Keresés

Részletes keresés

bormester Creative Commons License 2002.11.14 0 0 30
Erre csak azért reagálok, mert (a szokott bennfentesekedő ostobaságoddal) idekeversz olyan embert, akinek semmi köze a dologhoz, hozzám, illetve nekem hozzá. Abból ugyanis, hogy a DEC-nél '96-ban rendszergazdákat oktattam, nem következik, hogy valaha is alkalmazottja lettem volna a DEC-nek.

A többire keresd a válasz abban a témakörben, ahonnan elhúztad a beled (minden okod megvolt rá), de ne számíts rá, hogy válaszolna most már bárki is, fölöttébb unalmas alak vagy.

Előzmény: Törölt nick (26)
big-lesz Creative Commons License 2002.11.14 0 0 29
Boccs!

"Mi magyarok" lenne az egyik ...

Előzmény: big-lesz (28)
big-lesz Creative Commons License 2002.11.14 0 0 28
"Egy magyar apa" lenne az egyik liberálbolsi?
:o)))

Mi magyarok... válasz erre | adatok | e-mail 2002-11-14 18:29:26 (12)

Miért nem Indiában kértek menedékjogot?
Színre ott éppen elmennének.
Egyébként is van ott vagy 100 millió koldus.
Észre se vennék, hogy kicsit többen ülnek az utcán.

Nem értem mi a probléma?
Lopni bűn!
Van, aki mégis megkockáztatja.
Akit elcsípnek, azt megbüntetik.
Van, akit nem csípnek el.
Lopni akkor is bűn!
Ez ilyen eccerű!
Mindenki! meg fogja tanulni!
:o)))

Előzmény: Törölt nick (25)
Derek Creative Commons License 2002.11.14 0 0 27
"A hülyézés az nem érv, bár direkt.) "

Azt nem ervnek szantam, csak tudatni akartamn veled,hogy minek tartalak.

Előzmény: Törölt nick (25)
bormester Creative Commons License 2002.11.14 0 0 24
Sőt, kedves, "Egy magyar apa": visszamenőleg bocsizunk adolf hitlerrel szemben is, és nagyléptékű bűnmegelőző programja előtt fejet hajtunk. (Remélem ez a "magyar apa" csak fölvett név, és nem sokszorozod az idiotizmust a világban.)
Előzmény: Törölt nick (22)
Derek Creative Commons License 2002.11.14 0 0 23
"Egyszerű - jóllehet, Te személy szerint, nem vagy eszelős"

Akkor ne nekem cimezd,hanem azoknak akikre vonatkoztatod.
"
bocsánatot kell kérnetek a magyar néptől és az Orbán-kormánytól. "

Hulye vagy te tisztara ,amit en ide irok az a sajat magam egyes szam elso szemelyben irt velemenyem es csak sajat magamat kepviselem, rajtam keresztul te ne akarj uzengetni senkinek ,hogy ki kiert es miert kerjen bocsanatot,meg aztan miert kene pont nekem barmiert bocsanatot kerni,nem en ciganyoztam nem en vertem ossze a ciganyokat a rendorsegen,nem en irtam ki Szegeden a falra :amig egy cigany is el a foldon ,geppuskamat csore toltom. Na alljon mar meg a menet,nehogy mar azok kerjenek bocsanatot akik a rasszizmusra felhivjak a figyelmet,meg a rendori brutalitasokra,nehogy mar ok legyenek a hibasak, es nem azok akik ezt elkovetik. El vagy te tevedve alaposan.

Előzmény: Törölt nick (22)
Derek Creative Commons License 2002.11.14 0 0 21
"Itt egy teendőtök van: meakulpázni. "

Es ugyan miert? Magyarazd mar el.

Előzmény: Törölt nick (20)
rézgálic Creative Commons License 2002.11.14 0 0 19
Nagy csapás lenne ha elítélnék a Franciao.-ba menekült kiválóságait a dolgos etnikumnak. A végén még nem megy utánuk a maradék, mert hát milyen is az az ország ahol még lopniuk sem szabad. Ott sincs minden rendben az emberi jogokkal.
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 18
tudom, csak kotozkodom:)
Előzmény: Derek (17)
Derek Creative Commons License 2002.11.14 0 0 17
Nem erted ,de mindegy.
Előzmény: velo (16)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 16
Ja ertem, akkor a kintlevoek mind buntetett eloeletuek es megvertek oket a fogdaban? Meg azok is akiket gyilkosagban elvileg erintettnek talaltak es azota is ott pihennek?
Előzmény: Derek (11)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.11.14 0 0 15
az Eifell Tornyot még nem adták el?
Előzmény: velo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.14 0 0 14
Miért nem Indiában kértek menedékjogot?
Színre ott éppen elmennének.
Egyébként is van ott vagy 100 millió koldus.
Észre se vennék, hogy kicsit többen ülnek az utcán.
Előzmény: Törölt nick (9)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 13
egy apro am lenyeges kulonbseg: a kartyasok nem kertek politikai menekultjogot nemzetkozi botranyt indikalva
Előzmény: phallus impudicus (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.14 0 0 12
Persze, ez logikus, de en arra gondoltam, hogy a francia birosag mellekbunteteskent megvonja a menedekjogot, mert arra erdemtelen magatartast tanusitottak...
De az is lehet, hogy egyszeruen kiviszik oket a hatarra, aztan picsanrugjak mindet...
Előzmény: velo (8)
Derek Creative Commons License 2002.11.14 0 0 11
"Bennem is felmerult hogy esetleg szolni kellene az AI-nek vagy valamelyik jogvedo szervezetnek"

Szoljal, de az AI nem azert szokott felszolalni,ha valakit a torvenyek megserteseert elitelnek,hanem azert ha ezen eljaras soran megsertik a letartoztatottak emberi jogait,vagyis a rendori brutalitas es az itelet nelkuli fogvatartas ellen. Oszekevered a dolgokat.

Vagyis ha te kirabolsz egy bankot azert nem fog az AI felszolalni a vedelmedben,de ha a fogdaban a zsaruk veresre vernek azert igen. Kapisgalod mar?

Előzmény: velo (7)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.11.14 0 0 10
Szemét osztrákok, mert ilyenre kényszerítik a szegény dolgozni akaró magyarokat...
Csak mert eszembe jutottak a bankkártya tolvaj magyarok.
Előzmény: Kártékony (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.14 0 0 9
Varjal, vazze!
Ha ezek bemenekulnek a franciaorszagi magyar nagykovetsegre, oszt menedekjogot kernek...? :)
Előzmény: Törölt nick (5)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 8
ertheto, csak en ugy tudom hogy ha mar megkaptak a menedekjogot akkor elvileg logikusan nem toloncolhatjak vissza oket
Előzmény: Törölt nick (6)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 7
Bennem is felmerult hogy esetleg szolni kellene az AI-nek vagy valamelyik jogvedo szervezetnek hogy hasonlokat irjanak franciaorszagrol is mint anno magyarorszagrol.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.14 0 0 6
Politikai menekulteknek?
Bortont?
Hogyne, hogy majd jol rasszista legyen Fro?
Visszazavarjak oket oda, ahonnet jottek, lopkodjanak ott, vagyis itt.
Azok meg jonnek, oszt lopnak, majd kiszaladnak kulfoldre, hogy uldozi oket a hatosag, azok meg kimenekitik oket az uldozes elol, aztan, ha ott is lopkodnak ezt-azt, akkor meg visszaadjak nekunk, hogy uldozzuk csak batran az enyveskezueket.
Remelem, ertheto volt....
Előzmény: velo (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.14 0 0 5
Ezek a szemét rasszista franciák.
Remélem az 50 mértékadó értelmiségi és Fodor Gábor SZDSZ-ügyvivő haladéktalanul levelet ír a francia miniszterelnöknek, tiltakozva a kisebbségek elnyomása ellen.
Előzmény: velo (-)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 4
szerintem ez nem errol szol, en arra utaltam hogy ott esetleg hamarabb es nagyobb tetelt kapnak buntibol mint itt
Előzmény: Turulmadár (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.14 0 0 3
Ez csak ido kerdese volt.
Majd itthon megvedjuk oket, hogy tobbe ne kelljen ilyen messzire menniuk...:))
Előzmény: velo (-)
Kártékony Creative Commons License 2002.11.14 0 0 2
Ez kúúúrva jóóó! :)))

Szemét franciák, mert ilyenre kényszerítik a szegény dolgozni akaró cigányokat...

Előzmény: velo (-)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.14 0 0 1
Nem is értem, miért nem jöttek haza április 21-én éjszaka, hiszen akkor szűnt meg Magyarországon a cigányellenesség és az antiszemitizmus a haladó baloldal kormányra kerülésével. :]
Előzmény: velo (-)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 0
helyesbites: nem 13q hanem 13K euro erteku alu
Előzmény: velo (-)
velo Creative Commons License 2002.11.14 0 0 topiknyitó
Hiradoban a kiralyi 1-en most mondtak hogy 3 politikai menedekjogot kapott magyar allampolgarnak es egy illegalisan ott tartozkodo tarsuknak most kezdodik majd a peruk, mert 13q lo-pott aluminium oszlopot talaltak az autoikban amelyek eredetet nem tudtak igazolni, majd kesobb bevallottak hogy egy gyar udvararol loptak. A buntetesi tetel allitolag 3-5 ev szabagsagvesztes.

Lehet hogy emigralni fognak haza a tobbiek? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!