Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1039

Egy elképesztő öngóllal egyenlítünk. A beadás után Quintilla fejel bele szerencsésen, ami védhetetlenül csapódik a kapuba.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1038

Vezet a St. Gallen. Ezt érdemeljük. Ott folytatódik a szezon, ahol az előző abbamaradt. De legalább megint izgalmas lehet. A kettős terhelés miatt jusson csak be a Young Boys is a csoportkörbe.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1037

0:0 a félidő. Ajeti sárgult be, a vendégeknél 2 játékos. A statokat le se merem írni, nagyon szezon eleje van. Vagy ha a BL-re tartalékolunk, akkor jó.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1036

Szezonkezdet: 19:00, Basel-St. Gallen.

kiesett: Lausanne

feljutott: Xamax

Beyeler Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1035

Ezt nagyon benéztem. 3 gól a 2. félidőben, mindről lemaradok, és a 3. után nyomok valamit. Szégyen.

A hollandoktól ötöt kapni, miközben az Ajax is szív? Mi lesz itt nyugaton ősszel?

Előzmény: Beyeler (1034)
Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1034

0:5. Van még pár perc, azért húzok egy gólt, hátha. Sajnos benne van.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1033

0:4. A szünetben reális volt a még 2 gól, de csak nem gondolkodtam ilyen galádságokon, hogy egyenlítünk. Ebben benne lehet még 1-2 gól, ezt még meglátom, hogy pontosítom.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1032

0:3 a hollandoknak, erre most épp nem húztam semmi, talán szépítünk, mondjuk az utolsó 10 percben, és arra jön egy duplázó. Vagy semmi, mert amúgy szezon eleje van, ez is jó, ami eddig jött.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1031

0:2 a félidő. De legalább a mixem jött, pont az utolsó percben, hogy lesz még gól. Kaptuk, nem rúgtuk, de most már mindegy.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1030

A 2. percben vezetnek a hollandok. Jó szezon lesz ez is.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1029

Basel-Feyenoord megkezdődött.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1028

1:2 a vége, majd legközelebb.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1027

van Wolfswinkel góljával vezettünk, de nem sokra rá egyenlített, a 2. félidőben pedig fordított a Wolves. Van még fél óra egyenlíteni, esetleg fordítani.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.07 0 0 1026

Tegnap két felkészülési meccs volt, melyek győzelemmel zárultak. Az Innsbruckot 2:0-ra, az Illertissent 3:1-re vertük. Következik kedden a Wolves elleni meccs, akik most jutottak fel a PL-be. Aztán ritkulnak a felkészülésik, még kettő, majd 21-én, két hét múlva jön az első bajnoki, 24-én pedig a BL-odavágó. Izgalmas hónap tehát.

Beyeler Creative Commons License 2018.06.30 0 0 1025

1:1 a vége.

Beyeler Creative Commons License 2018.06.30 0 0 1024

Mire leírtam, egyenlítenek a németek. 1:1 Molders góljával a 11. percben.

Beyeler Creative Commons License 2018.06.30 0 0 1023

Caparros góljával a 2. percben vezetünk. Ez gyors volt, ám látva a Kismünchen pár éves teljesítményét, papírforma.

Beyeler Creative Commons License 2018.06.30 0 0 1022

Míg négy éve 6, nyolc éve 5, idén már csak 1 válogatott játékosunk volt a vb-n, Lang. Ezért hamar meg tudtuk kezdeni a felkészülést teljes csapattal. Ma folytatjuk.

1. meccs: június 22-én 1 havi szünet után máris edzőmeccset játszottunk, a Rapperswil-Jonát vertük 6:1-re.

2. meccs: ma 5-től Geretsriedben az 1860 München ellen játszunk, akkora meccs, hogy még fogadni is lehet rá.

Beyeler Creative Commons License 2018.06.19 0 0 1021

PAOK-Basel a BL 2. körében. Kezdés július végén.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1020

Jövő héten záróforduló, pünkösd miatt vidéken leszek, úgyhogy ez nekem kimarad, nem leszek gépközelben. Ezzel vége a szezonomnak, mint látszik, épp összejött év végére a banner, ennek kell örülni. Másnak nem lehet.

BL-sorsolás június 19-én a vb alatt, akkor jövök. 1 hónap szabi!

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1019

Ajeti szépít a 93. percben, 4:1. És ez a vége.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1018

4:0 a hosszabbításban. Még ilyet! Bajnokin most nyáron lesz 5 éve, hogy nem kaptunk ki tőlük. 3 éve mi vertük őket 5:1-re. A kupában 4 éve nyertek, de csak a hosszabbításban 2:0-ra. Az elmaradt meccsen áprilisban is 3:0-ra vertük őket. Érthetetlen. De talán ezen eredmények miatt nem lettünk bajnokok.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1017

Miközben a szépítő gólunkat vártam, 3:0. Ez a szezon jól el lett cseszve. Mi lesz itt a BL-lel?

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1016

Dupláznak a hazaiak. Így kell bannert avatni! Nem akartam elszólni magam, hogy fordítani nem fogunk, mert mi van, ha mégis, aztán csak nem. Érdekes csapat ez a Zürich, hogy pár éve simán kiestek, de visszamásztak, és megint jók.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1015

Az 50. percben vezet a Zürich.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1014

Csere mindkét oldalon, nálunk Zuffi helyett Petretta.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.13 0 0 1013

0:0 a félidő. Lövöldözget mindkét csapat, kevés sikerrel. Sárga a hazaiaknak és Balantának, ennyi az összes történés. Többet van nálunk a labda.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.12 0 0 1012

vvittore, jelentkezem! MINDENT KÖSZÖNÖK!

Előzmény: vvittore (1)
Beyeler Creative Commons License 2018.05.12 0 0 1011

A banner azért is jár idén, mert novemberben lesz 125 éves a csapat.

Beyeler Creative Commons License 2018.05.12 0 0 1010

Rövid múltidéző most, hogy már lezárult egy hosszú, küzdelmes szakasz.

2015-ig a topikba 71 hozzászólást írtak (többet is, de azok törlődtek, maradjunk azoknál, amik megmaradtak). Ezután indult meg a henger, ami 2 év 3 hónap alatt megcsinálta Svájc legnagyobb csapatának a bannert. 2016 tavaszán még kis lángon, elképzelés nélkül 85 komment született. Jött a nyári szünet, amikor a felkészülés során még 50. A 16/17-es szezonban begyúltak a rakéták, 334 komment, bár lehetett volna több is, a 36 bajnokiból csak 21 lett közvetítve. 2017 nyarán 40 komment a felkészülésben, majd ekkor indult meg az igazi hadjárat, ebben a szezonban 420 komment (36 bajnokiból 24, nem sokkal több, mint az előző, duplán különös). A végére a női csapat segített be, bár néha követtem őket, sajnos sosem szóltam hozzá, pedig kellett volna.

Sokkal hamarabb meg lehetett volna ez az 1000, de most már mindegy. Hátra kell dőlni, és most lesz igazán izgalmas, hogy izzadni kell a BL-ért.