Keresés

Részletes keresés

Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.27 0 0 289

A ryanair az egyik legspórolósabb fapados cég! csak online check-in van nincs másra lehetőség! sőt régebben volt olyan, hogy a wc használatért is pénzt kérnek. A wizz-nél sem ingyenes a reptéri check-in. 

Budapest T2 terminálnál is gyalogos beszállást kérnek ezért átszervezik nekik ahogyan kérik ...stb ...

Előzmény: bbeurci (288)
bbeurci Creative Commons License 2012.02.27 0 0 288

Sziasztok!

 

Előre is elnézését szeretnék kérni - a számotokra valószínű hülye - kérdésért.

 

Egyrészt miért számol fel díjat a Ryanair díjít az online check in-ért (lehet olyan variácót választani, hogy nem így kérem, akkor hogy alakul az ár?)

 

És ha mondjuk ezt választom, akkor kb. hasonlóan kell eljárni, mint  Wizzairnál.

 

Háromszor repültünk eddig (ebből kétszer Malévval, egyszer Wizz-el) úgyhogy számomra még azért nem annyira bejáratott ez a dolog :-)))

 

vélemény Creative Commons License 2012.02.26 0 0 287

Szia!

 

Ryan biztosítás ügyben ugyanazt a kört futottam, mint te. Már majdnem megütött a guta. 

A megoldás:

 

A " Please select the country" menüben Latvia és Lithuania között szerepel a " Don't caver me " lehetőség. Nem a legelején, nem a legvégén. De lehet, hogy időnként változtatják. A következő lapon újra szerepel a biztosítás lehetősége, ott a világos szürke" I take the risk" opciót válaszd.

"Ügyes"

 

Előzmény: taadee (285)
taadee Creative Commons License 2012.02.26 0 0 286

Nem tudja valaki, hogy ezzel mit kell tenni? Minden helylekérésre ezt adja:

 

Error - Your session has been locked

We are experiencing some difficulties with the website. Please wait 10 seconds and if you are not redirected back click here.

If you have already submitted payment your new reservation or flight change MAY have been confirmed.

Before starting again please firstly check your email account to see if you have received an email travel itinerary or alternatively you can check to see if your transaction processed by going to Manage Booking section of our website and completing the information required in Option 2.

taadee Creative Commons License 2012.02.26 0 0 285

Szia Ízirájder!

 

Szerinted miért nem ugyanazokat az ablakokat látom, mint amit kimásoltál?

 

Erről tudsz valamit? Sehogyse lehet kikerülni, hogy a 7.500 Ft-os jegyre még rápakolja a 4.497 Ft-os biztosítást?

(Legésőbb ma kellene foglalnom.)

 

Buy Your Travel InsuranceIf you need medical treatment or repatriation our travel insurance can save you €18,000* or more (*Recent claim)

Travel Insurance
View policy
Travel Insurance PLUS
View policyMedical, Cancellation, Delay & Baggage

Airline Ticket Refund (Airline Financial Failure)

"Get me Home Guarantee" in the event of airline failure

Passenger 1 4,497.17 HUF Add Travel Insurance PLUS 867.52 HUF Passenger 2 4,497.17 HUF Add Travel Insurance PLUS 867.52 HUF       If you are already insured you can select "Don't Cover Me" in the drop down box.

 

Előre is köszi a gyors választ!

Taadee

Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.23 0 0 284

én az online checkin-re írtam a 6eu!

Előzmény: perselus (277)
Ízirájder Creative Commons License 2012.02.23 0 0 283

Mostanában megnőtt a poszt látogatottsági statisztikája, szerintem itt is van pár potenciális olvasó :)

 

Az online check-in rejtélye a Ryanair-nél

Köszönet "tompus"-nak a remek leírásért!  Már a foglalás elején meg kell gondolni, hogy miként szeretnénk becsekkolni a járatunkra. Ez a Ryanair-nél azért is lényeges kérdés, mert van képük a reptéri check-in-ért 5€-t elkérni, ami egy akciós jegynél összemérhető[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Pontikos1 Creative Commons License 2012.02.23 0 0 282

Sziasztok!

Tud valaki segíteni ryan-es foglalásnál, hogy kikerüljem a bónuszköltségeket? Sürgős lenne, úgyhogy kérlek, e-mail címet, vagy telószámot adj, hogy rögvest kereshesselek! :) Előre is nagyon köszönöm.

 

mmackoka01 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 281
Kösziba segitseget. Ma reggel levontak a penzt vegre. Gondolom hamarosan confirmed lesz a statusz is.
Előzmény: leveling (279)
leveling Creative Commons License 2012.02.22 0 0 280

Online check-in-nél tudsz helyet foglalni a nagyobb lábterű ülésekre plusz 3400 forintért. Ha csak priority boarding-ot veszel, azzal már nem ülhetsz a nagyobb lábterű helyekre, illetve nyilván ha nem fizetsz érte, akkor akárhogy helyezkedsz a beszállításkor, szintén nem ülhetsz oda.

Előzmény: mózes85 (275)
leveling Creative Commons License 2012.02.22 0 0 279

Ha látják az ügyfélszolgálatosok a rendszerben (vagy akár a honlapon a "Manage my bookings" résznél te is meg tudod nézni), és "Confirmed" a státusza, akkor minden rendben, majd levonják a pénzt (valószínű, hogy már most is zárolásban van). Ha 100%-ra akarsz menni, akkor 3-4 munkanap múlva nézzétek meg újra a neten (vagy az ügyfélszolgálaton kérdezzetek rá), ha valami gond volt a fizetéssel, addigra már biztosan ki fog derülni. De szerintem nem lesz gond.

Előzmény: mmackoka01 (278)
mmackoka01 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 278

Szia!

 

Te juttottál valamire? Én ugyanígy jártam, ma a öcsém felhívta a ryanair-t, és azt mondták neki, hogy minden ok, látják a foglalást, de még se emailt nem kaptam, se a pénzt nem vonták le. Ilyenkor mi van? 

Előzmény: Lüthien (265)
perselus Creative Commons License 2012.02.21 0 0 277

Az a 6EU jó lesz 60-nak!

Előzmény: Lady Gyöngyös (268)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.21 0 0 276

Szia!mikor kiválasztod az időpontot oldalt külön írja a check-in díjat, taxes stb....ha ár fizettél nincs semmi +költség. lehet kiválasztani elsőbbségi beszállást is annak is díja van, aki nem választ ilyen opciót az sorban áll általában érkezési sorrendben állnak be az útasok. 

Előzmény: mózes85 (275)
mózes85 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 275

Plussz egy kérdés:

on-line check-in-nél tudok konkrét hely-jegyet is foglalni vagy ryanair-nél is futkározás van a jobb helyekért beszállásnál?

mózes85 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 274

Szia!

 

Az online check-in még plusszban fizetős ? Vagy ha már lefoglaltam a jegyet,kifizettem az adott kártyával és fizetési feltétellel,akkor utána már plussz kötelező költség nem várható ugye ?

 

Előzmény: Lady Gyöngyös (268)
carbonara Creative Commons License 2012.02.18 0 0 273

kattintok

Előzmény: carbonara (272)
carbonara Creative Commons License 2012.02.18 0 0 272

Hiába katintok rá, nem megy tovább !

Előzmény: leveling (271)
leveling Creative Commons License 2012.02.18 0 0 271

Pontosan arra a " No, thanks, I will take the risk" szövegre kell kattintani és akkor tudsz továbblépni. Csak ryanre jellemzően úgy tűnik, mint ha nem lenne más választásod :)

Előzmény: carbonara (269)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.18 0 0 270

nem kell biztosítást venni, más sem vesz! Egyszerűen nem kell bejelölni, vagy csak a nemet!

Előzmény: carbonara (269)
carbonara Creative Commons License 2012.02.18 0 0 269

Online foglalás.

 

Nem akarok tőlük biztosítást, szerintem drága és alig nyújt valamit , de egyszerűen kikerülhetetlen.

Ha máshol vagy biztosítva, írd be  : Don't cover me. Beírom. Minden kész,  a következő oldalon megint bíztat a biztosításra : Yes, plaese add cover to my booking. Mellette halványan a másik lehetőség : No, thanks, I will take the riske, de azt nem lehet klikkelni, csak az igent, különben nem enged tovább.

 

Mit lehet tenni ?

Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.17 0 0 268

Csak online checkin van a reptéri bünti elég borsos. 6EU/GBP az ára/járatonként,  budapestről forintban átszámolva.  Return jegynél 2x kell fizetni.

Adminisztrációs díj is van szintén járatonként, kivéve ha visa electron kártyával fizettek.

a bőrönd 15 kg=15EU , 20kg=25EU , Tengerparti helyekre főszezonban drágább a bőrönd díj is.

 

Előzmény: mózes85 (266)
csurmócsoki Creative Commons License 2012.02.17 0 0 267

Szia , velem is hasonló történt! Hívd fel őket a 0618154429 számon és a hölgy rövid egyeztetés után megmondja, hogyan áll a foglalásod. (foglalási szám, név, email cím, cím)  

Előzmény: Lüthien (265)
mózes85 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 266

Üdv,

 

Nem foglaltam még jegyet Ryanair-nél,érdeklődnék van itt is  becsekkolási díj mint a W-nél, vagy díjmentesen online vagy a reptéren is megoldható?

 

Választ előre is köszi!

 

 

 

 

Lüthien Creative Commons License 2012.02.15 0 0 265

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni, hogy tapasztaltatok-e már vmi hasonlót, illetve tudnátok-e tanácsot adni a következőkben:

Egy hete foglaltam a Ryanair-nél repjegyet, melyet akkor sikeres foglalásként igazolt vissza, de azzal a megjegyzéssel, hogy "Not confirmed until you receive email itinerary"

Azóta emailt nem kaptam, és a repjegy árát sem vonták le a számlámról. Lehetséges, hogy a rendszer túlterhelt, és idővel megérkezik az email, és megtörténik a terhelés is? Nem tudom meddig várjak, hátha confirmed lesz a foglalás, vagy próbálkozzak.e egy új foglalással. Ebben az esetben előfordulhat, hogy pár nap múlva az előző foglalásomat is érvényesítik, vagy kitudja...

Előre is köszönöm a asegíséget!

lelkem15 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 264

Köszönöm szépen :), ma tudtam olvasni.

Előzmény: rebkaa (262)
Matuska1985 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 263

Noné már ilyen fórum is van? :D Aki kell segítség foglalásban forduljon hozzám :)

rebkaa Creative Commons License 2012.02.14 0 0 262

emailben írtam, nekem is ő szokott foglalni.

Előzmény: lelkem15 (259)
rebkaa Creative Commons License 2012.02.14 0 0 261

Ajaj, hogy szokott. Én márciusban egyfolytában megyek majd hétvégente Párizs 6000-ért, Manchester 14 ft-ért, Barcelona 6850ft-ért.

Nyáron sehova, de most belelendültem. 

Előzmény: lelkem15 (256)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.14 0 0 260

Visa elektron kártya kellene valakitől...

Előzmény: lelkem15 (259)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!