Kedves Teniszbarátok!
Érdekelne a véleményetek a kérdéssel kapcsolatban,amit
az egyszerűség kedvéért úgy pontosítanék,hogy - Melyik
volt a legjobb világbajnoki döntő a 90-es években?
A téma a vb kapcsán pont esedékes és mivel én vetettem
fel ,talán nekem kellene először állást foglalnom.
Azt leszögezem,hogy a kérdésben nem tudok teljesen
objektiv lenni,mivel a kedvenc játékosom Pete
Sampras,aki azért igencsak közel került a tűzhöz ebben
az időszakban.
Véleményem szerint az 1996-os hannoveri SAMPRAS -
BECKER volt a legjobb.
Több okból is :
Mind izgalomban,mind szinvonalban kiemelkedő derbi
volt.
Sampras érdemeit növeli,hogy a megelőző tornai vereség
és a csoportmeccs kudarca után a német közönséget
kikapcsolva tudott diadalmaskodni.
Én tehát ezt választottam,de érdekelne a Ti
véleményetek is,illetve ha nem értetek egyet
velem,akkor miben.
Vagy csak úgy egyébként,e témán kívül valaki szívesen
beszélne a teniszről és a sportág hozzám hasonló
megszállottja,akkor nyugodtan irjon.
(kenyeresg@freemail.hu)