Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2003.01.24 0 0 5
Én már elkönyveltem magamnak az amcsikat, mint igen egyszerű népet de most ez az általános tüntetés a háború ellen, egy kicsit meglepett. A toronyborogatás után azt gondolná az ember, hogy tombol bennük a bosszúvágy és a nemzet minden tagja vért kíván a gyalázatért, de a mellékelt kép egészen mást mutat. A hihetetlen mértékű agymosás és a kifinomult demagógia ellenére azt mondják az amerikaiak, hogy ez már nem az, amit ők akartak. Afganisztán betámadását még valahogy beadták nekik, mert a döbbenet ott ült még a lelkekben de a tervezett iraki háború már nyilvánvaló agresszió még a bosszúhadjárattal - vagy inkább annak álcázott - eddig szimpatizálok szemében is.
Nagyon úgy néz ki, hogy kétféle Amerika létezik. Az egyik amiről azt hisszük, hogy az, mert nekik a legnagyobb a pofájuk és azt hiszik, hogy ők képviselik az USA-t, a másik a tulajdonképpeni igaz amerikaiak, ha tetszik hazafiak, akik látják, tudják és érzik, hogy kik és mik az államok bitorlói, a közpénzek herdálói, idegen államok pénzügyi támogatói és nem akarnak még egy olyan háborút, amelyben a fiai izraeli érdekekből halnak meg.
Qqberci Creative Commons License 2003.01.24 0 0 4
Felhozom, mert kezd megint aktuális lenni.
Qqberci Creative Commons License 2002.11.06 0 0 3
Ez teccik. Már egyszer láttam valahol, de most el is mentettem.
Előzmény: Caidhan (2)
Caidhan Creative Commons License 2002.11.06 0 0 2
tényleg szórakoztató, csak kicsit hosszú és fárasztó

itt van egy rövidebb, vizuális változat:


Előzmény: Ballymote (1)
Ballymote Creative Commons License 2002.11.06 0 0 1
Kár, mert szórakoztató.
Előzmény: meret99 (0)
meret99 Creative Commons License 2002.11.06 0 0 0
no számomra akkor 0 ez a topic
Ballymote Creative Commons License 2002.11.06 0 0 topiknyitó
és haladóknak itt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!