Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.17 0 0 73

Bocsánat, hiba csúszott a gépezetbe. Tehát a videó, és a leírás:

 

 

https://www.docdroid.net/SOZwGxI/g2notr-ret20.pdf.html

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.17 0 0 72

Sziasztok! Készítettem egy részletes leírást a Gothic 2 - NOTR - The Returning 2.0 modról és telepítéséről.
A mod újradolgozza az egész játékot, és számtalan újítással (pajzs, új helyszínek, új mozdulatok, új küldetések) eleveníti fel a régi sztorit.

Aki szerette régen a G2-őt, annak kötelező ránéznie erre a modra. Mintha kiadták volna a játékot újra, átdolgozva!

- video a modról

https://www.docdroid.net/SOZwGxI/g2notr-ret20.pdf.html - részletes leírás a telepítésről.

Remélem valaki hasznát veszi!


CaveBoy Creative Commons License 2009.02.15 0 0 71
Megcsinálták a Gothic2: Night of the Raven-hez a teljes magyarítást.
A http://magyaritasok.hu oldalról lehet letölteni.
Marcsi29 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 70
Köszi a tanácsot. Ha lesz alkalmam kipróbálom.
Előzmény: Wolfy (69)
Wolfy Creative Commons License 2008.03.20 0 0 69
Én most kezdtem bele megint a thief3-ba. Az nem ennyire "high fantasy", de szerintem az is jó. Az első két részével már régebben játszogattam és akkor sem sokat, úgyhogy azokról ilyen konkrétan nem tudnék nyilatkozni, de egy próbát talán megérnek azok is.
Előzmény: Marcsi29 (68)
Marcsi29 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 68
Köszi, ez is megvan. Nekem viszont nem jönnek be.
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.13 0 0 67
Elder Scrolls féle gémek. Elder Scrolls III. Morrowind, plusz kiegek.
Elder Scrolls IV. Oblivion + kiegek.
Előzmény: Marcsi29 (66)
Marcsi29 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 66
Sziasztok! Harminc éves fejjel is imádom a játékokat. Legfőképpen az RPG- stílust. Gothic a nagy kedvencem, megvan mindegyik része. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy ki tudna nekem hasonló stílusú RPG játékot ajánlani (Gothic -on kívül még nagyon tetszett az Arx Fatalis, SpellForce szóval ilyesmit.) Köszönöm előre is.
[virgo] Creative Commons License 2008.03.06 0 0 65
Bizonyára megéri, ennél addiktívabb játékot még nem láttam, pedig még csak az elsővel játszottam.
Ezzel együtt most nincs rá keret, bár megértem az érvelésedet, a játékkészítőknek is meg kell élniük valamiből.
Előzmény: meoindil (64)
meoindil Creative Commons License 2008.03.05 0 0 64
Szerintem oda kell, ahova a játékot telepítetted. Bár nem érdemes crackkel gyötörni magad, a Night of the Raven kiegészítővel együtt összesen 1990Ft a Gothic 2 Gold.
Ennyit azért simán megér ez a játék! (Sőt, többet is.)
Előzmény: [virgo] (63)
[virgo] Creative Commons License 2008.03.05 0 0 63
Izé, tudna valaki segíteni? Nem tom hova kell bemásolni a gamecopyworld-ről leszedett cracket...Olyan faramucin van megfogalmazva hogy nem értem, amúgy se vagyok egy PC-zseni (most finoman fogalmaztam).

Szóval: 1. Unrar.
2. Burn or mount with Daemon Tools.
3. Install game.
4. Copy over the cracked executables located in the Crack dir on CD1 to
your <game install dir>system directory.
5. Play the game.

Mi a franc az a <game install dir>? Gondolom nem a főkönyvtár.
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.31 0 0 62
Igazad van persze. Gondolniuk kellett volna a normális emberekre is, nem csak a kockafejű mániákusokra, akik úgyis kiszüttyögik maguknak a megoldást, akármilyen hülye bug-okat is írtak a drága játékszoftverírók.

Hát a Gothic amellett, hogy szerintem az egyik legélvezetesebb játék, persze hibák, bug-ok tekintetében is az élvonalban van. Erről is megfeledkeztek, hogy van aki így, ilyen környezetben (ahogy te) szeretné futtatni a game-t, teljesen jogosan és érthetően... Hát ez van, ez egy ilyen csapat...

Mindenesetre én paralel oprendszer (másik hdd-re vagy partícióra) telepítését ajánlom, teljesen lepucolva róla minden sallang. Semmi se legyen telepítve erre az XP-re csak a játék(ok) !Hálókártya is, szervizek is letiltva, max 5 db, eme üzemmódhoz fontos szervíz (szolgáltatás) fusson - ha kell segítek.
Megéri, mert többszáz Mega memóriát szabadíthat az ember fel, továbbá több tucat százalék processzoridőt, amit a különféle rezidens, programocskák ellopkodnak maguknak, szóval eleve sokkal gyorsabb is a gép így, és az utóbbi évek játékaihoz minden hajszálnyi plusz teljesítményre szükségünk van mégha hipergépünk is van...
Előzmény: Blobov (61)
Blobov Creative Commons License 2007.10.30 0 0 61
Én egyszerű mezei felhasználó vagyok. Szerintem egy programnak (főleg, ha játékprogram) tűzfal és vírusírtó mellett működnie kell. Ha pedig nem működik, akkor ezt meg fel kéne talán tünteti a borítón.
Előzmény: Törölt nick (59)
meoindil Creative Commons License 2007.10.30 0 0 60
Amit én láttam eddig, azon nem jelölték a magyar szinkront...
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.30 0 0 59
Ezért használ minden nem lemmer gemmer két oprendszert...
Az egyik internetezni, a másik játszani... 8I
Előzmény: Blobov (58)
Blobov Creative Commons License 2007.10.30 0 0 58

Én az eredeti játékot vettem meg (asszem, nem gold edition), játszottam vele egy ideig, majd beköltözött a lakásba az internet. Internet beköltözése után tűzfal és vírusírtó feltelepít, erre a Gothic 2. követeli, hogy azokat csapjam le.

A G2-t csaptam le, inkább, bár nagyon sajnálom.

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.06 0 0 57
Nemrég jelent meg a Gold Edition magyar szinkronnal!
Wolfy Creative Commons License 2007.03.18 0 0 56
Előzmény: Spidermans Friend (55)
Spidermans Friend Creative Commons License 2007.03.17 0 0 55
Ugyanerre a játékra létezik magyarítás?
Előzmény: Spidermans Friend (52)
Spidermans Friend Creative Commons License 2007.02.04 0 0 54
Kösz!
Előzmény: _Gary_ (53)
_Gary_ Creative Commons License 2007.02.02 0 0 53
1. The guardians of the dead
2. The warriors' caste
3. The priests
4. The warriors' caste
5. The scholars
6. The healers.
7. You can't know this answer

Egyéb infó: http://beam.to/gothic2.hu
Előzmény: Spidermans Friend (52)
Spidermans Friend Creative Commons License 2007.02.02 0 0 52
Helló!

Nagybátyám küzd a Gothic 2 The night of the raven-nel. Ott akadt el, hogy valami Quadrophone vagy milyen nevű mukinak kell megfelelni 5 vagy 6 kérdésére.
Ilyen kérdések vannak, hogy pl. ki engedte rá a gonoszt a népre, meg kik zárták el az átjárót stb. A kőtáblákból vagy könyvekből vagy mikből nem tudtuk mindet kitalálni. Valaki meg tudná mondani, mik a helyes válaszok?
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.22 0 0 51
Mercenary-knál, Torlof 100-ig erősít...
yeager5 Creative Commons License 2005.03.06 0 0 50

Ja elvileg ott lehet fejleszteni de nekem ezt nem engedi Mortisnál csak a VÉGE válasz van!A többiek meg azért nem mert vagy túlhaladtam a szintjüket ,vagy nem az ő kasztjukban vagyok.

Később lehet hogy találok ilyen embert csak ameddig eljutok addig ilyen gyengén az nem mókás :)

MIÉRT NEM TUDOK MORTISNÁL FEJLESZTENI?elvileg 60-as szintig kéne tudnia én 35-ön vagyok.Ezt nem értem én?

A játék nem mindenhol szagat be csak a településeknél és/meg ha sok ember/szörny van a képernyőn.De ott néha durván.

Előzmény: Wolfy (49)
Wolfy Creative Commons License 2005.03.05 0 0 49
hali
a varosban emlekeim szerint a kovacsok tud erot novelni (a dock reszben levo is, meg a kihez inasnak lehet allni az is), de szerintem majd kesobb is talalsz ilyen embert (fejbol mar meg nem mondom hol).
az akadasrol meg, nekem 2600+os xp-n 1 giga rammal es radeon 9800 pro-val 1024*768-ban siman megy maximualis beallitasokkal ahogy neztem. de nem maxon az 1700+os xp-n 512 mega rammal es geeforce2-vel is jol ment, ugyhogy nemtom nalad mi lehet a gond.
Előzmény: yeager5 (48)
yeager5 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 48
Megörülők emberek én TÉNYLEG nem találok olyan szereplőt aki az erő-met fokozzná!(Milicista vagyok)
Lehet hogy elrontotam valamit az elején?Nem a vadászhoz(Bosper) kellet volna beálnom inasnak ha karddal akkarok harcolni?A kikötöben tudtam edzeni magam 30-as erőig meg van egy gyűrűm +5 ÉS ENNYI! Pedig jó lenne már egy jobb kard!
Egyébként milyen konfigon nem akad a progi?
Nekem 2400Xp-m és GF 6600GT ,512Ram és még ezen is beszagat a látó táv 200%-os.Ezt kéne csökkenteni?
Arktifakt Creative Commons License 2005.01.18 0 0 47

Szia próbáltam másik crackel is,elkértem olyanoktól akiknek működött de úgy sem jó:(

Amúgy tényleg nem eredeti,dc ről szedtem le még,és alkohollal telepitettem fel virtuál meghajtón keresztül...

 

Előzmény: Wolfy (46)
Wolfy Creative Commons License 2005.01.14 0 0 46
szia
hat, gyanusan nem eredeti a jatekod, es nem jo a crack sem hozza. :)
probalj neten keresni egy masik crack-et.
Előzmény: Arktifakt (45)
Arktifakt Creative Commons License 2005.01.13 0 0 45

Sziasztok nekem is ezt írja ki hogy copy protection error miért van ez?

Ezer köszönönet és hála érte...

 

molnibalage Creative Commons License 2004.08.23 0 0 44
Kösz a tippet!Egyébkként már paladinként és magicianként már végigtoltam és a mercenaryval is már 14-ik szintű vagyok,de pár apró és érdekes küldetés leírása azért jópofa!(Na és a statisztikák.Vaúúúúú!!!)Egyébként ti hanyadik szintűek vagytok a végére!(Én 37-ig jutottam midkettővel,pedig a magiciannál nincsenek a newworldben orkhordák!) 
Előzmény: Rondacrampus (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!