Probalkozott mar valaki azzal, hogy nem maganszemelykent vasarol lakast, hanem sajat cege veszi meg az adott lakast, mint irodat?
Milyen elonyei, milyen hatranyai vannak ennek? Leginkabb az uj lakas utani AFA visszaigenylese miatt fontolgatom ezt az utat. Lehetseges egyaltalan valamilyen esetben az AFA visszaigenylese?
Szivesen varok barmilyen tapasztalatot vagy otletet a temaban! (Pl. milyen illetekek jelentkeznek ebben az esetben. Konkretan milyen lepeseket kell tenni. Uj ingatlanoknal hogyan mukodik az elore reszletekben fizetes ceg eseteben stb.)