Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gabek Creative Commons License 2003.03.25 0 0 7
Ahoj!

Ismer?sömnek ellopták a "bilikék" 67-es (?) Skoda Octavia-ját. Úgy tudom, hogy Keszthelyen állt, egy tüzép telepen, mivel elköltöztek. Most tavasszal mentek érte, de csak üvegcserepet találtak. Ha valaki tudna esetleg valamit, vagy alkatrész bukkanna fel arrafele, legyen szíves, informáljon.

GABEK
gabek@webmail.hu

kopiteki Creative Commons License 2002.11.13 0 0 6
Igen, az is elég trágya szokott lenni.
Bocs, késő van kidőlök...
Előzmény: Mason (5)
Mason Creative Commons License 2002.11.13 0 0 5
Köszönöm, kedves Tőled.
Ha mégis lenne valami felvétel, akkor legalább már az nem lenne rejtély, hogy hogyan vitték el, de ennél többre nem hiszem, hogy használható, ismerve a minőséget.

Masonka

Előzmény: kopiteki (4)
kopiteki Creative Commons License 2002.11.13 0 0 4
Szivesen segítenék, a Gepárdnál is volt pár ismerősöm, pár hónapja fel is hívtam őket, mindegyiknek más volt már a telcsiszáma! Persze az új számot meg nem adták meg...
Azt meg csak gondolni tudom, hogy azért nem mentek ki, mert már mindennapos lett a lopás...!
Előzmény: Mason (2)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.11.13 0 0 3
kamerában ne reménykedj! tőlem ápr.1-jén vitték el a honda civicemet. a rendőrség szomszédságából, a kamera évek óta OFF üzemmódban van...persze az autó se lett + :(

a

Előzmény: Mason (2)
Mason Creative Commons License 2002.11.13 0 0 2
A rendőrök ki sem mentek a helyszínre. De legalább már úton van az ügy a Gepárd felé. Talán majd Ők kimennek.
Én is csodálkozom, de a biztonsági őr mondta, hogy nincs kamera.

Masonka

Előzmény: kopiteki (1)
kopiteki Creative Commons License 2002.11.13 0 0 1
Rendőrök elkérték a videókazettát?!
Előzmény: kopiteki (0)
kopiteki Creative Commons License 2002.11.13 0 0 0
Szia!
Valamikor d0lg0ztam a Sübába is, és úgy emlékszem v0lt kamera állás a park0lóra is!
Az persze más kérdés, hogy mit lehet látni belőle!
Előzmény: Mason (-)
Mason Creative Commons License 2002.11.13 0 0 topiknyitó
Sajnos igen, ellopták keresztanyám autóját. Az eset tanulságos. Tegnap, vagyis 12.-én 18:30 és 20:30 között a Szentendrei úti Süba parkolójából vitték el az autót. Hogy hogyan az rejtély, ugyanis immobilizer, 2 riasztó és váltózár is volt az autóban. Annyira érzékeny volt a riasztó, hogy ha a kilincshez hozzáértek, már süvített. A Süba nincs bekamerázva, a parkoló végében lévő autóstelepen nem volt őr, a parkoló melletti Piramison sem láttam kamerát.
A tanulság: mind1 milyen védelem van az autóban, ha el akarják vinni, elviszik.

Az autó:
Audi A3 1.6, 1999-es, barna, GWB-153. Egyetlen különös ismertető jele, hogy a hátsó ablakon két pici antenna van az üvegre ragasztva.

Azt nem tudom, hogy a szemben lévő autószalonok ill. bank be van-e kamerázva és hogy ellátnak-e odáig.

Ha tudtok, segítsetek, kérlek!

Köszi

Masonka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!