Keresés

Részletes keresés

sz_zsuzsi Creative Commons License 2002.12.03 0 0 7
Na. Tudok neked félig-meddig jó hírrel szolgálni.:-))) Ma reggel egy újságcikk apropóján beszélgettem az Ági kolléganőmmel, és - legnagyobb meglepetésemre - közölte, hogy neki valahol még fellelhető otthon az AFR kazettája. Tehát a jó hír, hogy megtaláltuk a zenét, a rossz, hogy nem mp3-ban, hanem kazettán.

Egyébként az említett újságcikk arról szólt, hogy Bertók Gyuszi, Perjés Peti és Dráviczki Attila New York-ban, pontosabban Manhattan-ben nyitottak egy a debreceni Genius-hoz hasonló helyet, és hogy az milyen sikeres. Bertók Gyuszié amúgy a Hajdúságban a Jimmy Hendrix pub, Perjés Petiről pedig azt írták, hogy egy debreceni, alternatív zenét játszó együttes énekese volt...:-)))

Előzmény: Drake (6)
Drake Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6
Köszi, sajnos ez Budapesten nem fogható. Remélem egy könyvtárban megtalálom a lemezüket, annyit már kiderítettem, hogy 1991-ben adták ki.
Orgia007 Creative Commons License 2002.11.28 0 0 5
Ebben a pillanatba szól az AFR-Gyújtsd meg a hajam cimű dala a debreceni Friss Rádióban. 90 -es frekvencián fogható.
Drake Creative Commons License 2002.11.18 0 0 4
Ha a rádió játsza a számaikat, akkor van/volt Cd-jük is? Találok valahol mp3-t róluk?
Tantus Creative Commons License 2002.11.18 0 0 3
Már hogyne emlékeznék rájuk!!!!!
Anno fősulis koromban jópár koncertjükön voltam, van néhány khmm...khm... érdekes emlékem(pölö mikor Szilágyi Tamás billentyűs a taxisblokád alkalmával egy hétre beköltözött az albérletembe-No comment.:)
Tizenkézből származó információ szerint Perjés Peti bártulajdonos lett. (És komoly apa-Ajjjajjjj.)
Előzmény: sz_zsuzsi (2)
sz_zsuzsi Creative Commons License 2002.11.18 0 0 2
August Förster Reservation. Valaha a régi szép időkben a TK-n zenéltek, meg Debrecenben, nagyon sokat, és párszor buliztunk együtt. De feloszlottak jó ideje, és semmi infóm nincs arról, hogy hová széledtek szét...:-(
Meglep, hogy valaki még rajtam kívül is emlékszik rájuk...:-)))
Előzmény: Drake (-)
Orgia007 Creative Commons License 2002.11.17 0 0 1
A debreceni Friss Rádióban időnként még játszák a dalaikat. Én legalábbis úgy két hete ott hallottam. A nővérem a bulijukon is volt. Ám már vagy 6-7 éve feloszlott. A Replikás Csató Péter ott gitározott. Nővérem infó.
Előzmény: Drake (-)
zsenaj Creative Commons License 2002.11.17 0 0 0
(0)

en pl. nem

Drake Creative Commons License 2002.11.16 0 0 topiknyitó
August Förster vagy valami hasonló néven futottak, debreceniek voltak, emlékszik még rájuk valaki?

D.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!