni a Ryan járatokra? Próbálkoztam novemberi, januári foglalásokkal Londonba is Rómába is,  különböző napokra, de egyikre sem volt járat. Nem valószínű hogy már egyikra sincs jegy. Lehet, hogy még nincs téli menetrend?

licsipet Creative Commons License 2012.05.12 0 0 384

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni. 

Jegyet szeretnék foglalni, viszont nincs erre alkalmas kártyám. Azt szeretném kérdezni, hogy átutalással lehet fizetni, és ha igen akkor milyen számlaszámra lehet utalni? Köszi!

edajne13 Creative Commons License 2012.05.12 0 0 383

Sziasztok!

 

SÜRGŐSEN ELADÓ 2 DB REPÜLŐJEGY BARCELONA-BA!!!

Odaút: május 19. visszaút: május 24. 

A jegyek wizzair repülőjegyek, 16.000 Ft/db + átírási költség.

Érdeklődni:             +36204143759       vagy edajne13@gmail.com

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!