Keresés

Részletes keresés

occy Creative Commons License 2002.11.19 0 0 40
"Én nem hiszem el, hogy Te ezt komolyan írod!"
Márpedig én is pontosan úgy gondolom, ahogy Pirítós írja (10. sz.), mert úgy igaz.
Nyugodtan elhiheted, sőt ha gondolkoznál egy picit, te magad is átlátnád a helyzetet, és ugyanazt gondolnád róla.
Előzmény: Ormossy (14)
Hostel Creative Commons License 2002.11.19 0 0 38
LÉLEGEZTETŐGÉPET!
LÉLEGEZTETŐGÉPET!
LÉLEGEZTETŐGÉPET!

A kormánytagok dupla fizujának feléből is!!!

Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.19 0 0 37
:-)
Előzmény: Ormossy (35)
NICK Creative Commons License 2002.11.09 0 0 36
Aki konkrétan ígért sőt fizetett is annak nem m hanem o betűvel kezdődik a neve.
Előzmény: Pirítós (20)
Ormossy Creative Commons License 2002.11.09 0 0 35
Drága Zsuzsa!

Az arubai út szerintem Neked csak álom marad. Aruba ugyanis a (kábítószer)gengszterek szigete, belépni sem lehet csak úgy. Azért vették meg tokkal-vonóval, hogy a világban egy biztos pontjuk legyen, ahol senki nem zavarja őket. Engedélyük nélkül még megközelíteni sem lehet a szigetet.
No de ha meghívnak, az más.

Előzmény: zsuzsa (32)
pukk Creative Commons License 2002.11.09 0 0 34
Megvalasztottak, o most a koztarsasag miniszterelnoke. Ilyen minosegeben akar igerhet is, nincs semmi baj vele. Gondolom nem az a jobboldali elvaras, hogy ha Bush akar valamit, akkor ne a miniszterelnokkel egyeztessen, hanem jarja korbe egy kerdoivvel a Duna-Tisza kozet, es kerdezzen meg parasztot tanart vaseszergalyost, hogy mennyi az annyi. Ha tehat igert, arra a magyar nemzet aprilisban felhatalmazta.

Ha igert.

Merthogy errol nem hallottam/olvastam semmit. Tehat ez eddig csak pletyka, egy nagy kerek 0.

De en vagyok a nemnormalis, minek irogatok nyilvanvalo fikatopikokba, mikor pl. mehetnek moziba is.

Előzmény: Fine Tune (26)
kaanga Creative Commons License 2002.11.09 0 0 33
A normális ember nem ír ilyet,azért normális.

kaanga

Előzmény: Pirítós (20)
zsuzsa Creative Commons License 2002.11.09 0 0 32
Mivel ment a banda ? menetrend szerintivel vagy valami külön e célra bérelt Concorde-dal ?

Egyébként nem még mindig az fáj és tovébbra is fájni fog, miért nem vitt el engem Torgyán Arubára ? Miért azokat a csunya pocakos vén képviselőket vitte mint pl Atyánszky. ÉN is szertném látni Arubát.

Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.09 0 0 31
Normális ember nem hiszi el, hogy mi akkorát tudnánk igérni az USA-nak, hogy ő hasra essen előttünk.

Nem is esik hasra, viszont a vállonveregetésért cserében kőkeményen elvár dolgokat.

Normális ember azt is tudja, hogy olyan embereket szívesen látnak nem csak az USA-ban, hanem máshol is, akik már felmutattak valamit az életükben, megfelelő tapasztalattal inteligenciával és szaktudással rendelkeznek

Olyanokra gondolsz, mint Marcos, vagy Pinochet.

Előzmény: Ormossy (29)
Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.09 0 0 30
Hát ez alig demagóg vazze, csak nem Goebbels ükunokájához van szerencsénk?

Nem, az igazán jó szakembereknek a kereskedelmi televízióknál vannak.

Előzmény: andzsin (27)
Ormossy Creative Commons License 2002.11.09 0 0 29
Normális ember nem hiszi el, hogy mi akkorát tudnánk igérni az USA-nak, hogy ő hasra essen előttünk.
Normális ember azt is tudja, hogy olyan embereket szívesen látnak nem csak az USA-ban, hanem máshol is, akik már felmutattak valamit az életükben, megfelelő tapasztalattal inteligenciával és szaktudással rendelkeznek, és nem úgy viselkednek, mint elefánt a porcelánboltban.
És normális ember azt is tudja, hogy az USA nem fog úgy táncolni, ahogyan mi fütyülünk, mert kicsi a fütyülőnk.
Nekünk kell alkalmazkodnunk bizonyos kérdésekben, mert a világ nem fog hozzánk alkalmazkodni.
És nem is történik jelenleg sem más, csak ez.
Mert normális emberben van kompromisszumkészség. Nem csak gőg.
Üdv.
Ormossy
Előzmény: Pirítós (20)
Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.09 0 0 28
Semmi közünk sincs hozzá, hiszen mi fizetjük ki.
Előzmény: Fine Tune (26)
andzsin Creative Commons License 2002.11.09 0 0 27
Hát ez alig demagóg vazze, csak nem Goebbels ükunokájához van szerencsénk?
Akkor miért nem nyitottál topicot, amikor orbán elment 30 millióért egy nevesincs egyetemre átvenni a plecsnijét.
Fine Tune Creative Commons License 2002.11.09 0 0 26
Lehet, hogy Megyóra sem lennének kiváncsiak, ha nem igért volna valamit. Kérdés, hogy mit?
Előzmény: pukk (24)
Fine Tune Creative Commons License 2002.11.09 0 0 25
Na igen, kérdés persze, hogy meddig. 2006-ig?
Előzmény: PuPu (21)
pukk Creative Commons License 2002.11.09 0 0 24
Savanyu a szolo, jobbosok?

Szar, hogy ovikara senki nem volt kivancsi a tengerentulon?

Hozza kell szokni, itthon is egyre kevesebben kivancsiak ra :P

Inkabb azon orvendeznetek, hogy megint milyen sokan voltatok a valasztasokon. Es azon, hogy megiscsak Ti vagytok a nemzet. A tobbi mind hamisitvany, illetve atutazo.

Nem is erdemes a stiluson valtoztatni, csak igy tovabb. Ez a tendencia nekem is tetszik :))))

PuPu Creative Commons License 2002.11.09 0 0 23
Húúúúúúúúúúúúúú!
:O))))))))))))))
Előzmény: Mlsebastian (22)
Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.09 0 0 22
Kommunista lélekre vall egy ember meggyőződését egy "kresz" példával összehasonlitani. Vannak olyan emberek, akiknél ez nem a széljárástól függően változik.
Előzmény: PuPu (21)
PuPu Creative Commons License 2002.11.09 0 0 21
Olyan vagy, mint az egyszeri sofőr a sztrádán: Micsoda hülyék, - mindenki szembejön...
:O)))))
Előzmény: Pirítós (20)
Pirítós Creative Commons License 2002.11.09 0 0 20
Normális embner nem hazudja át a múltat.
NOrmális ember tudja, hogy D-209 szemrebbenés nélkül hazudott a bizottság előtt.
Normális ember is tudja, hogy Medgyessy nem a KGB ellen, hanem mellette titkosügynökösködött.
Normális ember azt is tudja, hogy d-209 most mindent, de mindent beígért, csak hogy ne tolják a nóziját bele ebbe a trágyába.
S normális ember azt is tudja, hogy a politika is csak egyfajta bizniszelés, ha elég sokat ajánl fel D-209 (BTW a mi bőrünkre), akkor D-209 baromi lyó fely lesz Washingtonban.
Nem is történt más, csak ez.
Hali,
Pirítós
Előzmény: Ormossy (14)
BoGar Creative Commons License 2002.11.09 0 0 19
De ez az út töredékébe kerül a másiknak.
Előzmény: Mlsebastian (18)
Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.09 0 0 18
Sokat, de most sokan azt hitték olyan miniszterelnökünk lesz, akit valóban érdekelnek a lélegeztetőgépek. Hát tévedtek.
Előzmény: BoGar (15)
Ormossy Creative Commons License 2002.11.09 0 0 17
Majdnem ugyan azt tudom Neked is írni, mint Pirítósnak. Nem hiszem, hogy ezt komolyan gondolod.
És ezek után, ha a miniszterelnök bárhová elutazik, - ami ugye egy miniszterelnöknél (ja és egyes földművelésügyi miniszternél és államtitkáránál) gyakori, akkor azt mindíg át fogjuk számolni lélegeztetőgépre? Nem unjátok még?
Előzmény: Mlsebastian (6)
00Hulla Creative Commons License 2002.11.09 0 0 16
Igeeeen, én is lélegeztetőgépet akarok!
Előzmény: PuPu (8)
BoGar Creative Commons License 2002.11.09 0 0 15
Orbán magángépes oklevélátvételén vajon mennyit lehetne venni?
Előzmény: Mlsebastian (-)
Ormossy Creative Commons License 2002.11.09 0 0 14
Én nem hiszem el, hogy Te ezt komolyan írod! Szerintem csak a düh, meg a mások bosszantása íratja Veled ezeket a sorokat. Normális ember egy demokráciában megválasztott, legitim miniszterelnökről nem hiszem, hogy ilyet ír, és ezt is gondolja.
Előzmény: Pirítós (10)
egyket Creative Commons License 2002.11.09 0 0 13
Van valami más bajod is a nehéz légzésen kívül?
Előzmény: Mlsebastian (12)
Mlsebastian Creative Commons License 2002.11.09 0 0 12
A valódi kérdés az, hogy hány ilyen gép árát takarítjuk meg?

Mégtöbbet kellene. Medgyessy megígérte. Ezzel ellentétben most viszont csak a Big Brother hátsó felének a fényesítésével foglalkozik.

Több lélegeztetőgépre lenne szükség!

Előzmény: PuPu (8)
egyket Creative Commons License 2002.11.09 0 0 11
Szerintem egy sztárügyvéd+primadonna párosítást szívesebben látott volna amerika.
Pirítós Creative Commons License 2002.11.09 0 0 10
Igazad van barétom!
D-209 most nem 32 millát költött, hanem inkább néhány milliárdot az USA szája ízének megfelelő katonai költségvetésre, meg erre, meg arra, csak hogy hazahozhasson egy fotót, ahol a nagy George Bush kezetráz egy kriptoKGB-ssel.
Amit elköltünk az afganisztánba küldendő rémfontos 25-30 katonára, no abból mennyi lélegeztetőgépet lehetne venni vajon?
Hali,
Pirítós
Előzmény: jozef (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!