Keresés

Részletes keresés

topikcica Creative Commons License 2002.12.12 0 0 56
szerintem akasztófa
Előzmény: szilvácska (55)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.12 0 0 55
Mi az ott, a bal sarokban, Ted ??
Előzmény: Ted Kovacs (51)
Punk Kovacs Creative Commons License 2002.12.12 0 0 54
Szerintem szar.

P

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 53
Az tényleg Ted egyik legszebb verse...
Előzmény: szilvácska (52)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.12 0 0 52
Jesszusom. Mindjárt jönnek a tejszőkéi, és kikaparják a szememet...
Nehéz ám kitalálni...inkább azt mondom, ha lehetne választani, én a "leszel-e a mindenem..." kezdetűt választanám.
Előzmény: Ted Kovacs (51)
Ted Kovacs Creative Commons License 2002.12.12 0 0 51
Szilvácska drága, írtam magához egy verset. Találja ki Kegyed, hogy melyik az...

L

Előzmény: szilvácska (50)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.12 0 0 50
Ahhoz, hogy az utasok közt őt keressem a villamosokon.
És az orgazmushoz sem, ahogyan azt topikcica pajtásunk proaktívan már megállapította.
Előzmény: értelmetlen nick (48)
topikcica Creative Commons License 2002.12.12 0 0 49
az orgazmushoz
Előzmény: értelmetlen nick (48)
értelmetlen nick Creative Commons License 2002.12.12 0 0 48
Mihez?
Előzmény: szilvácska (47)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.12 0 0 47
Ó, az nem számít! Ehhez Ted valójában nem is kell :)
Előzmény: Takács Géza (46)
Takács Géza Creative Commons License 2002.12.11 0 0 46
Úgy tudom, hogy Ted mostanában taxival közlekedik.
Előzmény: szilvácska (45)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.11 0 0 45
Azt hiszem, igen. Busszal már nem is szeretek menni, se autóval, se trolival, se metróval. Nekem már csak a villamoson jó, csak ott van meg az az izgalom, hogy Ted bármikor felbukkanhat.
Előzmény: topikcica (44)
topikcica Creative Commons License 2002.12.10 0 0 44
neked az agyadra ment a villamos!
Előzmény: szilvácska (43)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.10 0 0 43
Ma reggel újra látni véltem Tedet a villamoson. Csodálkoztam,mert azt hittem, autóval jár, de egyébként is hogyan kerülhetne éppen erre a villamosra...
Nagyon hideg volt, az utasok mogorván kapaszkodtak az egyik kezükkel, a másikkal pedig összehúzták kabátjaikat, vagy mutogattak egy furcsa figurára az ajtó melletti ülésen. Nagyon lengén volt öltözve, de láthatóan mégsem fázott, ügyet sem vetett a sugdolódzó emberekre, az ablakon keresztül valahova a távolba nézett.
Se papírlapokat, se keresztrejtvényt nem láttam nála, mégis úgy éreztem, ő az...
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 42
Mennem kell, itt van értem Ted az új autóval. Http a sofőr, kiválóan áll neki az egyenruha. Az autó piros, és épp olyan nagy mint amilyet szerettem volna. Még leszállás után fityiszt mutatok az ellenőröknek, és viszlát!vidékre költözünk,gazdálkodni fogunk, úgy tervezem Ted ezután íródott verseit már csak halála után adatom ki, úgy nagyobb lesz a szenzáció, és Tedre sem kell költeni a léből. Pá, édeskéim!
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 41
a saját érzéseimről sosem beszéltem. Azt mondtam Ted kötődik hozzám tiszta érzésekkel. Engem természetesen csak a pénze érdekel, és a jogdíjak. Én igazi nő vagyok!
Előzmény: szilvácska (40)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.06 0 0 40
Akkor miért nem ezt kérdezte, ha ez érdekelte?
Furcsa, hogy ennyire felizgatja ez a hagyaték ügy, azt hittem, tiszta, szép érzésekkel kötődik Tedhez. Ha pedig annyira biztos benne, hogy Ön az igazi,ezen csak nevetnie kellene kedvesem..:)
Előzmény: első tejszőke (39)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 39
Csak érdekelt volna, versek nélkül is rajonganál-e Tedért? Kellenek Tednek tiszta, szép érzések is ahhoz, hogy képes legyen írni. Megihletik őt az utóbbi idők női is, ezt láthatjuk mert igencsak termékeny. Csak hát szegény Ted ha így folytatja öngyilkosságba menekül, vagy a májrák végez vele. Akkor pedig nincs több vers.Hagyatékáért pedig a bkv-ügyfélszolgálatnál egymást fogják ölni a nőcskék, akik mind magukat vélik felfedezni a villamoson keletkezett versekben. Vajon miért?
Előzmény: szilvácska (36)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 38
Az elsőség nem időben értendő, de minek magyarázzam ezt neked? Lehetne a nevem "A" tejszőke is, vagy az igazi tejszőke, mindenki más akkor is csak "egy " tejszőke.
Előzmény: tejszőke (37)
tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 37
amikor én voltam az első, akkor még nem volt szőkség számozásra, te imposztor! te legfeljebb az utóbbiak között lehetsz az első!
Előzmény: első tejszőke (35)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.06 0 0 36
Ezt nekem írta ? Mert nem engem zavarnak Ted múzsái..
Előzmény: első tejszőke (35)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 35
Édesem, gondolkozz már kicsit, ha nincs múzsa nincs vers sem.
Előzmény: szilvácska (34)
szilvácska Creative Commons License 2002.12.06 0 0 34
Nem gondoltam arra, hogy különböző villamosokon kergetődzem Teddel. Én mindig ugyan azzal a villamossal járok, Ted pedig vagy felszáll rá, vagy nem. Ez elég jó szisztémának tűnik. Az izgalom a lényeg, valahányszor felszállok a villamosra...

Engem nem érdekel Ted pénze, sem a teste, csak a versei, amik tetszenek. Úgyhogy válogassa meg a szavait kisasszony (a gondolatait nem muszáj), ha nem lennének rajongók, piros autó sem lenne...:)

Előzmény: deadcrow (26)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 33
Ted csak azért beszél hülyeségeket amikor a cimboráival van, mert olyankor mindig akad valami pénzéhes, villamosról összevakart kis cafka is a társaságban, és Ted fél, nehogy ráakaszkodjanak az anyagi jólét és a törődés reményében. Titokban ted egy rendes lányról álmodik akivel szívesen megosztja az autóját.Olvassa csak figyelmesebben a verseit!
Előzmény: --http-- (32)
--http-- Creative Commons License 2002.12.06 0 0 32


Csakhogy van egy bökkenő. Nekem többször is említette Ted, hogy Ő ilyen kocsira vágyik, szóval... amiben egyáltalán nem fér el egyetlen nő sem. Legfeljebb jól becsomagolva és átkötözve a platón.

Előzmény: első tejszőke (31)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 31
Természetesen a sofőrünk vezetné (felvettem erre e célra egy http nevű fazont, mást nem találtam aki hajlandó lenne a kiválasztott sofőrsapkában dolgozni), mert ez így elegáns, és az összes barátnőm így csinálja.Csak mi ketten az én Tedemmel, végre.
Előzmény: --http-- (30)
--http-- Creative Commons License 2002.12.06 0 0 30


Szóval, inkább ilyenre ácsingóznál, Tejci? És ki vezetné a kocsit, talán Ted? És kikkel utazgatnál, kocsikáznál, és vajon hová?

Előzmény: első tejszőke (29)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 29
Egy kicsit nagyobbat szeretnék, de a színárnyalat tökéletes, meg a kutya is.
Előzmény: --http-- (28)
--http-- Creative Commons License 2002.12.06 0 0 28


Erről álmodsz, Tejci?

Előzmény: első tejszőke (27)
első tejszőke Creative Commons License 2002.12.06 0 0 27
El vagy tévedve, kedvesem, nem az egyik, hanem az ELSŐ. Ted megígérte nekem, hogy mostantól autóval járunk, rendes család leszünk és a kis Punkyval is többet törődünk mint eddig, és hanyagolja a villamoson vadászó könyű kis nőcskéket. Ted végre megkomolyodik, és mindezt csak értem teszi. Idővel rájött, hogy mégiscsak az első az igazi.
Nézd meg a verseit, hozzám még őszinte verseket írt, tiszta érzelmekről, mostanában meg mocskos nőcskékről ír, mocskos verseket. Alig várom, hogy végre meglegyen az az autó (mondtam Tednek, hogy piros legyen), vége a villamosozásnak, és nekem sem kell titokban utána lopóznom többet, hogy szemmel tarthassam. A villamos kész fertő.
Előzmény: szilvácska (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!