Keresés

Részletes keresés

n0ri Creative Commons License 2009.10.28 0 0 53
Kurva nagy liberalizmus! Valami minimális méltóság kéne, nem belerúgni abba, aki távozik
Előzmény: dj (50)
ötvenafele Creative Commons License 2009.10.28 0 0 52
miután a megújulás és megerősödéás jegyében elérik az 1%-ot (optimista becslés),  nem tudom mi lesz
Előzmény: kábelbúvár (48)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2009.10.28 0 0 51
Lehetséges, ámbár amennyire én még emlékszem Gusztosra, pökhendiséget ő se a szomszédból kért kölcsön.
Előzmény: n0ri (49)
dj Creative Commons License 2009.10.28 0 0 50
Szerintem igaza van, ha tényleg liberális pártot akar csinálni ... bár ezzel a névvel?
Előzmény: n0ri (49)
n0ri Creative Commons License 2009.10.28 0 0 49
Retkes pökhendisége nem ismer határt
Előzmény: kábelbúvár (48)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.10.28 0 0 48

Gusztos Péter döntése, amely szerint 2010-ben nem indul képviselőjelöltként az SZDSZ színeiben, "egybevág a Szabad Demokraták Szövetségének szándékával": a választáson azokat szeretnénk képviselőjelöltként indítani, akik "szívvel-lélekkel dolgoznak" az SZDSZ megújításáért, megerősítéséért - írja a képviselőnek címzett, de az MTI-hez is eljuttatott levelében a párt elnöke.

 

http://www.hirszerzo.hu/cikk.retkes_szerint_gusztost_elveszitettek.128309.html

atlantiszi medvetor Creative Commons License 2009.10.27 0 0 47

Sajnos kicsit későn.

 

Szerencsére tavasszal elbúcsúzunk tőlük.

Előzmény: ötvenafele (45)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.10.27 0 0 46
Székház kiadó (?)
ötvenafele Creative Commons License 2009.10.27 0 0 45

hát rájöttek, hogy az volt a pont, ahol be kéne fogni az arcukat és inkább szép csendben tovább lopni a közpénzt, amíg még lehet

 

most ezt teszik

Előzmény: atlantiszi medvetor (44)
atlantiszi medvetor Creative Commons License 2009.10.27 0 0 44
Az EP-választás óta csendben lapít ő is és a többi megélhetési is.
Előzmény: ötvenafele (39)
Fine Tune Creative Commons License 2009.10.27 0 0 43
Szvsz, bejárnak a fiúkhoz a sittre. Bár nem csodálkoznék, ha az apa ugyanabban a körletben lenne. A sikkasztók és korruptak részlegében:)
Előzmény: Törölt nick (42)
Contempt Creative Commons License 2009.10.27 0 0 41

"Gusztos Péter SZDSZ-es parlamenti képviselő a 2010-es országgyűlési választáson nem indul képviselőjelöltként"

 

A nap másik fontos híre, hogy a bugaci juhász megvakarta a fülét.

Előzmény: Törölt nick (38)
Fine Tune Creative Commons License 2009.10.27 0 0 40
A csóka annyira hírhedt, hogy esélye egyéniben nulla, listán meg pártja hírhedtségének köszönhetően szintén nulla az esélye.

Ha igazán becsületes lenne, elkezdené törleszteni azt a közpénzt amit elherdált. A többi hasonlóval együtt.

A bíróság is fogja szerintem értékelni.:)
Előzmény: Törölt nick (38)
ötvenafele Creative Commons License 2009.10.27 0 0 39

már régóta nem hallottuk borotvaéles elemzéseit a rasszizmus mibenlétéről

 

ezek szerint más téren is nélkülözni kényszerülünk elfogulatlan, pontos társadalomkritikáját

Előzmény: Törölt nick (38)
Kék az ég Creative Commons License 2009.06.08 0 0 37
Fodor megtette. Gusztosban ha van gerinc maradék, akkor ő is lemond minden pozíciójáról és visszavonul, különben az szdsznek végleg vége! Mondjuk mar úgyis...

geszthi Creative Commons License 2009.02.01 0 0 36
Csak hogy keszulhessen elore Gusztos az ujabb lemondasara! Ha csak az alabbiak is nem mind nacik szerinte cigany letukre

Latod ha anno elitelted volna sajat partok vezetoket aki szinten ciganybunozott, vagy most csendben maradtal volna, mert azt elturted akkor melleted is lehetett volna valaki.


Belebukhat Draskovics - Össznépi egység a cigányozó rendőrkapitány mellett
Gyurcsány Ferenc is kellemetlen helyzetbe kerülhet MSZP-elnökként
Hirszerzo
Stemler Miklós
2009-01-31 17:42

...Megszólalt [v]Lakatos Attila, Borsod megyei cigányvajda[/v] is, aki szerint a rendőrkapitány tényeket közölt, és nem rasszista kijelentést tett. A cigányvezető szerint létezik cigánybűnözés, ám ezt nem lehet egybemosni a megélhetési bűnözéssel. A cigányokat képviselő vezetők közül nem csupán Lakatos állt ki Pásztor mellett, hanem [v]a Mezőkövesdi Cigány Kisebbségi Önkormányzat elnöke, Farkas Félix[/v] is, aki szerint kapásból Dracskovics Tibor miniszternek kellene lemondania.

Ugyanígy vélekedik [v]a Borsod Megyei Közgyűlés jobboldali elnöke, Ódor Ferenc[/v] is, aki Pásztor áthelyezése kapcsán Draskovics Tibor lemondásának szükségességét is felvetette az MTI-nek szombaton nyilatkozva.
Fine Tune Creative Commons License 2002.11.09 0 0 35
"diplomát talán még Magyar B. sem tudja neki elintézni."

Na bumm, majd ő is kiírja saját szobájára, hogy adjunktus. Legfeljebb okosabban mint Fodor, belülre teszi a táblát.

Előzmény: eFigyelő (34)
eFigyelő Creative Commons License 2002.11.09 0 0 34
Gusztos az apjától tanulta a politizálást, aki viszont nem átallott SZDSZ frakcióvezetőként lepaktálni a munkáspárttal.
Szerintem az egész húzása csak taktika, megpróbál a SZDSZ jelenlegi vezetésének bukása utánra játszani.
Nem egy nagy érvágás a helyi képviselőségről lemondani, ha "egyetemistaként" megkapja a képviselői díjat.
Az SZDSZ-ből azért nem lépett ki és a képviselői mandátumáról sem mond le.
Egyszer azt nyilatkozta, hogy a parlamentben lelkiismereti okból szavazna a koalíció ellen, de csak akkor, ha ezzel nem veszélyezteti a koalíciós többséget.
Így könnyű: benn is vagyok kinn is vagyok, de a pozició (pénz) azért legyen biztos, a diplomát talán még Magyar B. sem tudja neki elintézni.
Előzmény: FrédY (18)
patakver Creative Commons License 2002.11.09 0 0 33
Egy dologban nincs igazad:nem zavaros fejjel mondta,amit mondott.Azért mondta,hogy elterelje a figyelmet a kudarcáról.Nem azt mondta,hogy rosszabbul szerepeltem egyéni jelöltként és helyi elnökként és megyei elnökként,mint az elvárható lenne,hibáztam,lemondok.Nem,egy ifjú titán sosem hibázik,mindenről azok a mocskos kommonisták tehetnek(gondolom a salgótarjáni kommunisták sok rosszat tehettek a kis 13 éves Petikének,1989-ig...).Valahogy keményebbnek tűnt amikor Orbán Viktort anyázta...
PuPu Creative Commons License 2002.11.09 0 0 32
Dehogynem.
:O))))
Előzmény: Fine Tune (27)
PuPu Creative Commons License 2002.11.09 0 0 31
Gusztos egy idióta.
Már ki is ő tulajdonképpen, hogy magára kell, hogy vegye a világ nyűgét, bánatát? És milyen zavaros a demokráciafelfogása?
Ha egy magyarországi párt részt vehet a választásokon, akkor az a párt alkotmányosan működik. Ha ezt teszi, akkor semmi ok rá, hogy akármelyik idióta politikus kivonuljon a közéletből pusztán azért, mert az a párt is létezik, - legfeljebb mint magánember nem kell, hogy szóbaálljon velük. Az meg egyenesen röhej, ha az országos politikájukkal nem ért egyxet, és ez a hivatkozási alap, - ilyen alapon csak egy pártnak szabadna indulni, - a Gusztos Pártnak.
Nem bírom én ezeket a túllihegéseket, - annak idején a szadi boldogan paktált a MDF-el, pedig hát ott üldögélt benne Csurka - ugyanazokkal az elvekkel, mint ma, csak még nem tűzött maga fölé külön cégért. Álszent népszerűséghajhászás.
Gusztostalan...
:O)))
jozef Creative Commons License 2002.11.09 0 0 30
ATV
hétfő 7:15
Gusztos Péter a vendég
nemmindegy Creative Commons License 2002.11.09 0 0 29
Nem tud annyit tanulni :))
Van egy pont, ahonnan már nem lehet fordítani :))
Egyszerű, kutya-közönséges ökör marad...
Előzmény: Turulmadár (22)
jozef Creative Commons License 2002.11.09 0 0 28
psz, nem Hozzád szóltam. :)
Előzmény: Turulmadár (26)
Fine Tune Creative Commons License 2002.11.09 0 0 27
Látszik, hogy mezei szadeszos vagy, ugyanis a "legtöbb helyen" épp hogy nem tartják méretes ökörnek Rogánt. Különösen nem mondjuk az SZDSZ-ben és az MSZP-ben nem.

Amellett, hogy ez speciel a Gusztosról szóló topic.

Előzmény: muggsy (20)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.09 0 0 26
Meg wolt ott még pár, csak nem jut eszembe a nevük. :/
Előzmény: jozef (24)
misimacko Creative Commons License 2002.11.09 0 0 25
Ovi lemondott a miép szavazok támogatása miatt ?
jozef Creative Commons License 2002.11.09 0 0 24
és az ÚG?.....
ne butáskodjál.
Előzmény: muggsy (21)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.09 0 0 23
Sztem teljesen rendben wan ez a lemondás - úgy tűnik, ő komolyan gondolja, amiről Kunczéék csak szónokolnak. Nekem szimpatikus az utóbbi időben az általa folytatott politika, csak pl. a hunnia.net lenácizását tudnám feledni...
Előzmény: dekóder (-)
Turulmadár Creative Commons License 2002.11.09 0 0 22
Tanulság: neked még sokat kell tanulnod, hogy méretes ökörnek tarthassanak. :]
Előzmény: muggsy (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!