Keresés

Részletes keresés

Timí Creative Commons License 2011.05.26 0 0 6

S.O.S elajándékoznám kalitkával együtt vadas hím féléves patimat, mert nem jön ki a másik hímmel.  légyszi szóljatok akinek csak tudtok:$  számom: 06 20 313 05 74

Bp, 11 ker.

 

Encci Creative Commons License 2010.10.08 0 0 5
Sziasztok Kisvárdán az Amazonas nevű boltban csuklyás patkányok eladók 800ft-ért kérlek akinek telik rá és el tudja tartani az vegyen meg egyet.Még kölykök és rémes helyen vannak.Kb 10 kis patkány és egy anya állat összezárva egy olyan terráriumba ami még egy patkánynak is kicsi lenne.:(A patkányok már az üvegen lévő párát nyalogatják szomjúságukban.Ami nem jó jel mert a patkányoknak nem tesz jót az ilyen nagy páratartalom.A szellőztető nyílások az akvárium tetején alig 2mm-s csíkok. Kérlek segítsetek rajtuk.:( Sajnos én nem tudom őket magamhoz venni családi okok miatt.........(röviden annyi hogy csak én szeretem ezeket a kis rágcsálókat a családban.........).
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.05 0 0 4
Azt tudtátok hogy tavaly egy putriban egy gyereket alvás közben úgy megrágcsáltak a patkányok hogy egy ujja se maradt épen ?
Shrine Creative Commons License 2002.11.18 0 0 3
huha, köszi már írtam is :) nem nyitom meg ezt a topicot ha tudom hogy már van egy..de nekem vhogy nem minig irja ki az összes topicot a gépem..tegnap is egy csomó hijányzott... ezt a nyavajás gépet kell hibáztatni, jáj
:)
Spanci Creative Commons License 2002.11.18 0 0 2
Most próbálok először linkelni, remélem sikera.
Itt vagyunk mi patkányosok:o)
Előzmény: Spanci (1)
Spanci Creative Commons License 2002.11.18 0 0 1
Párhónapja nyitottam a Nade kinek van patkánya c. topikot. Kukkants be, sok jó dolog van leírva.
Előzmény: Shrine (-)
ohiki Creative Commons License 2002.11.18 0 0 0
Sziasztok!
sajnos tudok néhány dolgot a patkányokról!
A szomszédom tenyészti őket. Van neki vagy 200-300 db, a Ratus ratus fajtából. Szép nagy hízott példányok.
Szóval a tartási helye istálló vagy disznóól, megeszik mindent, én speciel racumint szoktam nekik adni. De megeszi a galambfiókot, kisnyulat, csirkét és kiskacsát is. Tapasztalat.
Shrine Creative Commons License 2002.11.17 0 0 topiknyitó
na, hát ha már van hörcsög, ha már van nyúl meg minden kisrágcsáló,
akkor a patkányokat miért felejtettétek ki?
Én nekem eddig rengeteg hörcsögöm volt, de most inkább egy patkány felé
húz a szivem, leginkább csuklyáspatkányt szeretnék :)
Ha bárkinek bármilyen tanácsa, ötlete, információja van a patkányokról,
az nyugodtan írjon ide. Ami érdekelne, hogy milyen betegségeket
terjeszthet, hogyan terjednek, és persze a tartással(pl. mit esznek,
milyen alom kell nekik, ki lehet-e engedni lakásban, stb stb.), esetleg
a fajtákkal kapcsolatos információk érdekelnének. Szivesen fogadom az
olyan tanácsokat, hogy ha nem csuklyásat akkor milyen patkányt vegyek
ha egyszer elszánom magam végre, mennyi időset, milyen neműt.
Hát kb. ennyire lennék kiváncsi :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!