Keresés

Részletes keresés

Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.07 0 0 54
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
CairnBabaképek
bagifruzsi Creative Commons License 2003.05.06 0 0 53
Foxi és labrador keverékek gazdira várnak!
Gazdira vár két árva kutyus a XVII. kerületi, Orgoványi utcai kutyapanzióban. A képen látható barna kutyus 3-4 éves foxi keverék kan, a fekete kutya 3-4 éves labrador keverék szuka.


ÉS

Airdale-németjuhász keverék gazdit keres
Gazdira vár egy 1 év körüli, közepes testalkatú, airdale-németjuhász keverék kan kutyus. Barátságos, szobatiszta, nagy mozgásigénye van. 2003. február 23-án találták elütve a Csepelről Szigetszentmiklósra vezető úton. 3 lába eltört, a két hátsóból még most veszik ki a fémet. Megtalálói ivartalanítják. A macskákat szereti; hálás, szeretetigényes, sok foglalkozást igényel, kicsit még neveletlen.

Elérhetőségek a www.zoldmagazin.com oldalon.

Deloroszka Creative Commons License 2003.04.30 0 0 52
Sok sikert a további töltött zokniknak hogy jó gazdit találjanak :))))))
Előzmény: csupaszabo (51)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.30 0 0 51
Megkaptam és válaszoltam is rájuk!
Nagy örömömre úgy néz ki, már csak 1 kis szuka /aki csak kedvencnek lesz jó/ éa 1 kis kan van gazdi nélkül!
Előzmény: Deloroszka (50)
Deloroszka Creative Commons License 2003.04.29 0 0 50
Szia

Irtam neked az új freemailes címedre remélem megkapod

Előzmény: csupaszabo (49)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 49
Cairn lépek megtekinthetők: http://kep.tar.hu/ordogpirula
Érdemes megnézni!
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 48
Vasárnap megint megjelenek a kölykök között, összekészítettem vagy 8 tekercs filmet a hétvégére. Ebből 7 tekercs fog elmenni a mudikra, de 1 tekercset csak a töltött zoknikra fogok ellődözni.
Nagyon örülnék neki, ha Fricihez kerülhetne Archibald (alias Ricsi), esetleg Adonis, ő is gyönyörű! Achilles valszeg Békés megyébe fog kerülni, ha meg tudunk egyezni.
Ördögpirula Creative Commons License 2003.04.29 0 0 47
És 1 pasasra is eléggé komoly az érdeklődő....:)
Kollégám tisztára bé van zsongva....:)
Íme,amit küldtél kép:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ÖP
Előzmény: csupaszabo (44)
Deloroszka Creative Commons License 2003.04.28 0 0 46
Kiállitási célra kellene de egy irányárat hogy általában mennyibe kerülnek ez a fajtájú töpszli megdobhatnál egy mailel mert nekem fogALMAM SINCS
Előzmény: csupaszabo (44)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.28 0 0 45
Új e-mail címem:
mudibarat@freemail.hu
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.28 0 0 44
Attól függ, milyen célra és melyik. 5 lány van, ezek közül 2-t biztosan megtartok, a legvilágosabbat, Abracadabrát, és a legvagányabbat, Athinát. Egy kis szukát kihelyezek Érdre, rajtuk kívül komoly érdeklődés van még egy szukácskára. Tehát még 2 közül lehet választani, az egyik CSAK KEDVENCNEK VALÓ! Vérmérsékletét tekintve nem tartom olyan igazi cairnesnek, mimóza lelke van, ami szerintem egy cairnnél elég nagy hiba. Kedvencnek, lakásba, babusgatásra tökéletes, de egy ilyen mimóza a kotorékban nem állná meg a helyét.
Ha komolyan érdekli, e-mailben megírom az árakat.
Előzmény: Deloroszka (43)
Deloroszka Creative Commons License 2003.04.27 0 0 43
Szia Csusza

Egy ismerős kérdezteti mennyibe keűl egy töltött zokni lá
ny ????

Előzmény: csupaszabo (42)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.22 0 0 42
A hétvégén megint fogok egy pár képet csinálni a cairn-gyerekeimről, majd ÖP-t megkérem, segítsen feltenni belőlük 1-2 jól sikerültet.
banyoca Creative Commons License 2003.04.22 0 0 41
Nekünk a tenyésztő azzal a feltétellel adta el a kutyot, hogy bármikor meglátogathatja, el is jött, de csak egyszer, a cicánk lerendezte a harisnyanadrágját...viszont az egyik tesót visszavásárolta, ugyanis mikor ment meglátogatni meg volt kötve az alig 3 hónapos kutya...
Előzmény: csupaszabo (40)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.22 0 0 40
Köszönjük a gartulát, átadom a Maminak is. Tényleg nagyon szeretném, ha igazi jó gazdikat találnánk nekik!
Előzmény: banyoca (39)
banyoca Creative Commons License 2003.04.22 0 0 39
Szóval minden terrier bonyolult lelkű?!
Nekem welsh terrierem van, 7 éves és ahogy korosodik úgy lesz egyre hisztisebb, az utóbbi pár hónapban már szinte elviselhetetlen. A gondunk az hogy nyüszít a zenére, a reklámok és egyéb tv-ben vagy rádióban hallható szignálokra, hozzá kell tennem hogy nem azért mert nagyon hangosak, de pár hónapja már az orrfújásra és a habverésre is elkezdi a nyüszögést. Bérházban élünk így nem tudjuk kizárni max. az erkélyre, de nem sokat használ. A legjobb az egészben hogy az egész lakótelep kedveli a kutyát, kicsik és nagyok egyaránt, mert hogy okos, aranyos, játékos, mókás, ráadásul imádja a gyerekeket, mindig kapható a játékra. Csak a gazdik ismerik az "igaz arcát"...
Esetleg van valakinek hasonló gondja a terrierével, vagy csak az enyém ilyen flúgos! beszoktam neki igérni hogy ágyelőke lesz belőle, ilyenkor visszamorog, nem is morgás inkább dünnyögés, de ezt már úgy-ahogy megszoktuk.

Gratula a "töltött zoknikhoz"!!!! kívánom hogy kerüljek igazán jó gazdihoz!

Ilusta Creative Commons License 2003.04.21 0 0 38
Nem jó nevet választottál!!!
Csupakutya nevet kellett volna adni magadnak!:))))
Előzmény: csupaszabo (37)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.21 0 0 37
Nemrég jöttünk haza a "töltött zokniktól", hát nem azért a 20 fillérért, de 3 kis szuka és 1 kan nagyon úgy néz ki, marad a családban. A kan valami eszméletlen szép, a 3 kis szuka közül az egyik piszkosul szép, a másik a legvilágosabb színű, ő azért maradna, a harmadik pedig a legbátrabb és a legpimaszabb. Srácaim kiválasztották maguknak ezt a 3 szukácskát, én meg a kanba szerelmesedtem bele. Mi lesz ennek a vége?
HT Miskolc Creative Commons License 2003.04.09 0 0 36
sziasztok!

jack russel terriert keresnek, lehetőleg borsodd megyéban... tud vki ajánlani 1 tenyésztőt?

Ördögpirula Creative Commons License 2003.04.05 0 0 35
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Ördögpirula (34)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.04.05 0 0 34
Toto és a Töltöttzoknik:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ÖP
Előzmény: csupaszabo (33)
csupaszabo Creative Commons License 2003.04.02 0 0 33
Holnap leadok 3 tekercs filmet a töltött zoknikról, tényleg gyönyörűek. És én már most pánikolok, hogy nehogy kereskedők kezébe kerüljenek. Nagyon jó, szerető gazdikat keresek nekik. Ha valakit érdekelne esetleg cairn terrier, jelentkezzen! Minden értelmes, korrekt megoldás érdekel! Pl. felestartás, kölyökvisszaadás, tenyésztési jog fenntartása stb...
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.17 0 0 32
Jelentem, a nyolc pici töltött zokni gyönyörű, van köztük 4 szukácska, akik közül jelen pillanatban nem is tudnék választani, mert mindegyik annyira tetszik. Az egyik szukácska akrobatikus szopizást mutatott be /lefilmeztem!/, a mama hátán hanyattfeküdt, fejjel lefelé kapta be a cicit és úgy szopizott. Ő az egyébként,aki 5 naposan már morgott és megpróbál ugatni. Csuda édesek!
Valaki nem tudná nekem kölcsönadni az elmúlt 3-4 év CACIB kiállításainak a katalógusát, hogy német vagy osztrák cairn-terrier tenyésztők címeit kiírhassam? Szeretnék egy a leányzóktól teljesen idegen vérvonalú legénykét venni. Előre is köszi a segítséget.
Ördögpirula Creative Commons License 2003.03.16 0 0 31
Tudod,hogy mi erre az én válaszom!:(((((
Előzmény: csupaszabo (30)
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.16 0 0 30
Hát senki se szeretne egy cairn terrierrel agilityzni?
Ördögpirula Creative Commons License 2003.03.16 0 0 29
:))))
ÖP
Előzmény: csupaszabo (28)
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.14 0 0 28
A terrierek állítólag nagy rágcsálóvadászok. Ehhez képest döbbenettel láttam tavaly nyáron, hogy etetéskor Totókám nem esik neki a tálnak, hanem félreül, és vár. Kiderült, hogy egy egérke jár rá a tálkára. Toto minden etetésnél megvendégelte a Ci-Nyit. Szerintetek ez normális?
zildi Creative Commons License 2003.03.12 0 0 27
Jelenleg a néni Gyulán van, mert ugyanis egy évvel ezelőtt a kutyája, játék közben fellökte, combnyaktörés, és azóta sem gyógyult meg tökéletesen. Köszönöm, majd visszatérek az ajánlatodra.
Előzmény: csupaszabo (25)
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.12 0 0 26
Vagy add meg nekem az elérhetőségét, és megpróbálok vele beszélni.
Előzmény: zildi (24)
csupaszabo Creative Commons License 2003.03.12 0 0 25
Add meg neki, légyszi az elérhetőségemet, ha gondolja, szívesen segítek.
Előzmény: zildi (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!