Keresés

Részletes keresés

Chimay Creative Commons License 2002.11.13 0 0 24
A Kapy úton mégiscsak ésszerűbb felfelé előzni, mint lefelé.

Mert felfelé kétsávos.

Előzmény: wizes (17)
liberálmensevik Creative Commons License 2002.11.13 0 0 23
Szerintem azért, mert ártalmatlannak látszik, végre egy nő a sok buta férfi között, kalapjai vannak.
S ráadásul a hiányzó jobbközép miatt valakire csak rá 'kell testálni' a szerep - reményét.. :-)

Szerintem nem alkalmas erre a szerepre (no meg a vita a TV2-n, azt tudnám feledni!) , de legalább nem rombolja szét (túl sokszor) ezt az illúziót.

Nem építenék csak azért rá egy jobbközép pártot, mert 'karakán hölgy'-ként nem állt be a hajrákörök és az uniópárt kórusába..

Az első helye szerintem egy gesztus az emberi illuzióknak. :-)
lm

Előzmény: varu2 (-)
Amocsok Creative Commons License 2002.11.12 0 0 21
Na ugye, hogy jól csinálja. Ez a politika. Talán becsülendőbb magatartás, mint négyévente pártot váltani. Egyes képviselők már annyi pártot bejártak jobboldalon, félő, négy év múlva már csak baloldalon tudnak próbálkozni.
Előzmény: andrej11 (19)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.12 0 0 20
Aha, egy megfellebbezhetetlen bizonyíték arra, hogy wan környezetwédelmi wíziója. :)
Kóródi az eddig említett hibái mellett még politikailag is súlytalan, ez nem jó ómen a környezetwédelem számára (sajnos a kisgazdikkal sem wolt jobb a helyzet - szerintem a Fidesz hibázott, amikor nem Illés kapta a tárcát).
Előzmény: malaclopo (18)
andrej11 Creative Commons License 2002.11.12 0 0 19
Persze csak azután, hogy a hátán bejutott a parlamentbe...
Előzmény: Amocsok (3)
malaclopo Creative Commons License 2002.11.12 0 0 18
csak hogy ne maradj tudatlan; a nyomtatóhenger veszélyes hulladék; a dobozon rajta is van, hova kell visszaküldeni, a magyar posta nem volt hajlandó felvenni; mindenki, aki vásárolt egy hengert, az árában benne volt, hogy a postán ingyen visszaküldi a gyártónak; KÓródi nem olyan régen miniszter, de a tegnapi metró hátlapján kondkrét címek vannak, ahova vinni lehet leadni
Előzmény: Turulmadár (16)
wizes Creative Commons License 2002.11.12 0 0 17
Háát amikor a Kapy utcában felfelé előzni akart?
Agreccív 1 csaj? Nem a kocsisa!!
Feledékenység?
wizes.
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.12 0 0 16
Kóródi? Na ne... Ő wolt az egyetlen az SzDSz-ből, aki első körben is hitet tett D-209 mellett. Kicsit sem önérdekből, persze. Környezetvédelemmel életében nem foglalkozott korábban. Persze a ciklus wégére talán beletanul. :]
Előzmény: elefantkillah (15)
elefantkillah Creative Commons License 2002.11.11 0 0 15
hát én most egy jobboldalit se tudnék mondani, de a balosok sincsenek túl sokan. sőt a fodor gáboron, meg a kóródin kívül senkit se komálok igazán
Előzmény: Turulmadár (12)
di manó Creative Commons License 2002.11.11 0 0 14
"...már amennyiben 60% szeretetnek minősül. Az olyan 3/4-ed. "
Maradjunk a 3/5-nél, jó?
(Látjátok, ilyen az érdemi hozzászólás! Lényegre törő, korrekt! :-))
Előzmény: 798081 (2)
SanyaX Creative Commons License 2002.11.11 0 0 13
Jogos a kérdésed. Göncz aláírta a többszörösen csaló bankár kegyelmi kérvényét, mégis népszerű maradt (most kisebb piskótákat mesztelenre vetkőztetnek a fogdán, a kormányváltás átalakul letartoztatási hulámmá, mégsem robog be a Szadeszos emberjogi gőzhenger, amely Kunos Péter vagy Tasnádit védte).

És áruld már el, hogy nálad melyik politikus a legnépszerűbb?

Előzmény: varu2 (4)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.11 0 0 12
Mert nem sok olyan politikus wan, akit a másik oldal szépen megdícsér... Így a baloldali szimpatizánsok és (most még) a jobboldali szimpatizánsok egyaránt jó osztályzatot adnak neki. Ha így folytatja, már csak a baloldaliaktól fog szép érdemjegyeket kapni, no meg a 2-3%-nyi MDF-szimpatizánstól.
Előzmény: Amocsok (5)
Droopy Creative Commons License 2002.11.11 0 0 11
Tippelek, mert a koztarsasagi elnok nepszerutlenedik elfele?
Előzmény: varu2 (-)
courage the dog Creative Commons License 2002.11.11 0 0 10
francokat csinalja jol.
Előzmény: Amocsok (5)
elefantkillah Creative Commons License 2002.11.11 0 0 9
én nem tudom de szerintem: mer nő, mer szőke, mer elég határozottnak tűnik, mer ismert. de én utálom mint a szart, mert szerintem igaza van annak a jobbosnak, aki azt mondta, hogy ibolyka úgy vált stílust és köpönyeget ahogy neki megfelel. Lásd focis beszólás, mostmeg a teljes középre húzás, + beszólt göncznek. nem hiszem, hogy túl egyenes lenne. azér szerintem ne legyen szimpi senkinek, mert nem nyalja a viktor fenekét. Ennek természetesnek kellene lennie.
excuseme Creative Commons License 2002.11.11 0 0 8
Hát, ha tényleg erről győzött meg, akkor elég gáz a csajszi :-)
Előzmény: courage the dog (6)
zesi Creative Commons License 2002.11.11 0 0 7
A FIDESZ az igazi--vesztes!!!!!!!
Előzmény: courage the dog (6)
courage the dog Creative Commons License 2002.11.11 0 0 6
en nem tudom-mar csak azert sem, mert ez ev juniusaig elsosorban mdf-szavazo voltam.David meggyozott, hogy a Fidesz az igazi-szemet egy tyuk.
Előzmény: varu2 (-)
Amocsok Creative Commons License 2002.11.11 0 0 5
Hidd már el! A lényeg az, hogy még balról is sokan szimpatizálnak, mert ha már demokrácija, akkor jobb ha ő a jobb, mint ha esetleg más.
Meg ott vannak a jobbosok, akiknek Ő jobb, de a jobban jobbosokból már kiábrándultak. Meg nő is, aki nem hódol be A Férfinek.
Az ember (főleg ha az proli mint én) eccerű, nem érdemes túlkomplikálni.
Jól csinájja, ez a lényeg.
Előzmény: varu2 (4)
varu2 Creative Commons License 2002.11.11 0 0 4


no persze ilyen lózungokat is vártam...de tkpen milyen nyomot hagyott ez a nő az MDF-en? hiszen az ő irányitása alatt érték el az 1 %-s békaseggét!!!

Vagy ma Magyarországon tényleg elég nem aláirni a közt .eln. kegyelmi iratát, vagy felpróbálni az összes kislánykorában elképzelt kalapot?

Mert ugye a fidesznek való ellentmondás ténye meglehetősen szellős valami,, az érdemi /lásd Békejobb..,vagy listaállitás számszaki része stb./ része nem ezt mutatta...

Az meg ugyebár, hogy van D-209 még nem elég nyomós érv

Szóval mi a titka a Nőnek??

Amocsok Creative Commons License 2002.11.11 0 0 3
Mert tud nemet mondani Orbán Viktornak. Ennyire eccerű.
Előzmény: varu2 (-)
798081 Creative Commons License 2002.11.11 0 0 2
A hazai politikusokat ismerve lehetne sokkal rosszabb a helyzet.

Különben DI egy (általában) higgadtan nyilatkozó politikusm aki többé-kevésbe hű maradt az elveihez, és meglehetősen jó stratégiai érzéke van (mindjár' felbukkan elemes). Én nem kedvelem, de megértem miért szeretik, már amennyiben 60% szeretetnek minősül. Az olyan 3/4-ed. Anyu ezért senkinek nem simogatja meg a buksiját.

Előzmény: varu2 (-)
RAMBO Creative Commons License 2002.11.11 0 0 1
Amiért Szidnit még nem szavazták ki a bigbraderből.
Előzmény: varu2 (-)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.11.11 0 0 0
Amiért d-209 is olyan népszerű.
Lehet agyalni.
Előzmény: varu2 (-)
varu2 Creative Commons License 2002.11.11 0 0 topiknyitó
Kedves idelátogató légyszives segits, ha acceptálható véleményed van a kérdést illetően......

MI A TURÓÉRT ELSŐ A NÉPSZERÜSÉGI LISTÁN EZ AZ EGYSZERÜ VIDÉKI KISHIVATALNOK FAZON????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!